Юнските хлапета от 2005, щастливи тичат към планината и морето!

  • 14 036
  • 229
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 592
Иле - да ти е жив и здрав именника - много да ви радва, много усмивки и щастливо детство му пожелавам.

Фрос, радвам се че ти е харесало клипчето - трябва сега като се приберем при татко да го ъпдейтна с малко нови снимки.

Колкото до почивката - качих малко снимки в подписа ми - изкарахме страхотно, мисля че напълно оправдано беше дългото пътуване от 7 часа и половина с кола в едната посока Simple Smile Малката се налудя на воля, бесня, бяга, щура се, изхаби насъбраната енергия която изразхождаше до сега върху мен Simple Smile Баба и дядо и те успяха да й обърнат доста внимание, а тя съответно не закъсня да им се качи на главите Simple Smile Общо взето беше доста послушна, доволна съм, а и ни се отрази доста разпускащо макар и за само за 3 дни. Сега с нови сили започваме да събираме багажи за България Simple Smile

Вили - вие как изкарахте почивката? Кога се пирбирате към България?

# 61
  • Мнения: 3 356
Здравейте и от мен,отдавна не съм се разписвала.Лятото свърши ,идва момента да се гушкаме много със Бобката-не съм го виждала като хората от много време.Поне той е щастлив ,тича на воля и бабите го глезят много.После ще трябва силна ръка да го вкара в правия път.
Не знам дали съм се похвалила-от началото на лятото сме без нощният памперс,момчето порасна и сам си сваля гащите и пикае къде намери.Страшни изпълнения има с това пикаене,ама ще разказвам друг път.Това лято просто се разцепи от пътуване-при майка ми,с баща му на море,сега е при свекърва ми с кака си.Както майка ми казва-види ви,вземе си столчето за колата и не пита на къде ще го возите милото  Heart Eyes.И аз намазах два дни море,ама сега съм много болна.Трябва да започна да го стягам за детската градина,леко полеко с есенни дрешки,а нямам време никакво на последък.Пък имаме и изненада от детската градина-не се знае кога ще и свърши ремонта.Та Бобката пак ще става пътешественик-една седмица при мама и после пак при баба.Изобщо при нас е весело.Хайде стига съм писала да ходя да се оправям за работа.

# 62
  • Мнения: 1 006
Привет и от мен, и аз май длъго време не съм давал подробен отчет!

Вече трети ден, упс, четвърти, сме на градина. Чувствата са смесени... Rolling Eyes Хем й харесва да е при големите каки, хем там дисциплината й идва в повече....
Общо взето е това - все още е сборна група и се надявам после да свикне с новите си госпожи /които още не е видяла, щото са отпуск  Confused/ и да спре сутрин да се чуди ска ли да ходи или не иска....

Аз не писах тук, защото имах доста здравословни проблеми и хич н бях в настроение, а и не ми се искаше само да се оплаквам, Кали и и тя вече повече от месец влачи една кашлица и сополи, уж не било сериозно и не било за АБ, ама на мен ми се струва, че няма да се оправи и май на зле върви...
Аз също  - кашлям и имам и храчки, ама защо не ходя на лекар -  Rolling Eyes Rolling Eyes

Освен това на работата е.....като при всички, но двойно / щото асистентката ми цял месец я нямаше и луднах Mr. Green/ и...с апартамента сме доникъде и това пак ме нерви ...........и...........спирам, щото...... Sick

 Crazyще ви пусна след малко линк със пресни снимки  Sunglasses

# 63
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте момичета, ние снощи се завърнахме от море, и за жалост от днес съм пак на работа!

Изкарахме приказно тази година, с невероятно хубаво време, много игри и забавления с Луси, здрави всичките, хубаво си починахме и насладихме на лятото и морето! Супер беше!

А сега с нови сили - напред!

# 64
  • Мнения: 1 698
Нансе, а снимчици? Wink

# 65
  • Мнения: 40
Здравейте!

Може ли и ние да се запишем?
Дими е родена на 18 юни 2005г. На детска градина е от миналата година  Rolling Eyes Е, първо беше в яслата де  Simple Smile
Приятно ми е да се запознаем с вас.

# 66
  • Мнения: 1 698
gergan4eto.d, добре дошла Grinning
Тук е доста пусто напоследък, няма кой да пише Sad

# 67
  • Мнения: 527
Да, много ни опустя темата  Sad
Ние сме си вече на българска територия, от понеделник кой на работа, кой на детска градина, ежедневието ни завъртя  Tired
Теди, вие при тати ли сте или още сте при баба и дядо /мама и тати/?
Съкровище, Кали свикна ли вече с детската градина? А ти как си? Тези снимки от след малко ги чакам да ги видя още в Израел докато бях  Laughing
Ееее, а учиниците готови ли са вече за училище?
Приятни и усмихнати почивни дни на всички ви!

# 68
  • Мнения: 1 006
Уф, сори, ама нали написах, че съм много натоварена вече и ето - наистина много неща изпускам - крайни срокове, обещания, срещи........ужасна съм и се чувства кофти.............

http://family.webshots.com/album/563794283VeJozX?start=60

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 22:59 от Съкровищница

# 69
  • София
  • Мнения: 2 709
Като гледам хлапетата ще тичат към морето до Нова Година, че и след това.
Срамутъ срамутъ!

Аз се завърнах на работа преди почти месец, общо взето все едно никога не съм отсъствала.
Много нови колеги, но за сметка на това готини.
Ужасно много работа, преди всичко изразяваща се в бумащина, но не се оплаквам.
Едно по едно.

Дечко и мъжо са още в Созопол, защото градината окъснява заради основния ремонт, на който са я подложили. Аз маам събота и неделя до там и обратно - нощните автобуси ми станаха като втори дом, хехе. Само последния уикенд пропуснах, че времето се развали.

Сега се чудим дали да не ходим някъде за трите почивни дни, някой от вас ще ходи ли някъде и ако да - къде?
Дайде някоя идея!!!


И да похваля Бубанката - страшно гадже е станала, всичко от бременността е стопила и изглежда вери вери гуд.
Да вземе да пусне една снимка, а да не се спотайва!

Айде стига засега.





# 70
  • Мнения: 1 698
Сънчо, здравей Hug
Бубе, хайде сега не се скътавай, ами пускай снимчица и ние да изплакнем очи  Mr. Green
Ние от четвъртък сме на градина. Малко ми е свито сърцето, ама знам че няма толкова за какво, нали ще съм все пак отвън в колата. А и в Четвъртък тръгвам вече сама с колата, до сега сама не съм карала, ама все някога трябва и да има първи път.   Crazy
Съкровище отивам да разгледам снимките  Heart Eyes

# 71
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е как къде бе Сънчо  newsm78 Ми то е ясно - на Созопол. Или вече ти е писнало?

А Бубанището, ако обича, да се покаже!

# 72
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Да ви се похваля, че си имам ученичка http://s182.photobucket.com/albums/x18/fromija/15%20September%202008/
Покрай нея и Флора много се вълнува, че и тя ще е ученичка другата седмица. Дори си има и тетрадки, с етикет и надпис: Тетрадката на Флора.
Утре трябва да й вземат кръв и направо не ми се мисли какъв ужас ще е. Днес като я водих да й сложат тиксо опищя орталъка.

# 73
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Фрос, честита ученичка!

# 74
  • Мнения: 1 698
Фрос, не се тревожи толкова миличка, не ги боли толкова, само малко ги е страх децата. Дари не усеща вече боцкането, все едно нищо, ама пръстчетата й са на решето.
Ние сме готови за детска градина и в другиден стартираме Laughing

Общи условия

Активация на акаунт