Незнам как да помогна на сина си?

  • 3 128
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 344
Подготви се за сериозна борба. Дано момчето осъзнава проблема  и иска да се пребори, иначе няма да се получи.

# 16
  • Мнения: X
Пожелавам ти успех!!! Живеем в малко градче и тук вече размера на наркозависимите е сравним с епидемия!!! Винаги съм се чудил как може мамка му!!! как! Скоро гледах филм по "нешънъл джиографик" и там момиче отказало се от дрогата казваше "Няма да се друсами вече, но удоволствието което ми дава хероина не е сръвнимо с нищо друго!" Мислейки в тази посока може би запълването на времето с хоби което да дава необходимата положителна емоция е решение и разбира се средата и приятелите.....  Искрено ти желая да са справиш!

# 17
  • Мнения: 104
Здравей мила,
Пиши ми на лични,ако искаш.Искам да си поговорим.
Както са ти  казали по-горе,всичко зависи от него.Той трябва сам да осъзнае какво прави и сам да реши.От теб-само говорене и любов.
Успех ти желая и дай тел.за връзка

# 18
  • София
  • Мнения: 140
Страшно е да знаеш и е трудно, ама и идея си нямаш колко е трудно.Сестра ми беше 10 г. хероиново зависима, та знам какво ти е, а най-лошото е, че и знам през какво ще минеш.
Ако искаш пиши ми на лична и ще поговорим.

# 19
  • В облаците
  • Мнения: 63
Съчувствам ти за този проблем и ще стискам палци да намерите решение. Според мен единственият начин да помогнеш на сина си е да го изведеш от страната. Проучи програмите в Италия и Испания или където и да е в Европа. Във България няма кой да защити децата ни и най-лошото е, че много лесно могат да попаднат и в затвора (заради дозите, които намират у тях). Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Пожелавам ти много търпение и успех в борбата Praynig

# 21
Благодаря на всички който ми писаха.За мен това е една подкрепа във този труден момент.Надявам се синът ми да се откаже -защото нито едно дете не заслужава такава съдба.За сега не мога да кажа нищо -но при най-малкото подобрение ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт