Бременна съм, но......го губя. Моля за съвет

  • 3 082
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Симптомите варират заедно с флуктуацията на хормоналните нива. Мен също гърдите ту ме боляха, ту спираха да ме болят. Вярно е, че може да е знак, че има проблем, но може и нищо да не значи. Иди на лекар да те види и да те успокои вместо да изперкваш от притеснение Hug

# 16
  • Мнения: 1 792
алоо я първо честито за бременността и сега малко конско и от мен.кви са тия работи бе-губила го.аз до 4-я месец ме боля корема и кръста,а след 4-я и всичко останало Grinningа гърдите не ме заболяха и не се промениха до 8-я месец.е както виждаш резултата е в подписа ми.
а сега нещо друго да ти кажа.чувала ли си поговорката-каквото сам си направиш никой неможе да ти го направи.четох преди време една статия за мисълта на човека и как влияе на цялата ни съдба.не си предизвиквай съдбата момиче.ако искаш да помогнеш на това малко човече в теб мисли положително.на този етап освен да си пиеш хапчетата,да почиваш и да мислиш позитивно неможеш да направиш нищо друго.затова кротни се у леко бременеене. Hug

# 17
  • Мнения: 123
Аз след проблемите с шийката на матката така и не успях да се настроя положително и финалът беше пагубен. Сега съм решена при следваща бременност да съм на 1000% оптимист. Само положително мислене трябва и Kita, мисли само как след няколо месеца ще гушкаш сладкото си бебенце. Психическата нагласа се оказва един от най-важните фактори за състоянието и здравето на човек. Успех и само хубави мисли! Честито!  newsm67    bouquet

# 18
  • Мнения: 481
Кита , заслужаваш един хубав пердах  Naughty
Без никакви основателни причини мислиш за най-лошото! Както повечето момичета тук ти казаха вече - отрицателната ти нагласа е най-големия ти враг в момента. Така че стегни се в името на това създание и мисли позитивно, защото това е най-правилното което можеш да направиш за себе си и за детето си Peace Забрави предния си неуспех, и мисли за бъдещето Hug

# 19
  • Мнения: 39
Аз не съм най-добрия съветник,след като загубих вече две бебета.Притеснявай се,но вярвай в добрия край.Нормално е да се притесняваш,да мислиш за всяка възможност,но майките са си такива.Искрено се надявам да си добре и скоро да гушнеш малкото си бебче Praynig

# 20
  • Мнения: 3 294
Не виждам нищо притеснително нито в графиката ти , нито в това което казваш ,нормално е да имаш страхове ,защото в теб расте нов живот , но както са ти казали момичетата трябва да си максимално спокойна и всичко ще е наред . Единственото което можеш да направиш до прегледа за твое успокоение е да направиш кръвен тест и да го повториш след два дни в същата лаборатория , за да видиш дали ЧХГ расте , при нормална бременност за този период се удвоява . Успех  Hug

# 21
  • Мнения: 170
 Hug Мили момичета,

Благодаря ви за подкрепата и милите думи. Бях се шашнала, а това не е добре нито за мен, нито за бебо. Край с черните мисли. Ще се опитам да не се тревожа напразно и да се наслаждавам на този вълшебен период.  Simple Smile

Прегръщам ви и още веднъж МЕРСИ, МЕРСИ, МЕРСИ за подкрепата и най-вече за позитивната енергия, която ми предадохте!   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 513
Ох то май и аз съм за тази тема момичета  Sad
Бременна съм в началото на 7 седмица (6 седмица и 2 дни) и съм притеснена, защото нямам никакви ама никакви симптоми, гледаха ме на УЗИ на 17-ти бях средата на 5 седмица, след това отново УЗИ на 28 и изобщо не ми се видя да е пораснало за тези 10 дни  Cry Много ме е страх да не го изгубя ...... 

# 23
  • Мнения: 4 428
Абе, момичета, я се успокойте  Naughty Какви са тези глупости. Дали имаш или нямаш симптоми, няма значение за развитието на бебето. Защо си мислите, че всяка бременност се развива, като го книгите. Не е нужно да повръщате всяка сутрин и гърдите ви да станат, като на Памела, за да сте сигурни, че сте бременна и всичко е ОК  ooooh!
Болките тук и там също са нормални. Въпросът е да не е нещо продължително и постоянно. И, ако се появи кървене. Тогава се ходи на лекар. И това пак не е гаранция, че всичко е свършило. И при започнал аборт има шанс да се спаси бебето, ако се хване навреме. Така, че споко.
Ако започнете от сега с толкова паника, до края на деветте месеца ще сте за жълта снижка  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 334
Kylie ,едно малко уточнение:на теб ти се струва или на лекаря му се струва-има огромна разлика.
Както посъветвахме и авторката на темата-не се вкарвайте сами в някакъв филм Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 513
veselina_s_p благодаря за подкрепата  Hug
Аnia на мен ми се струва  Embarassed но и лекарката каза че и се вижда малко сакчето за 7 седмица. Само да уточня че бех на 2 различни ехографа  Embarassed

# 26
  • Мнения: 4 428
veselina_s_p благодаря за подкрепата  Hug
Аnia на мен ми се струва  Embarassed но и лекарката каза че и се вижда малко сакчето за 7 седмица. Само да уточня че бех на 2 различни ехографа  Embarassed

Седмиците са относителни. Особено в началото. Може да си била с по-късна овулация и тези седмици да не са реални за теб. Това е само ориентировъчна мярка, както е и термина.

# 27
  • Мнения: 1 187
дуфастона пази бремеността, така че по-спокойно, но шпа - знаеш го за какво и нормално да спрат да те болят гърдите, по-нататък пак ще почнат, радвай се на малкото същество в теб и не се притеснявай излишно

# 28
  • София
  • Мнения: 513
ооооо то аз толкова странно забременях  Crazy ходих на фоликуметрия този месец и ми казаха, че нямам овулация и имам неспукан фоликул (това на 02.06) - аз съответно рев рев и си чакам цикълчето, а то какво стана  Mr. Green Според мен също може този фоликул да се е спукал по-късно 3 или 4.06. Ама понеже миналия месец имах бременност (потвърдена с кръвен тест) която неможа да се задържи в 6.г.с. изкървих и изхвърлих всичко и затова много ме е страх това да не се повтори пак  Sad

# 29
  • Мнения: 361
ей паники  Naughty
първо никакви лоши мисли за това как го губите, няма да го изгубите.
Аз съм супер песмистичен човек, но като видях двете чертички (чак днес сме на доки и ще разберем за какво иде реч) така се обнадеждих и тако положително гледам. Във вас расте бебок и ви трябват само + емоции.
Тук сме да си споделяме и да се подкрепяме, не мислете лошо. И много почивка.
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт