Киселини във шестия месец

  • 2 176
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Талцид, сода, кисело мляко!!!
 Sick Sick Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 819
А вярно ли е, че щом имаш киселини, значи бебето има коса? Мойта маймуна се роди с бая голямо черно на цвят кукуригу, което после окапа и порасна постепенно сегашната й светлокестенява коса newsm78

# 17
  • Мнения: 505
Аз знам за повече движение и топло прясно мляко с малко захар. Дано ти помогне, защото и аз от собствен опит знам колко е неприятно. Лека бременност!

# 18
  • Мнения: 1 131
На мен ми помагаха сода бикарбонат,


 Peace На мен също

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Другото е да чакаш да родиш  Heart Eyes
ха ха ха ти я успокои Joy    Hug
Ми то май на всеки различно му помага, трябва да намериш при теб какво действа. При мен бяха лимони и фъстъци Crazy

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
газирана вода с лимонче ми помагаше  Peace

# 21
  • Мнения: 2 825
На мен дъвки Орбит ментов ми помагаха понякога.

# 22
  • Мнения: 9 973
пиех талцид

# 23
  • Мнения: 506
Пий Талцид-безвреден е!

# 24
  • Мнения: 2 131
А вярно ли е, че щом имаш киселини, значи бебето има коса?
Дали е вярно - кой знае. Аз имах и киселини, и синът ми се роди с много и черна коса.
Не съм пила лекарства, нито сода за киселините. Търпях и се опитвах да зибягвам храните, които ми ги образуват  Mr. Green, в това число и кафето. Тоест, наложи се сутрешното кафе да го пия леко подсладено, защото установих, че така ми прави по-малко киселини.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
Ох, само като се сетя, последния месец спях на стол, легна ли - киселини. Пиех Талцид, помагаше за кратко.

# 26
  • София
  • Мнения: 803
Прословутият рефлукс ,  ужасно е. Вторият ми близнак беше много високо и от това киселините бяха изгарящи. Талцит и сода са решения за кратко, предписаха ми Фамотидин 20 и се родих , от около 7-ми месец като го почнах и така до края , дори като родих се питах дали все пак да не пийна един за всеки случай  Laughing Laughing Laughing
Фамотидина вечер по 1 табл. преди сън , а ако е съвсем непоносимо и сутрин една .
Лайф си е  с него Peace

# 27
  • Мнения: 645
Здравейте от мен мами ,аз лично от началото на бременността съм постоянно с киселини и ми помага само ранитидин!

# 28
  • Мнения: 3 929
Единственото, от което малко поне ми олекваше, беше газирана вода с изцеден в нея лимон. Накрая вече ми избиваха киселини от всичко.

# 29
  • Мнения: 256
На мен ми помагаха ябълки.

Общи условия

Активация на акаунт