Харесвате ли ръчно изработени бижута?

  • 8 680
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 259
Да, навремето аз сама си правех от маниста, от мидички и пр....
Някои стават много оригинални  Peace

# 46
  • Мнения: 363
наскоро си поръчах много хубав сребърен пръстен, ръчна изработка от тукhttp://www.aia999.com/
Страхотни неща, много ми харесаха:) Би ли ме ориентирала като цени?

# 47
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето тук са дадени и цени.  Peace Наистина са много красиви изработките.

# 48
Случайно лутайки се из нета попаднах на един сайт за ръчно изработени-бижута www.sugar-and-candy.com  Има доста свежарски идеи,харесах си един гердан с розовко и сребристи топчета и балетни пантофки и и и...и като почитател на розовият цвят  Embarassed мисля да си го поръчам.Днес ще попитам за цени и пак ще пиша  Flutter

# 49
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, харесвам ги и нося.
Предпочитам тези, които са изработени от естествени материали.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 791
Случайно лутайки се из нета попаднах на един сайт за ръчно изработени-бижута www.sugar-and-candy.com  Има доста свежарски идеи,харесах си един гердан с розовко и сребристи топчета и балетни пантофки и и и...и като почитател на розовият цвят  Embarassed мисля да си го поръчам.Днес ще попитам за цени и пак ще пиша  Flutter

А-а-а-а-а ще се побъркам, изтекоха ми очите. Пита ли за цените??

# 51
Леле писах на имейла,но не се сдържах и звъннах на телефоните за контакт  Rolling Eyes Просто желанието за този гердан надделя   Shocked Изпратиха ценова листа на всички продукти,цените са що годе нормални,а този гердан струва 18 лв и е с речни перли,сребърни топчета и кристали Сваровски- поне така пише в описанието в ценовата листа  #Crazy.Някой дали е чувал за тези бижута,моделите са страшни ,но дали са качествени  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 194
Харесвам ръчно изработени бижута, но не нося. Имам проблем с алергия, всеки път когато се изкуша и сложа нещо различно от злато, или висококачествено сребро около шията или на ръката си - след не повече от 20 мин се зачервява и се налага да го махна. За ушите даже не си помислям - там само злато.  Embarassed

така че ми остава само да гледам по витрините или сайтовете.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 293
Харесвам, но не всичко. По принцип нося злато, но имам и ръчно изработени бижута. Повечето са ми подарявани.

# 54
  • Мнения: 116
а има ли някоя мама от русе да ми препоръча магазин за бижута?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 791
Леле писах на имейла,но не се сдържах и звъннах на телефоните за контакт  Rolling Eyes Просто желанието за този гердан надделя   Shocked Изпратиха ценова листа на всички продукти,цените са що годе нормални,а този гердан струва 18 лв и е с речни перли,сребърни топчета и кристали Сваровски- поне така пише в описанието в ценовата листа  #Crazy.Някой дали е чувал за тези бижута,моделите са страшни ,но дали са качествени  newsm78

Могат ли да се поръчват? Ще може ли да ми изпратиш ценовата листа?

# 56
  • Мнения: 363
Леле писах на имейла,но не се сдържах и звъннах на телефоните за контакт  Rolling Eyes Просто желанието за този гердан надделя   Shocked Изпратиха ценова листа на всички продукти,цените са що годе нормални,а този гердан струва 18 лв и е с речни перли,сребърни топчета и кристали Сваровски- поне така пише в описанието в ценовата листа  #Crazy.Някой дали е чувал за тези бижута,моделите са страшни ,но дали са качествени  newsm78
И аз съм влюбена в дизайна и герадана, искам и ааааз такъв! Нямат ли магазин?

# 57
Ами може да си поръчваш,моят днес трябва да пристигне.  bouquet  Party Само пишеш на мейла им какво искаш,адреса и телефон, и днес трябва да го получа по куриер с наложен платеж  Wink kaSsisS как мога да ти изпратя ценовата листа?    newsm78

# 58
А за магазин забравих да питам  Embarassed

# 59
  • Варна
  • Мнения: 791
Ами може да си поръчваш,моят днес трябва да пристигне.  bouquet  Party Само пишеш на мейла им какво искаш,адреса и телефон, и днес трябва да го получа по куриер с наложен платеж  Wink kaSsisS как мога да ти изпратя ценовата листа?    newsm78

На kassiss@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт