Юлски бебчета`2008 - тема 86

  • 15 311
  • 241
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 690
Момичета, помощ- дупана ни е ужасно подсечена, макар да сменям пампи на всяко хранене, да мия дупе със сапун  и да мажа с крем. Струва ми се, че лаче от това. Какво да правя?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 337
ами остави детенце да е малко без памперс- поне по 30 мин на ден- да подиша дупето- отдолу можеш да сложиш еднократен 4аршаф,за да не ти опишка леглото- намажи я с крем и я остави на 4аршафа да попие на въздух крем4е...

Мажи я след всяко сменяне(ти сигурно си я мажеш де)...

Има и друго в на4алото ползвахме крема на хип и се обрина,смених го с този на бюбхен с екстракт от невен и се оправи за 2 дни...Пробвай го- той е против подси4ане... Peace

Успех и да кажеш как е дупарата

# 47
  • Мнения: 64
Seevgi, честит рожден ден!!!  bouquet
Стискам палци на Кали!!! Praynig
Майра, и аз гледах смяната на памперси и се напиках от смях! Мноооого сладурскооо!!! Joy
Джолити, с какъв крем мажеш дупето? Аз съм взела на Бюбхен, много е хубав!
Кетито, ИСКАМ И АЗ ТАКЪВ БЕБЕФООООН!!!От къде мога да си купя?

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 337
Боли ме постоянно тъпа болка, по-остра ако направя нещо по-рязко.

Инам и подутина от едната страна. Шевът отвън е изряден, почти не личи. Но вътре не знам как са нещата и се притеснявам.

Пърли,мила не се тревожи- аз имах подутина някъде до месеца- от левия край на шева...Моят шев е интровертен или както там го нари4ат- тоест имам само една дълга хоризонтална линия,без вертикални шевове и в единия край имах леко подуване...после спадна и сега нямам спомен от операцията..;

Имам въпрос към теб- като пипаш кожата над самия шев имаш ли 4увствителност- аз по4ти не- малко над шева да,но то4но над резнатото не- 4етох,4е при оперативни намеси обилновено до годината нервите се срещали отново и се възвръщала напълно 4увствителността,но на мъжа ми (има шев на ръката) и казва,4е ве4е 3 година и пак не 4увства нищо над мястото... newsm78

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 337
ЧРД НА СЕЕВГИ!!!Да си живи4ка и здрви4ка и много щастие ти желая!

Мерси многоооо за баклавата...ахааа как оби4ам- ако бях още бременна щях да хукна по магазините да търся

# 50
  • София
  • Мнения: 213
Момичета имам Огромното удоволствие да съобщя прекрасната новина :
Тази сутрин kali-76 е родила синче Александър - 53 см и 3,700 кг
Наложило се е спешно секцио защото са загубили тоновете.
И двамата са добре .

kali-76 От сърце пожелавам много здраве ,късмет и щастливо детство
на малкия бебок.
newsm32 newsm32
На теб бързо възстановяване  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 690
педито ми даде един правен. иначе имам бюбхен. сега мажа с него. дано бързо да й мине

оставих я сега 5 мин без пампа. ще я оставям по толкова при всяка смяна

честито на Кали Simple Smile

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
ЕЕ Най-после Laughing

Честито момченце на Кали, да е жив и здрав малкия Александър!

Джолити, аз също съм с Бюбхен крема. Доволна съм. Те са два- единият се води по-активен. На мен ми свършва и вчера си взех на СЕбамед да пробвам.

Кой беше препоръчал крем за лице на Бюбхен? Аз вчера исках да купя, но не видях такъв за лице Rolling Eyes Имаше само един за вятър и лошо време.

ПП. И аз точно щях да допълня за сапуна - аз само измивам с водичка, сапуна според мен изсушава допълнително ако се ползва всеки път.

# 53
  • София
  • Мнения: 114
ЧЕСТИТО РОЖДЕН ДЕН НА СЕЕВГИ И НА НОВИЯ МЪНИК АЛЕКСАНДЪР   bouquet

Джолити, защо всеки път миеш и със сапун, мисля че само водичка е достатъчно, а и е по-щадящо. Аз си ползвам добре изпитаната класика Бочко, а също така при всяка смяна мажа и с бебешко олио и така "хубостите" не се залепват много по дупето  Joy

# 54
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

Ние изкарахме празника мирно и тихо. Водихме рожденичката на аквариум - много се изкефи - само повтаряше на всяка риба - Виж мама, виж мама Mr. Green Аз и бях украсила стаята с гирлянди и балони, а една приятелка решила да ни изненада и дошла и украсила градината с много балони. Не искала да се обади обаче, да не ни юркала като ни няма и се бяхме разминали за 5 мин Cry Вечерта духа свещите 100 пъти и оръфа всички захарни фигурки от тортата Mr. Green Днес повтаря цяла сутрин "ден ден" и че е на "де" годинки Laughing

Снимки ще пусна довечера или утре, че не съм ги сваляла още Confused

Джолити, за твоите снимки иска парола Sad Аз не слагам никакъв крем - много се запарва от памперса и става на пъпки. Чисти и подсушавай хубаво - ще мине Peace

Сеевгиnewsm59 . И моята има пъпки - тук тия дни е много жега и мисля, че е от това - на врата са й към гръбчето, защото се изпотява въпреки, че е само по боди Rolling Eyes

Дуци, много е сладка Анна Heart Eyes И на Пепи от рд-то снимките са страшни - личи, че са се забавлявали много децата Simple Smile


Честито бебче на Кали!!!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 337
Дуци сега разглеждах снимките на нашата адашка- много е хубава- пу да не й е уруки...

Прили4а на татито май...да ви е жива и здрава

Днес купих на Ана ленти4ка за главата да не й се подгъват ушандрите,4е понякога и от шапки й застават и все я следя да не ги подгъва ушлетата...

Що за глупост в бебе маркета до нас имаше само СИНИ забележете ленти4ки с панделка отгоре- хем с панделка ,хем сини- на какво да ги вържа сега Whistling

СЛедобед ще отско4им до аладин или бамболино,4е дано има разнообразие... #Crazy

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Момичета, останаха ли ни бременни мамита? newsm78
Разпунзел сигурно е родила вече, термина и мина отдавха, сигурно е в болница.
Други има ли? newsm78

Севги  nbirthday

# 57
  • Мнения: 222
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  най-после... Кали честит ти момък, възстановявай се бързо   smile3525 smile3501

искам и ааааааааааааааз  newsm17 smile3514
Деница не си ти последната, следобед съм при доки дето ще ме изражда уж, дано да има изглед за скорошно раждане, че вече.... smile3514  искам и аз да си гушкам бебока
снощи и аз имах болезнени контракции на някакъв интервал, но после утихнаха...

 newsm59 на Сеевги, много радост и щастие с малкия бебок през тази година.

# 58
  • Мнения: 2 741
Честито бебче на Кали- да й е жив и здрав сина и много да папка и слушка   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 979
КАЛИИИИ ЧЕСТИТО БЕБЧЕ !! НАЙ - ПОСЛЕ ЩЕ СИ ГУШКАШ БЕБЧЕТО !!   bouquet


mayakub  И ТИ ЩЕ БЪДЕШ СКОРО МАМА, ОСТАНА МАЛКО !!!

Сеевги,   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!

Джоли, аз мия със сапун дупарата само като е правила ако, иначе само с водичка !  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт