Има ли нещо вярно в това твърдение? (за полът на бебето)

  • 4 180
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

# 16
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз мисля че има нещо вярно,ехографа най-добре ще покаже  Hug

# 17
  • Мнения: 203
Аз не вярвам на тези неща..но хората казват че бременните с момиченца имали пъпки кожата им се омазнявала или пък била много суха и разни такива дивотий....според мен всяка жена като забременее се разхубавява и става още по-красива като роди.. Crazy такова е мнението и на мъжа ми и найстина има нещо вярно Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 389
малеееее,ми аз тогава три пъти съм била егати грозотията hahaha
Не е вярно

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз съм го чувала това поверие,но не знам доколко е вярно.За мен лично е съмнително. newsm78

# 23
  • Мнения: 2 171
Това е толкова вярно, колкото твърдението, че ако майката се подстригва през бременността, ще отреже мъжката гордост на момченцето си Mr. Green.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 721
Не мисля,че има нещо вярно!
Аз докато бях бременна и на мен така ми казваха иначе и то взе,че момче си се роди ама това са глупости! Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 673
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 658
Много ясно,че не е вярно,даже е абсурдно  Wink .Това е като тъпотията с формата на корема.Аz мисля,че и преz двете бременности иzглеждам горе долу еднакво,корема ми също.Пък...ще видим,дано докторите са прави...

# 27
  • София
  • Мнения: 673
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

С татьото ще се оправи някак си, щом младите се обичат....

# 28
  • Мнения: 1 512
Няма нищо вярно в това.Аз родих момиче, а по време на бременна бях се разхубавила - нямах  пъпки,не бях подпухнала,не се бях пигментирала,кожата ми сияеше.Това са си е бабини бръщолевеници.

# 29
  • София
  • Мнения: 673
Това е толкова вярно, колкото твърдението, че ако майката се подстригва през бременността, ще отреже мъжката гордост на момченцето си Mr. Green.

Това ми го каза фризьорката докато ме подстригваше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт