Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Хоп и аз да се запиша в новата тема.
Два дена ме нямаше и едвам ви изчетох, но успях Grinning
Йоана поздравления и ор мен за новата тема- много е симпатична

# 16
  • Мнения: 1
Благодаря на всички за посрещането. Замразяването на стволови клетки е страхотен напредък на науката но и на мен ми се струва 4е има доста въпросителни.
Гевито много странно че сега чак ти го дават?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Йоана станала си царица в оформлението на нови темички!Перфектна е     bouquet!
 stasi 76-Добре дошла     bouquet!
Аз от няколко дни не съм усещала съкровището и се чувствам  Cry!Само се ослушвам , но не !Като бяхме по -мънички се чувахме , а сега с доста щръкнал корем , който не може да се обърка вече с нищо друго освен с  pregnant -Не!Опитвам се да го активизирам с мляко и почивки , но пак  Naughty дано да е добре  Praynig
Наши приятели замразиха стволови клетки.Надяват се да не им потрябват никога , но също така се надяват и да се разшири с напредването на науката и медицината обсега за тяхното използване.Ние засега няма да се възползваме.
Хубав ден!

# 18
  • Мнения: 773
Eses аз живея в Красно село. Ще се радвам много на дружка в разходките. Laughing

# 19
  • Мнения: 616
Супер темичка   bouquet

Eses аз съм почти в Красно село  Laughing живея в Бели Брези ще се радвам да се видим някой път  Hug

за стволовите клетки много съм си мислела и съм се интересувала, но за момента няма да замразяваме....дано е за добро това решение и никога да не ми трябват  Praynig

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, мами,

Йоанка, и заглавието, и оформлението са супер, както винаги!  newsm10 Вчера най-после и на мен ми хрумна идея за заглавие: "Ние сме отбор напет - към декември с тумбаците напред!" Simple Smile

Интересно, но явно четем една и съща инфо, и аз точно вчера се чудих за стволовите клетки. Не познавам никой, който да го е правил, но ще поразпитам, защото явно може да послужи, макар че дано не се налага...

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Чудесна е станала темата.
мами, вие колко платихте за БХС? Записах си час за петък, много уверена бях, докато говорих по телефона. Ама веднага щом затворих, ми се разтупка сърчицето! До петък ще се побъркам  Shocked

# 22
  • Мнения: 616
Деси много готино заглавие  Joy

Пупинка аз платих 22 лв. за късния БХС ама не съм си запазвала час, направо отидох в МД.

# 23
  • Мнения: 39
Според вас в коя седимца да отида на ФМ е най-добре 20-21 или 22

# 24
  • Мнения: 14
Ехе, няма догонване!!  Темичката е страхотна, браво на Йоанка, благодарим ти за прекрасното място, където да се "виждаме", както беше споделил някой по-напред, ставаме близки, без да се познаваме, но съдбата ни е една и съща Grinning

Аз днес отидох на фризьор да си нахраня женската душичка, колкото и поверия да има, се подстригах и си направих прическа. Мнооооооооооого ми е добре!!!!  Чувствам се прекрасно!!! Женска му работа, ама ми е кеф като за две мацки Grinning Grinning Grinning

Аз четох за замразяване на стволовите клетки, но в един чужд сайт, някой ако има инфо за тази процедура и цените  в България, би било интересно.  Доколкото разбрах това по никакъв начин не притеснява новопоявилото се бебче нито майката, но в бъдеще действително може да представлява безценна помощ.

Поздрави на всички и усмивки!!

# 25
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен!
Миналата тема я пропуснах, но вие сте много бъбриви  Hug
на мен резултата от БХС-то ми се бави 3 седмици и накрая вече се бях притеснила..., но слава Богу всичко е наред. А аз платих 37 лв за изследването.
Моят футболист вече раздава доста ритници, особенно когато съм гладна  Party
Аз се опитвам да ви изчета но незнам дали ще мога.....
Засега весел и щастлив ден от мен   bouquet

# 26
  • Мнения: 616
Честита пречска Санчес и аз това мисля да направя другата седмица, че вече доста време мина от последната ми среща със фризьорката  Laughing

ето тук има цени и доста инфо за процедурата, напълно безопасна и неангажираща за дедето и за майката...единственото е цената е смущаваща http://cryo-save-bulgaria.agcabinet.info/?page_id=15

pav111 аз ходих на ФМ 19 г.с така ми каза док, но когато и да отидеш до 22 г.с не мисля че има чак такова значение.

# 27
  • Мнения: 551
Деситка и моя бебок се обажда най-често когато съм гладна  Laughing
Санчес честита прическа и аз искам ама нали не си знам пола още не смея.Не, че вярвам много, много в това, но все пак..............

# 28
  • Мнения: 342
Благодаря, милички  bouquet
Според вас в коя седимца да отида на ФМ е най-добре 20-21 или 22
Аз ще ходя в 18 г.с.  Peace

Пупинка, ако не се лъжа при нас в Терапията цената е 20-25 лв. Не се притеснявай! А защо ще ходиш на БХС? Нещо безпокои ли те? Аз както писах преди ако не ми беше включено в цената въобще нямаше да правя.

Цената за замразяване на стволови клетки в БГ е 3100 лв, като после се заплаща годишна такса за съхранението им. Отделно се заплаща транспорта. В чужди сайтове четох, че в по-напредналите държави това е практика повече от 15-20 години. при нас - от 3 год. Те могат да се ползват не само от детето, а и от всички близки, които са съвместими. За съжаление засега такава крио-лаборатория има само в София. Като застраховка "живот" е.
Дано на никой никога не се налага Praynig, но ми е интересно да чуя други мнения.

Деси, много сладурско заглавие Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 438
Чудесна нова темичка Simple Smile
А аз излязох да обядвам и какаво да видя - вече 2 страници от новата темичка изписани... Crazy

И ние с половинката мислим над стволовите клетки. Иска ни се да замразим, но не ни е много ясно кои от опериращите тук фирми/клиники са наистина надеждни.
Иначе цената се върти около 3500 лв. - поне така беше при последните ми разглеждания преди около месец.
Иначе могат да дойдат във всяка болница, просто трябва да са предупердени, както и персонала в болницата.
Дано на никого не се налага да ги ползва!

За ФМ - на кой колкото често му се ходи - не мисля, че има проблем, ако се отиде 3-4-5 пъти по желание Wink
В крайна сметка то си е нормален преглед, макар и малко по-обстоен Simple Smile

Разделението на седмици за ФМ е с идеята, че в различните периоди се гледат различни неща.
В диапазона от посочени седмици не би следвало да има голяма разлика коя точно ще си изберем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт