Обиколка на " талията "

  • 3 177
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
Мами,виждам,че сте си поговорили за обиколките на хубавите талии. Та аз искам да ви запитам следното: откога започва меренето на талията и следене на килограмите,предполагам ,че от 4 месец,но само предполагам. Тъй като аз едва в началото на трети месец и не съм мръднала на килца,а и бебо все пак е едва няколко сантиметра(под 5:) та искам да съм на ясно.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 938
И аз бях докарала перфектните мерки 100/100/100 преди да родя. Мъжът ми най-се радваше на първата мярка Simple Smile
Хе хе и аз бях така...
В един форум в дира-а си написах мерките, ама не уточних че съм бременна и като заваляха едни изказвания Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 028
към момента съм с талия 109.5 см Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 327
И аз съм 100/100/100 или долу горе толкова. Много се кефя като почнат разни да се опитват да завържат разговор по ICQ-то и ме питат какви са ми мерките. И не щат да ми вярват Simple Smile Лъжела съм била... Аз съм толкова честна Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 108
Преди да забременея имах талия 60 см.Сега - 106 см.
Ще видим след някой и друг ден с каква ще финиширам

# 20
  • Мнения: 115
Мами,виждам,че сте си поговорили за обиколките на хубавите талии. Та аз искам да ви запитам следното: откога започва меренето на талията и следене на килограмите,предполагам ,че от 4 месец,но само предполагам. Тъй като аз едва в началото на трети месец и не съм мръднала на килца,а и бебо все пак е едва няколко сантиметра(под 5:) та искам да съм на ясно.

Миличка, още ти е рано да те мерят, мен започнаха да ме мерят в 15-та г.с., преди това само ме гледаха на ехографа, но ако нямаш търпение действай сама. като стане време ще те мерят през две седмици!

# 21
  • Мнения: 669
Моите мерки са 105/105/105. А преди това не знам вторите две  какви са били, за първата мярка - пак си беше толкова (може би 2-3см. малко по-малка).

# 22
  • Мнения: 1 289
Аз съм си голяма по природа 175 см/85кг и обиколка на талията 90см Embarassed Ами като влязах да раждам пак бях 175 см, но 91 кг и талия 105 см. Никой не ми правеше място в автобус или трамвай #Cussing out и дори се карах с разни баби, защото ми мрънкаха че съм била невъзпитана и не съм им отстъпвала.
Мами,виждам,че сте си поговорили за обиколките на хубавите талии. Та аз искам да ви запитам следното: откога започва меренето на талията и следене на килограмите,предполагам ,че от 4 месец,но само предполагам. Тъй като аз едва в началото на трети месец и не съм мръднала на килца,а и бебо все пак е едва няколко сантиметра(под 5:) та искам да съм на ясно.
В началото на 4-тия месец ми направиха картон и започнаха да ме тяглят и мерят. Първите 3 месеца бях отслабнала 5 кг. Започнах да качвам към края на 4-тия чак.

# 23
  • Мнения: 2 807
С Дани 2 дни преди да родя имах обиколка 105 см.
С Принцесата обаче беше 125 см  Shocked - то бабите хубаво са си казали, че девойките взимат красотата на майките Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт