Лунна диета - 01.08.08, 13:13 ч

  • 3 544
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
о, новолуние....... аз съм за 3 дни  Peace

# 16
  • Мнения: 242
лелееееее колко  сте бързи.....и аз се включвам,пък да видим

# 17
  • Мнения: 2 172
И аз съм тук ,момичета  Flutter Мисля да пробвам за 48 часа,тоест от четвъртък на обяд до събота на обяд,но не гарантирам,че в четвъртък вечер няма да мушна нещо,тъй като имаме среща на класа и сем на ресторант,ще гледам да е салата,а и мен ще ме  есрам да си боцкам,тъй че може и да успея  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 461
И аз се записвам. Peace Миналия петък не се ли падаше вечерта, а сега се пада пак петък, но по-рано? newsm78

# 19
  • Банкя
  • Мнения: 823
Миналия петък беше от към 10 часа вечерта до събота вечер. Часовете за новолунието съм ги взела от втория линк в първия пост, защото в първия са още за месец юли. Peace

Аз ще лунувам пак само за 1 ден, защото се притеснявам да не ми спре кърмата. Но пък мисля да започна да постя от 1.08 до 15.08 (Богородичните пости).

# 20
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
може ли да някой да ми даде линк към датите за лунната диета, защото тези които имам се разминават с 1 час назад от публикуваните във форума, на 1 календар пък часовете бяха с 1 час назад от моите...

# 21
  • Мнения: 3 314
виж на предната страница - първият пост

# 22
  • София
  • Мнения: 2 051
И аз съм с вас, този път сериозно  Hug

# 23
  • Мнения: 35
Записвам се и аз!!!!!!!!!  Имам едно питане ? - В един сайт прочетох че лунуването почва от 10.13 часа .......... та защо се получава това разминаване ?

# 24
  • Мнения: 918
И аз се записвам ,още се чудя дали за 3 дни или за 24 часа,че имам гости и утре ще ходим някъде на заведение...Успех на всички! newsm10

# 25
  • Мнения: 580
Момичета с вас съм ,за 1ви път .Дано издържа  Praynig

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Включвам се и аз при вас  bouquet
Момичета с вас съм ,за 1ви път .Дано издържа  Praynig
Добре дошла ще издържиш Peace

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз се влючвам за 24 часа Peace

# 28
  • Банкя
  • Мнения: 823
Записвам се и аз!!!!!!!!!  Имам едно питане ? - В един сайт прочетох че лунуването почва от 10.13 часа .......... та защо се получава това разминаване ?

Гледала си сайт, в който часът на новолунието е даден по Гринуич, тоест -2 часа. И отделно имаш още -1 час заради лятното часово време - така се получава обща разлика от 3 часа Peace

# 29
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз с вас, за 24 часа.

Общи условия

Активация на акаунт