Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 481
  • 503
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 496
Предстои:


Присила се качва на самолета за Ню Йорк, натъжена от скандала със Саманта.
На пресконференция Ерик представя Торн като новия президент. Рич отива в залата и застава отзад, но го разпознават и го питат наистина ли се е върнал във Форестър. Торн остава в сянка, Дарла се опитва да го утеши.
Кейтлин отказва да повярва, че майка ́и е жива. Постепенно обаче осъзнава смисъла на думите на баща си и се разплаква.
Брук настоява пред Ник за скромна сватба, понеже няма да се чувства комфортно на шумна церемония. Има и условие- Стефани да не присъства/че от к`ъв зор пък Стефка ще присъства?! Като каква?! Shocked/
Рич изпитва угризения, че макар и неволно е поставил Торн в сянка.
Хектор разказва цялата истина за Присила на Кейтлин. Хектор, Саманта и дъщеря ми искат да заживеят щастливо като семейство.
Брук и Ник получават разрешението да се оженят в дома на Джаки и Масимо. Брук иска лично да съобщи на Рич новината ooooh!
Масимо се обажда на Ерик и го пита къде е Джаки. Ерик е изненадан.
Стефани и Брук се срещат в офиса. Стефани я пита защо иска лично да съобщи на Рич за сватбата си. Пожелава на Брук щастие с надеждата повече никога да не я види.
Дикън е успял да намери медицинските изследвания на Брук и успокоява Джаки, че скоро ще узнаят истината. Тъй като тя не е в състояние да кара, Дикън я слага да си легне и я целува.
В това време паникьосаният Масимо се обажда в полицията и съобщава, че жена му е изчезнала.
Джаки се събужда при Дикън и си спомня, че са правили любов. Прибира се.
Когато я вижда, Масимо изпитва огромно облекчение, че е жива. След това обаче я пита къде е била. Джаки лъже, че е срещнала Лорън Фенмор, двете са пили и е преспала при нея. Масимо се обажда на Лорън, тя потвърждава.
Джаки благодари на Лорън за услугата. Тъкмо се успокоява, когато Дикън се обажда и я моли да отидат да вземат резултатите.
Ник пита Брук как е минала срещата с Рич. Тя разказва, че той е излязъл от офиса, оставяйки я сама.
Джаки не се появява на срещата със сватбения агент и Масимо започва да подозира, че нещо не е наред.
Саманта съобщава на Рич, че Кейтлин е нейна дъщеря.
Приятелят на Дикън донася резултатите. Джаки пита на кого е бебето. Дикън казва, че е на Ник. Shocked Shocked newsm78 Shocked Shocked
Ник оформя документите, с които да промени фамилията си на Мароне, обещава да го стори на следващия ден.
Джаки се прибира и се извинява, че е пропуснала срещата.
Рич посещава Брук и ́и заявява, че е решен да си я върне. Shocked ooooh!
След като си тръгва, идва Дикън. Той настоява да прекарва повече време с Хоуп. Ник казва, че ще я осинови и ще ́и даде името си.


По-нататък:  hahaha Масимо предлага на Дикън да шпионира Джаки.


Извинете за емотиконите, ама на места просто не можах да се сдържа.


И във вестника още пише, че есента започва излъчването на сериала "Амазония" с Джована Антонели. Hug

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 13:04 от мис арк

# 91
  • Мнения: 4 516

Брук настоява пред Ник за скромна сватба, понеже няма да се чувства комфортно на шумна церемония. Има и условие- Стефани да не присъства/че от к`ъв зор пък Стефка ще присъства?! Като каква?! Shocked/

E кЪк каква - бивша свеки на малдоженката, майка на полу-брата на младоженека, бивша лИбовница на тъста, съпруга на заигравката на тъщата и пр., и пр. Малко ли е?  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 218
E кЪк каква - бивша свеки на малдоженката, майка на полу-брата на младоженека, бивша лИбовница на тъста, съпруга на заигравката на тъщата и пр., и пр. Малко ли е?  Mr. Green

Хехехе - добре бе Анту, днес си във форма  Peace

ina221 , честита ви годишнина   bouquet
Да сте живи и здрави, много любов и късмет  Hug

# 93
  • Мнения: 4 496
То тогава каква скромна церемония ще е това- то и Дикън трябва да присъства, че е баща на дъщерята на младоженката, и Ерик, защото е баща на другите две деца на Брук, Ричко естествено, защото е полубрат на младоженеца, Торн, защото е полубрат на децата на младоженката...Май май цялото семейство Форестър трябва да отиде. И после ще ми говорят за скромна церемония. Как да стане ?! Crossing Arms Mr. Green

ina221, честито! Много години любов ви желая!  bouquet

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 14:04 от мис арк

# 94
  • Мнения: 5 682
Ох, момичета чета и се смея от вашите разкази за филма. Преди време редовно го следях, но от отдавна не съм гледала и една серия, а сега ви чета и много от героите не са ми и познати  Embarassed. Нищо де надявам се постепенно да схвана кой, какъв е, на кого какъв се пада и т.н.  Joy
Четейки си припомних, че още в самото начало на филма имаше герои, които би трябвало все още по някакъв начин да се споменават поне. Брук нали имаше две сестри и брат /честно казано не помня какво стана с родителитей/, Рич и Торн и те имаха сестра /те бяха две, ама едната беше нещо болна и загина ли, кво стана не помня  newsm78/, ама и други едни такива герои, които незнайно какво стана с тях.

Ауу, сега се сетих. Сестрите на Рич и Торн бяха общо три. Едната руса, много готинка, другата с черна къса коса - беше любимка на Ерик и третата беше Анджела - тази в инвалидната количка  ooooh!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 13:44 от pepi_r

# 95
  • Мнения: 485
Ода за Брукасита

Брук-омайна и сияйна,
колко си "невинна" знаеш,
все си тиха и потайна
за издънките си траеш.
От очи ти сълзи блесват
и усмивката на ангел...
ти си манната небесна,
ала ангелът е паднал!!!
Колко страсти,колко мъка
носи твоето сърце,
а поуката е ясна-
я роди си пак дете.
Гордите бащи в дуел
саби гръмко ще кръстосат,
кой от двама по е смел
щом със с... ги омагьосват?
Хвърлям карти,боб и пак
чакам скромно,търпеливо
как поне един глупак
ще те срита мълчаливо! Joy  Joy  Joy

# 96
  • Мнения: 1 218
хехехехе добре бе    Peace
telerika , баси готината ода , ще ме умориш от хилеж бе жена  Joy Joy Joy Joy

Абе мацки и друго си мислех  Flutter
Тоз ми ти Дикан от кога взе да му бере толкова грижата на бРичо  newsm78 , колко щял да бъде нещастен , ала бала , после и да мисли за щастието на Шаврич  ooooh! , преди време имаше други намерения, сега много благороден го раздава нещо  Thinking

# 97
  • Мнения: 4 516
hahaha  hahaha  hahaha
Днес голяма веселба пада тука.  Whistling

# 98
  • Мнения: 4 496
Ох, момичета чета и се смея от вашите разкази за филма. Преди време редовно го следях, но от отдавна не съм гледала и една серия, а сега ви чета и много от героите не са ми и познати  Embarassed. Нищо де надявам се постепенно да схвана кой, какъв е, на кого какъв се пада и т.н.  Joy
Четейки си припомних, че още в самото начало на филма имаше герои, които би трябвало все още по някакъв начин да се споменават поне. Брук нали имаше две сестри и брат /честно казано не помня какво стана с родителитей/, Рич и Торн и те имаха сестра /те бяха две, ама едната беше нещо болна и загина ли, кво стана не помня  newsm78/, ама и други едни такива герои, които незнайно какво стана с тях.

Ауу, сега се сетих. Сестрите на Рич и Торн бяха общо три. Едната руса, много готинка, другата с черна къса коса - беше любимка на Ерик и третата беше Анджела - тази в инвалидната количка  ooooh!

Дона и Кейти ще се появят пак, но доста по-нататък. Фелиша също, ще има нещо с Ник, а за Кристен не съм сигурна дали  и кога ще я видим.


telerika, добре измислено! Ако ти дойде музата и за една ода за Тейлър обещавам да ги сложа в първия пост!

# 99
  • Мнения: 643
Благодаря ви , момичета  Hug

Дикънчо стана такъв,откакто се събра с Мейситу и нещо го раздава,че и децата много обича.

Одата на Телерика е върха .. Joy

Пепи,сестрите и брата на Брукич се появяват тя като се зажени отново винаги ,иначе засега не ги дават какво правят.

Сестрите на Торн и на Рич и те отидоха да живеят някъде другаде.А онази болната умря,ама тя беше мошеничка ,не беше тя....
Трябва да ти разкажем и за клана Мароне ,щото сега около тях се върти интригата ......

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 14:16 от ina221

# 100
  • Мнения: 5 682
Дона и Кейти ще се появят пак, но доста по-нататък. Фелиша също, ще има нещо с Ник, а за Кристен не съм сигурна дали  и кога ще я видим.
Олеее  doh тези сценаристи доста има работи фантазията. Тези герои би трябвало да се появят на една вече доста преклонна възраст, а все още тепърва връзки ще завръзват. И кой ги знае как ще младеят на фона на новите попълнения  ooooh!

# 101
  • Мнения: 1 218
И кой ги знае как ще младеят на фона на новите попълнения  ooooh!

То за туй нема много нови попълнения, за да изпъква красотната баба Бруки ... та за туй все едни и същи старчоци ще си гледаме  Whistling

Не е ли време да вкарат една млада секс бомба в сериала да размести малко застарелите и скърцащи чаркове на ДиК и СИЕ Mr. Green

# 102
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
АЙЯ,я се огледай да не би да имаш неква защита от компа,и за това да не става гледането онлайн?Аз,дорде загрея че нещо такова ми пречи,бая се пулих...Горе ми се появяваше  една  сигнално жълта лента с разни предупреждения,но аз смело ги пренебрегнах и поех риска...  hahaha

# 103
  • София
  • Мнения: 9 979
ina221, честита годишнина! Да сте влюбени и щастливи дълги години!

telerika, много добро "произведение"! Ти ли си авторът? Поздравления!

Ох, днес за първи и най-вероятно за последен път ми стана жал за Ник...с такава майка дори Ридж не е наказан, да те разпитва най-безсрамно за интимности  Joy, а пък той "на 12 не сме го обсъждали, че сега ли" - голям жребец тоя гНичо  hahaha

Явно по повод външния вид на Брук (ККЛ) продължаваме да гледаме различни филми с една част от пишещите в темата...не че е нещо ново и изненадващо, де  Sunglasses

# 104
  • Мнения: 4 516
Ама Ушето е разпитвала Ник дали е правил кекс с Бруки ли бре?!  #Crazy
Въх, такава семейна откровеност не е за мен... Stop

Общи условия

Активация на акаунт