NO PALETTE

  • 13 796
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Ползвам Palette от години - червено, патладжан, кестеняво, русо, включително и този цвят - dark blond. Много съм доволна.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 251
Преди да предОпредиш всички, се посъветвай със специалист или пък не еспериментирай сама. Аз ползвам тази боя вече 10-та година и съм супер доволна.
Моята коса пък става по- жива и по- гъста като я боядисам. Сигурно нещо си объркала или бояджията не струва.

# 17
  • Мнения: 4 435
на Palette използвах N5 dark blond,тя е малко по-светла от моята коса. Вярвайте ми повече през живота си няма да помисля за боя!!!!!!!!!!!!

Не знам на колко си,като чета постовете ти,явно си мъничка.Според мен си си изгорила косата.Не е хубаво да се експериментира сам,още повече като не разбираш,което е явно в случая.И е очаквай всеки цвят от снимка на опаковка да ти се получава,едно е снимките са обработвани,друго,че на всееки естествената му коса е различна,т.е. има разлика на каква основа нанасяш даден цвят.

# 18
Стоях с маската 40 мин,а на упътването пишеше да се стой между 35 и 45 мин.Стриктно изпълних всичко ама.. Sad

# 19
  • Мнения: 884
Стоях с маската 40 мин,а на упътването пишеше да се стой между 35 и 45 мин.Стриктно изпълних всичко ама.. Sad
И от това дори ти нацъфтяха краищата?!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 581
Зависи си от типа коса - и на мен Палете ми е силна, много ми щипе от нея и после косата ми е много суха (нямам бели коси, боядисвам се за цвят). Но пък от боите на Лореал съм повече от доволна. На майка ми обаче, косата й е почти изцяло побеляла, Лореал не й хваща на косата изобщо, ако ще и два часа да седи с боята, а от Палете й става много хубава.
Палете са амонячни най-вероятно и затова й покриват белите коси. Също така държат повече, но са вредни. Аз се боядисвам синьо-черно, предимно на фризьор, но винаги с Лореал. Повечето са безамонячни / например новата Кастинг/, безвредни, но не покриват белите коси и бързо се отмиват

# 21
ne e li logi4no boqta ne e bila prqsna zatova se e slu4ilo taka

# 22
И аз съм "за" Палете. За пръв път я използвах преди няколко дни и останах много доволна.

# 23
  • Торонто
  • Мнения: 837
Да не би косата ти да е била много чиста? Току що измита например и никаква мазнина да не я предпазва от агресивното действие на боята ...
А и щом е тъмно рус цвета вероятно и оксиданта ти не е слаб.
Тънък ли ти е косъма по принцип? Можеш да пробваш за 25 мин., 40 мин. е малко по-дълго от достатъчното, за да хване цвета.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 057
От години  ползвам "Palette" - предимно червените и виолетовите нюанси и съм много доволна. Чудесно ми покриват белите косъмчета.

# 25
  • Мнения: 168
И аз да споделя преди години се боядисах с палете  всичко точно до момента в които се изсуших.  Цвета добре,но боята падаше при допир, като я пипнех рацете ми ставаха черни.  Дрехите и те врата всичко, и то при суха коса. Падаше на прах.  Слава богу косата нямаше поражения.  И си падаше боята след няколко измивания, така на прах ужас, не знам на какво се дължеше.  Друга такава случка нямам с палете , пак съм я ползвала и съм доволна явно нещо не е било както трябва . 

# 26
  • Мнения: 2 448
Palette е силна боя за силна коса.  Peace

Моята не е такава и затова не си позволявам да я ползвам. Но ако косъма е здрав и косата не е склонна към капане, е чудесна и трайна боя.

# 27
  • Мнения: 1 289
Еми аз когато бях руса що годе бях доволна от Палете, но един ден реших да ставам светло кестенява - купих си пак Палете и тя стана катранено-черна Shocked #Crazy

п.п. На една приятелка пепеливото русо й ставаше уникално от Палете, но на мене не ми беше чак толкова ефектно - така че явно е въпрос на косъм...

# 28
  • Мнения: 3 641
Palette е силна боя за силна коса.  Peace

Моята не е такава и затова не си позволявам да я ползвам. Но ако косъма е здрав и косата не е склонна към капане, е чудесна и трайна боя.
Паси, казваш трайан. Аз пък все съм си мислела,че е слабичка и бързоизмиваща се. ЩЕ взема да я пробвам, ак ореша да откажа Лореала Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 448

Паси, казваш трайна. Аз пък все съм си мислела,че е слабичка и бързо измиваща се. ЩЕ взема да я пробвам, ако реша да откажа Лореала Simple Smile

Трайна, трайна, ама аз само черното съм пробвала и то преди години, но капе ми косата от нея. Не мога да се похваля с дебел и здрав косъм и за това се отказах. 
Ама пък да се отказваш от Лореал, забрави.   Naughty  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт