Има ли нещо вярно в това твърдение? (за полът на бебето)

  • 4 200
  • 106
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте, мили майки бъдещи и настоящи!

Наскоро една от бабите във входа ме видя и ми каза:"Ау, много си се разхубавила, ще имаш момче. Ако беше погрозняла, значи щеше да е момиче". Та въпроса ми е дали има нещо вярно в подобно твърдение newsm78

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 23:09 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 367
Навремето е имало поверие,че момиченцата вземат красотата на майката,затова тя погрознявала по време на бременност.Смятам,че това са пълни глупости.Всичко опира до ген,здравословно състояние,самочувствие и още куп неща.Виждам,че си в началото на бременността си.Потърпи малко и ще разбереш пола на бебчо.Сега се наслаждавай на състоянието си и не мисли за такива щуротии.Лека бременност ти желая!

# 2
  • Мнения: 252
Не мисля че има нещо вярно в това.

# 3
  • Мнения: 11 009
Това са бабини деветини hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 673
В интерес на истината, още преди бабата, усещам бебата като момче:)

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Няма нищо вярно  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 691
 Laughing Не бих разчитала много-много на такъв метод за определяне на пола на бебето, но да - такова поверие съществува. А щом съществува, значи народът си е правил наблюденията векове наред. Аз съм склонна да вярвам на подобни неща, но без да се връзвам много-много, ако се окаже, че не е така. С две думи - може засега априорно да приемеш, че ще е момченце, но докато не се докаже с други методи, не бързай да купуваш сини дрешки Wink

# 7
# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Естествено, че няма нищо вярно  Simple Smile. Просто бременността ти се отразява добре  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 673
И аз не вярвам на подобни твърдения, това е ясно, за мен е без значение дали ще е момче или момиче. Просто ми стана любопитно дали и някой друг се е сблъсквал с подобни вярвания и какви са били резултати от тях. От чисто практична гледна точка искам момиче, защото сме измислили име, а с мъжките имена имаме ГОЛЯМ проблем. Но аз си го усещам като момченце Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 242
При толкова ранна бременност и да има нещо вярно, едва ли ти е проличало токлова бързо Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 807
Не мисля че има нещо вярно в това.

И аз  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 673
При толкова ранна бременност и да има нещо вярно, едва ли ти е проличало токлова бързо Mr. Green

Само за протокола да отбележа: наистина съм се разхубавила или мъжът ми е сменил огледалото Mr. Green
Както и да е, въпросът всичко да е наред. Пожелавам на всички бъдещи мами леко бременеене

# 13
  • Мнения: 625
Не мисля,че е вярно.С първата си бременност наистина бях станала много хубава,със страхотна коса,кожа и нокти и резултата беше момче.Сега нито кожата ,нито кожата са ми хубави,но пак ще си имам момче Wink

# 14
  • Мнения: 6 713
Не!  newsm62

Лека бременност! smile3503

# 15
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

# 16
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз мисля че има нещо вярно,ехографа най-добре ще покаже  Hug

# 17
  • Мнения: 203
Аз не вярвам на тези неща..но хората казват че бременните с момиченца имали пъпки кожата им се омазнявала или пък била много суха и разни такива дивотий....според мен всяка жена като забременее се разхубавява и става още по-красива като роди.. Crazy такова е мнението и на мъжа ми и найстина има нещо вярно Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 389
малеееее,ми аз тогава три пъти съм била егати грозотията hahaha
Не е вярно

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз съм го чувала това поверие,но не знам доколко е вярно.За мен лично е съмнително. newsm78

# 23
  • Мнения: 2 171
Това е толкова вярно, колкото твърдението, че ако майката се подстригва през бременността, ще отреже мъжката гордост на момченцето си Mr. Green.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 735
Не мисля,че има нещо вярно!
Аз докато бях бременна и на мен така ми казваха иначе и то взе,че момче си се роди ама това са глупости! Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 673
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 658
Много ясно,че не е вярно,даже е абсурдно  Wink .Това е като тъпотията с формата на корема.Аz мисля,че и преz двете бременности иzглеждам горе долу еднакво,корема ми също.Пък...ще видим,дано докторите са прави...

# 27
  • София
  • Мнения: 673
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

С татьото ще се оправи някак си, щом младите се обичат....

# 28
  • Мнения: 1 512
Няма нищо вярно в това.Аз родих момиче, а по време на бременна бях се разхубавила - нямах  пъпки,не бях подпухнала,не се бях пигментирала,кожата ми сияеше.Това са си е бабини бръщолевеници.

# 29
  • София
  • Мнения: 673
Това е толкова вярно, колкото твърдението, че ако майката се подстригва през бременността, ще отреже мъжката гордост на момченцето си Mr. Green.

Това ми го каза фризьорката докато ме подстригваше Mr. Green

# 30
  • Мнения: 1 103
Не мисля че има нещо вярно в това.
  Радвай се на бременноста preggo и не обръщай внимание.

# 31
  • София
  • Мнения: 104
И на мен вътрешното усещане ми казваше,че ще е момче, но не беше Simple Smile А и жените ми казваха, че ще е момче, защото лицето ми било много чисто, въпреки че им обяснявах че на 3д-то си се е показало момиченцето  Laughing
Не вярвам на такива работи.

# 32
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

С татьото ще се оправи някак си, щом младите се обичат....

Хаха! Я пробвай, като се видим накуп, само да му намекнеш, че твоят хайлазин може да се загаджи с нашето съкровище...  Laughing Аз пробвах  Mr. Green речта му не беше за пред хората  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 555
Истината е, че някои жени се разхубавяват от бременността, кожата им става по-хубава и нежна, косата по-гъста и лъскава, а чертите по-нежни.
При други става обратното - кожата става груба, появяват се пъпки, засилва се окосмяването, косата се омазнява по-бързо.
Всичко това зависи от хормоните и не съм сигурна, че има отношение към пола на бебето.

# 34
  • Мнения: 1 428
 Laughing Laughing Laughing

Не е вярно разбира се.

# 35
  • Мнения: 260
Не е вярно. Аз като бременеех, всички ми казваха, че съм се разхубавила, а родих момиченце  Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 1 671
Всички баби определяха по външния ми вид и по формата на корема ми, че чакам момче и втория път! Сега си имам ревлива госпожица! Вярвам само на добър лекар и преглед с ултразвук  Peace.

# 37
  • Мнения: 2 111
На мен също ми казваха,че ще имам момче защото се бях разхубавила,пък и корема ми беше по-остър-но не познаха.Имам си момиче. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 900
Въобще не вярвам в такива суеверия и по-принцип в неща за които няма разумно обяснение. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 66
Според мен са пълни глупости. Двете ми бременности протекоха по един и същ начин. Не съм имала пъпки и пигментации, не съм била подпухнала. Формата на корема ми беше една и съща и двата пъти. Да, ама имам момиче и момче.

# 40
  • Мнения: 1 367
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green
Сега се сещам,че имаше още една щуротия по този въпрос.Поръсват те тайно със сол и в зависимост от това къде първо се пипнеш,такова ще е бебето.Ама не помня къде точно трябва да се пипнеш,за да се брои... Laughing Embarassed

# 41
  • Мнения: 662
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green
Сега се сещам,че имаше още една щуротия по този въпрос.Поръсват те тайно със сол и в зависимост от това къде първо се пипнеш,такова ще е бебето.Ама не помня къде точно трябва да се пипнеш,за да се брои... Laughing Embarassed

Да, мъжът ми беше чул тази глупост и ме поръси със сол-излезе, че трябва да имаме момче.Роди се момиче Laughing.
По темата-доста безумни ми се струват всякакви такива поверия. Според мен без значение дали ще е момиче или момче, бременността разхубавява Flutter.

# 42
  • Мнения: 4 335
Не вярвам на такива неща,вьпреки ,4е по формата на корема все ми казваха,4е ще е мом4е и познаха Peace

# 43
  • Мнения: 140
 Simple Smile Няма, разбира се- аз бях без нито една пъпка или петънце и на мен ми викаха, че съм се разхубавила- резултата е хубава мома Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 447
Всички бременни стават изключително красиви, когато са бременни.
Та, не мисля, че е определящо Peace

# 45
# 46
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Това са бабини деветини hahaha

# 47
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не е вярно , аз родих момиче и пак си бях хубава Flutter

# 48
  • Мнения: 1 674
Глупости на търкалета.Не вярвай на всичко което чуеш.

# 49
  • Мнения: 1 586
Аз се разхубавих много........имам момче.... Mr. Green Според мен това са измислици........въпреки,че при мен важеше..... Whistling Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 418
Според мен не е вярно. Аз родих момиче и не съм била по-грозна през бременността  Simple Smile (пона аз така си мисля). Не съм имала пъпки или някакви други проблеми. Бях много доволна и щастлива и усмивката ме разхубавяваше  Grinning
Аз си знаех, че е момиче още преди да ми го кажат на морфологията. Просто така го усещах и не се излъгах. Моят съвет е да послушаш предчуствието си и да отидеш на добър ехограф около 20-та седмица. Така ще разбереш със сигурност.
Каквото и да е бебето, ти пожелавам да е здраво и да те радва цял живот!
Леко бременеене и бързо раждане!   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 763
Аз имам момче, но не се разхубавих по време на бременността, защото нямаше накъде повече...

# 52
  • Мнения: 4 753
Бързо да си признае коя е погрозняла...  Mr. Green   Whistling 

# 53
  • София
  • Мнения: 673
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green
Сега се сещам,че имаше още една щуротия по този въпрос.Поръсват те тайно със сол и в зависимост от това къде първо се пипнеш,такова ще е бебето.Ама не помня къде точно трябва да се пипнеш,за да се брои... Laughing Embarassed

Аз съм забранила да ми солят храната, така че ако решат да ме солят мене....ще ги хвана навреме Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 673
Бързо да си признае коя е погрозняла...  Mr. Green   Whistling 

Мисля, че няма да имаш нито един отговор Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 408
Твърдо НЕ. Суеверията носят само вреда  Naughty

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Според мен  Naughty.И аз съм по хубава и нямам нито пъпка , ни петънце , не съм качила и кг. , но на първо четене с ? де ми казаха , че ще е момиче.Не вярвам и не се доверявам на суеверия.На мен тези ми ги говорят не възрастни , а млади приятели  ooooh!.Ако доки си смени решението за пола ще пиша , ама и тогава няма да вярвам  Joy

# 57
  • Мнения: 4 784
Има нещо вярно.  Thinking

# 58
  • Мнения: 9 973
 Sickглупости

# 59
  • Мнения: 259
На мен абсолютно всички ми казваха, че ще имам момиче - по формата на корема (не беше остър, а по-скоро разлят), по това, че ядях много сладки неща и не на последно място, че кожата ми беше изключително гладка и нежна. Е, "познаха", наистна родих момиче. Но не вярвам в тези неща. Всяка бременна жена "сияе" и според мен разхубавяването идва от там (не при всички, разбира се).

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 351
Нищо вярно.Имам син, но въобще не смятам, че се бях разхубавила като бременна  Laughing Поредния мит е за мен.

# 61
  • Мнения: 139
Не смятам ,че е вярно,но въпреки това всички баби ми казваха ,че ще имам момче и момченце ми се роди.
Иначе още от първата снимка от видеозона си знаех ,че ще е момченце Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 645
аз мисля, че си е божа работа newsm78  и  съм скептично настроена към тези  суеверия

# 63
  • Мнения: 1 336
И аз мисля че са глупости макар че в моя случай е вярно ....
На мен най-смешното досега суеверие ми е: Недей да ходиш на фризьор - ще отреже чората на бебето!  Laughing Laughing

# 64
  • Мнения: 645
аз мисля, че си е божа работа newsm78  и  съм скептично настроена към тези  суеверия

Мисля абсолютно същото.  Peace

# 65
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
АМи не мисля. На мен ми казваха, че съм се разхубавила, пък имам момиче Simple Smile

# 66
  • Мнения: 9 814
Дрън-дрън.
Бях се разхубавила /според хората/ по време на бременността си, а родих момиче.

# 67
  • София
  • Мнения: 673
Сега пък изкочи нещо ново: тъй като ме влече да ям сладко, щяла съм да родя момиче. Това го каза и майка ми, която докато беше бременна с мене е яла основно салати и кисели краставички. а доколкото знам и виждам не съм момче Mr. Green

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е вярно-пълна глупост

# 69
  • Мнения: 1 897
Разбира се, че няма нищо вярно.
Полът на бебето изобщо, ама изобщо не се влияе от подобни неща.

# 70
  • Мнения: 645
какви ли не суеверия има,някои излизат верни други не,но е различно при всички бременни

# 71
  • Мнения: 1 155
Пълни глупости!!!!!!!!

# 72
  • Мнения: 3 453
Абсолютно грешно... Peace

# 73
  • Мнения: 4 434
Разбира се, че няма нищо вярно.
Полът на бебето изобщо, ама изобщо не се влияе от подобни неща.
Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 558
Имам две дъщери, но определено не съм погрозняла по време на бременностите ми. Дори сега се сещам за една приятелка, която и се появиха петна по лицето по време на бременността, но роди момче. Общо взето смятам, че въобще не е вярно.

# 75
  • Мнения: 288
мисля че не е вярно-ако съдя по себе си

# 76
  • Мнения: 3 268
Оххх,какво да скажа аз ,дето си бях хубава и двато пъти,пък имам разнополови деца! Flutter Стига,де,нали наистина не вярваш в подобни глупости!?Бабини деветини!Лека бременност,пък каквото излезе,само да е живо и здраво!

# 77
  • Мнения: 422
и аз се придържам към това няма нишо вярно Naughty

# 78
  • София
  • Мнения: 1 529
Оххх,какво да скажа аз ,дето си бях хубава и двато пъти,пък имам разнополови деца! Flutter
   Peace  И при мен бе така ,най хубава съм била като бременна и кърмачка,а имам и син и дъщеря.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 590
Не. За мен това са глупости. Peace

# 80
  • Мнения: 3 268
Истината е,че не всяка жена се разхубавява при бременност.Виждала съм жени,които претърпяха такава метаморфоза през бременността си,че все едно са друг човек.Моя приятелка,която беше красавица и с тяло на манекенка,като забременя,качи над 40 кг. и буквално се обезобрази.Не можех да повярвам до къде се докара това момиче.Роди момче.Оправи се с течение на времето,но никога не стана съвсем като преди.После пак забременя,отново стана с 40 кг отгоре и повече не можа да влезне във форма.Отслабна,но е далеч от първоначалния си вид.Второто беше момиче.Та май и от нас си зависи това с разхубавяването.Тъпченето никак не е полезно.

# 81
  • Мнения: 4 070
Като се има предвид, че има само 2 пола достоверността на суеверията е 50:50, така , че е съвсем нормално при част от нас да съвпадат тия поверия.
А чували ли сте, че ако МЪЖЪТ ви не напълнеее по време на вашата бременност ще имате момче............... Joy Joy Joy.по- голяма глупост няма нали. Всички мъже щяха да са на диета, ако това беше вярно

# 82
  • София
  • Мнения: 673
Като се има предвид, че има само 2 пола достоверността на суеверията е 50:50, така , че е съвсем нормално при част от нас да съвпадат тия поверия.
А чували ли сте, че ако МЪЖЪТ ви не напълнеее по време на вашата бременност ще имате момче............... Joy Joy Joy.по- голяма глупост няма нали. Всички мъже щяха да са на диета, ако това беше вярно

Не знам за напълняването при мъжете, ама моичкия тия дни се оплака, че го болят гърдите и най-вече зърната Joy

# 83
  • Мнения: 4 070
Не знам за напълняването при мъжете, ама моичкия тия дни се оплака, че го болят гърдите и най-вече зърната  Joy Joy Joy
Ако почне да повръща и да му се втвърдява корема-непременно на гинеколог Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 673
смятам другата седмица да го заведа:) с един удар два прегледа

# 85
  • Мнения: 189
                                                         Аз 4акам моми4е и дори като се гледам в огледалото мисля дори 4е съм се разхубавила,
                                                         мъжо май доста се е стопил напоследък.
                                                         Но тукашните баби казват 4е когато жената напълнее в лице и въобще се промени доста в лице
                                                         е моми4е.Така се полу4и при мен,но мисля 4е си е 4исто съвпадение.
                                                         

# 86
  • Мнения: 657
И на мен така ми казаха, че съм чакала момче, защото съм се разхубавила. Косата ми спря да пада, порастнаха ми нокти за чудо и приказ, нямах никакви пъпки, кожата ми стана мека, дори космите по краката ми растяха по-бавно сякаш. hahaha Е, резултатът се вижда - родих прекрасно момиченце. Heart Eyes Мисля, че са бабини деветини. Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 44 174
Не мисля че има нещо вярно в това.
и аз

# 88
  • Мнения: 317
Според подобни твърдения аз трябваше да родя момче, а имаме една прекрасна малка госпожица.  Hug Имах малък стегнат корем, който беше ниско разположен и всички "баби" казваха, че ще родя момченце. Ама не познаха! Laughing Искахме си момиченце и така и стана! Laughing Laughing Laughing Освен това качих общо 14 кг и лицето ми си остана чисто без петънце или пъпка както и преди да забременея. Така че не се връзвай на глупости! Лека бременност!


















# 89
  • Попово
  • Мнения: 687
и аз съм го чувала, но не ми се вярва Simple Smile и трите ми бременности до сега са били без пигментни петна и пъпки  Peace за сега резултата е 2 момчета, ще видим октомври дали е вярно или не Simple Smile

# 90
  • Мнения: 36 003
Здравейте, мили майки бъдещи и настоящи!

Наскоро една от бабите във входа ме видя и ми каза:"Ау, много си се разхубавила, ще имаш момче. Ако беше погрозняла, значи щеше да е момиче". Та въпроса ми е дали има нещо вярно в подобно твърдение newsm78

глупости  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 789
Няма, бабини деветини. Според всички около мен като бременна съм била много хубава, все повтаряха колко ми приличали няколко кила отгоре, как съм сияела и т.н. Нямах пъпки или петна, косата ми беше страхотна, коремчето ми беше стегнато и малко, ниско долу. Родих едно прекрасно момиченце  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 8 999
Чувала съм подобни неща. За чертите на лицето, за формата на корема, за начина на напълняване, за петната по кожата...
Майката на една приятелка /с която забременяхме едновременно/ ни тестваше с щипка сол върху косите.
Аз и с двете бременности /момиче и момче/ бях много разхубавена в лицето, но може би това се дължеше на килограмите, които качих и които поопънаха кожичката ми и заоблиха чертите ми.

# 93
  • Мнения: 2 521
Това са пълни глупости Naughtyспоред околните аз трябваше да родя 1-вото момче а второто момиче LaughingА е точно обратното Grinning

# 94
  • Мнения: 798
Може и да има! Ама всъщност ако някой ми беше казал, че съм се разхубавила, когато бях в 8 или 9 месец, независимо че имах момче, нямаше да му повярвам. Направо си бях Дон Балон. Иначе - да, в първите месеци си бях по-така. Сега пак съм бременна и пак съм си хубава  Embarassed, ама какво ще е и видеозона не е видял още.

# 95
  • Мнения: 86
не вярвам на такива работи.Аз съм била бременна и с момче и с момиче, никакви промени не са настъпвали-от рода на погрозняване,пъпчосване и тн.абсолютно една и съща в  двете бременности!

# 96
  • Русе
  • Мнения: 526
   По нашия край казват, че бременната жена се разхубавява, когато чака момиче, а ако е момче - погрознява. Докато бях бременна с дъщеря ми не забелязах да съм станала особено красива, така бяха отекла от всякъде, че направо  Sick А петна, пъпки, косопад и други неудобства не съм имала. Иначе една позната, която има две момченца по време на двете си бременности изгеждаше просто отвратително в лице, чертите й бяха някак размазани, след това пак си връщаше нормалната форма.

# 97
  • София
  • Мнения: 17 592
Поредната глупост.

# 98
  • Мнения: 8 242
   По нашия край казват, че бременната жена се разхубавява, когато чака момиче, а ако е момче - погрознява.

Аз го знам обратното  Laughing Погрознявала с момиче, защото момичето взимало от красотата на майката  Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 1 185
На мен ми казаха, че ще е момиче щото ми било взело хубостта (явно съм погрозняла  Crossing Arms), а то взе че се оказа мъж!!!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Това твърдение е абсолютна глупост. #Crazy
Бременността ми се отрази много добре, а родих прекрасно момиче.  Grinning

# 101
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За мен това са глупости Naughty

# 102
  • Мнения: 228
на мен също ми казваха,че съм се разхубавила и бебето ще е момче, да ама не имам си момиченце  smile3522  това са суеверия не им вярвам

# 103
  • Мнения: 3 743
Нищо подобно. На мен до последно, който ме видеше ми казваше да очаквам момче. А докторът каза 100% мадама. Ами, докторът излезе прав, другото са бабини деветини Naughty

# 104
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, не, за мен не е вярно. Всички подобни измишльотини от сорта на това, че ако носиш момиче, ще погрознееш и за начина, по който го носиш, са пълни глупости. Изобщо не ми се промени лицето по време на бременността, даже се изчисти и какво... родих чудесно момиче. Така че не вярвай.

# 105
  • Мнения: 3 621
Естествено, че няма нищо вярно  Simple Smile. Просто бременността ти се отразява добре  Peace

Пожелавам ти живо и здраво бебе независимо дали е момче или момиче  Hug

# 106
  • Мнения: 242
за мен всички твърдяха че ще имам момче - защото съм се разхубавила-е никои не позна имам си момиче.Лека бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт