Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 478
  • 503
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Ама заглавието е много сладко   bouquet Мис Арк

# 16
  • Мнения: 1 218
Шмуг  Mr. Green
Благодарско на мис арк за новата темиЦка  Hug  bouquet
Заглавието както винаги е убийЦ Flutter

Izida , верно Шавраситката е наляла кълките , вчера и аз я загледах , ма не е ясно...  ясно ли е , къф й е случая на ККЛ баш в тоз период  Thinking

# 17
  • Мнения: 284
Онче,бонче.....  Joy  Joy  Joy
Мис Арк   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Е супер, тъкмо се ядосах че забравих да си го запиша, и то няма Simple Smile
Най обичам така -  да няма!

Не е бременна по това време ККЛ, може да е понапълняла. Не намирам разлика  newsm78

ПП Страхотно заглавие!
Дали Ничо не може да стане гНичо, от гнида  Sick?

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 13:30 от Lana

# 19
  • Мнения: 1 343
Офф не й върви на роли на тая жена Simple Smile
В Далас не беше ли една жена алкохоли4ка по едно време с ужасен мъж и никога незнаеща какво иска ?
А сега майка кучка Simple Smile
Това 6-я поред вот на недоверие ли е ?

# 20
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не е бременна по това време ККЛ, може да е понапълняла. Не намирам разлика  newsm78

Аз понеже не го бях гледала от доста време и вчера Брук ми се видя с много достоверен бременюшки облик..чак леко подпухнала Crazy А Лоренцо Ламас, много невзрачен там бе.. на нищо не прилича, пък аз бях останала с по-други вчепетления от него..  Grinning

В Далас не беше ли една жена алкохоли4ка по едно време с ужасен мъж и никога незнаеща какво иска ?


Так точна. Джей Ар и беше мъж и беше голям женкар. Тя от мъка по него и постоянните му похождения се пропи..

# 21
  • София
  • Мнения: 9 979

В Далас не беше ли една жена алкохоли4ка по едно време с ужасен мъж и никога незнаеща какво иска ?

Так точна. Джей Ар и беше мъж и беше голям женкар. Тя от мъка по него и постоянните му похождения се пропи..

Даааа, голям сладур беше Джей Ар - героините на Сюзън Фланъри и Лесли Ан Даун в "Далас" също му бяха любовници...те няма брой неговите Simple Smile

# 22
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Лоренцо малко дървено си държи главата,не смее да я мръдне ,като че ли.Може да е наскоро остриган едва ли не и за тва...  newsm78
Пък и е обезмоторен,това е почти като обезглавен...

# 23
  • Мнения: 1 218
... Пък и е обезмоторен,това е почти като обезглавен...

 Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 317
Записче и от нас  bouquet
Да разбирам, че днес нямало серия newsm78

# 25
  • Мнения: 1 218
begbie , ТЦ , нямаше серийка  Hug
Имаше чешене на езици у парламента  Crazy Crazy Crazy

# 26
  • Мнения: 4 496
, но шията и е потресающа..Все се чудя - опват лицето, а шията забравят.. вероятно тази зона трудно се коригира.. Thinking


Преди години майка ми ми беше казала, че единствено ръцете /на обратната страна на дланите/ и шията не могат да се опънат.  За справка: Лили Иванова/без лоши чувства естествено/.

Тази сутрин към 3,30 ч . /ставах да хапна Blush/ мернах наш Дикън в некво филмче по една от Диемите...  hahahaСтоеше в някакъв самолет и се сваляше с някаква мацка.


Благодаря за комплиментите относно заглавието.  Hug Този път трябваше да е посветено на Тейлър, ама хайде като се върне ще ́и окажем тази чест. Че сега относно нея нищо не ми идва наум.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 17:04 от мис арк

# 27
  • София
  • Мнения: 9 979
Гадно, само с поло-та трябва да ходиш, че гледката на опънато лице и сбръчкана шия е по-неприятно отколкото на бръчки.

# 28
  • Мнения: 4 496
И ръкавки до пръстите... Rolling Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 347
utre ще има ли серийка знаете ли
да знам дали да отпрашвам от рано рано за село  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт