Сърбеж под мишниците?

  • 33 446
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 530
И при мен се получи същото. Оказа се бактериална инфекция от рол- он. Забраниха ми до края на живота да ползвам нещо за под мишници, освен някакъв бебешки лосион за тяло, с който да се мажа там. Но аз доста позакъснях с лекаря и сега нямам сърбеж, но имам кафяви петна от зачервяването, които си останаха.
И спрей ли не може да използваш? А петната наистина ли няма да изчезнат ,какво ти казаха ?
Дъщеря ми има същия проблем дерматолога й забрани да използва ролони ,защото получи контактен дерматит от тях ,интересното е че само на едната мишница е така ,доста упорито нещо се оказа ,наистина трябва да се вземат мерки бързо ,защото можело да хронифицира и тогава почти не се лекува !

Нищичко не мога да плзвам. Чувствам се адски неудобно, особено в тези жеги. Да съм си взела бебешки лосион или мляко за тяло и да се мажа с тях. Но те са като крем и нищо не помагат за освежаване и предотвратяване миризмата на пот. Непрекъснато се мия, но липсата на рол- он си оказва влияние. А петната останаха след като се махна сърбежа и зачервяването. Но при мен освен сърбеж на моменти имах чувството, че кожата ми сякаш е изпръхнала  и дори ме приболваше. Мазах се с Лоринден С крем.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Блонди, мисля, че Витарал бяха. Малка кутия, в червено. Само това помня. Търсих из нета, но нищо не открих.

# 17
  • Мнения: 27 524
Блонди, мисля, че Витарал бяха. Малка кутия, в червено. Само това помня. Търсих из нета, но нищо не открих.

Пила съм ги.  Peace Хубави са, да, комбинирани витамини. Мерси  Hug

# 18
  • Мнения: 1 303
Е стига де,нека иде на лекар,как може да стои с такъв сърбеж.Сега по метода на изключването ли ще карате?Гъбички,алергия...неможе така Naughty

Общи условия

Активация на акаунт