LaRedoute - кодове - 7

  • 31 860
  • 501
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 144
Момичета, вижте какво ми дойде днес.

... si vous ne parvenez pas à lire cet email, vous pouvez le visualiser grâce à ce lien
Pour être sûr(e) de recevoir tous nos emails, ajoutez laredoute@fr.redoute.com à votre carnet d'adresses

Mon N° de client : 548336783


59919

Това за някаква карта ли е или чек? Моля, помагайте с френския.

# 46
  • София
  • Мнения: 212
Приканват те да добавиш laredoute@fr.redoute.com към адресника на пощата, която ползваш, за да не се приема за спам и да получаваш всички мейли, които ти пращат.

# 47
  • Перник
  • Мнения: 396
Може ли някой да пробва 21083 - за  жилетката на Талисиме. При мен работеше преди няколко дни, а сега не става.  bouquet

# 48
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Може ли някой да пробва 21083 - за  жилетката на Талисиме. При мен работеше преди няколко дни, а сега не става.  bouquet
И при мен ставаше до онзи ден ,но днес отказа да ми го приеме.
Мислех че проблема е само при мен ,защото до сега не съм пускала поръчка от моя си акаунт ,тъй като чакам банката да ми преиздадат картата  Rolling Eyes,ама те не бързат.Как да им обясня че до де се намотаят ,намалението в Редута ще приключи. Crazy
И на мен ми изглежда добре жилетката,но никой май не я е получил да даде отзиви.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
частната разпродажба май не важи за Бг

# 50
  • Мнения: 1 147
Аз на 25-ти пуснах поръчка с кода за кафявите куфари, та ако никой преди това не ги е поръчал и получил ще дам отзиви веднага щом ги получа.

mamaBnewsm20 за темата.

# 51
  • БГ
  • Мнения: 735
Може ли някой да пробва 21083 - за  жилетката на Талисиме. При мен работеше преди няколко дни, а сега не става.  bouquet
и при мен ен става, пуснах днес поръчка, с чантите червените ooooh!, то друго не ме впечатли Whistling

# 52
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
mamaB,   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 155
Момичета, някой поръчвал ли е скоро машината за хляб? Не мога да я намаля с нито 1 продукт от колекцията на Анна В.
Пробвах и обиците и неща от новата колекция, но не става.

# 54
  • Мнения: 222
Момичета,да споделя,че код 22578 (куфарите),освен тях ми даде още един подарък TASSE ET SOUS TASSE -6бр.и ми намали този анцунг с 8Е.Нокато махна анцуга,остава единия подарък SAC VOYAGE .Може би за 2 подаръка и намаление от приблизително 30% трябва да са ненамалени  Peace Дано на някой му свърши работа.Само да кажа,че от възможните ми 3 акаунта,действа само на един  Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, някой поръчвал ли е скоро машината за хляб? Не мога да я намаля с нито 1 продукт от колекцията на Анна В.
Пробвах и обиците и неща от новата колекция, но не става.
Пробвай с тези обици с референтен номер 4209397. При мен с тях стана.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 787
А при мен на единия акаунт се хвана 22578,дава подарък куфарите само.И намали една риза от новата колекция от 19.90 на 15,92 евро.
Ще пробвам с още нещо ново,да видим как ще работи Mr. Green

# 57
  • Мнения: 246
Момичета,да споделя,че код 22578 (куфарите),освен тях ми даде още един подарък TASSE ET SOUS TASSE -6бр.и ми намали този анцунг с 8Е.Нокато махна анцуга,остава единия подарък SAC VOYAGE .Може би за 2 подаръка и намаление от приблизително 30% трябва да са ненамалени  Peace Дано на някой му свърши работа.Само да кажа,че от възможните ми 3 акаунта,действа само на един  Sad
Аз пробвах този код с това палтенце  http://www.laredoute.fr/vente-caban-nouveau-volume-la-redoute-es … tegoryid=47930775   и също ми даде и сосиерите и куфарите и ми намали палтенцето на 55 евро

# 58
  • Мнения: 246
Цитат на: mama Bobo в понеделник, 28 юли 2008, 15:44
С какво мога да намаля при мини от новата колекция обърнах вси1ко но не става ooooh!
Аз намалих едни мъжки тениски при мини от новата колекция за 10.47Е с код 62952 и ми излезнаха на 0Е + подарък чанта.

Дай да ги видим тия тениски и ние да облажим мъжете де Laughing

# 59
  • Мнения: 3 219
Цитат на: mama Bobo в понеделник, 28 юли 2008, 15:44
С какво мога да намаля при мини от новата колекция обърнах вси1ко но не става ooooh!
Аз намалих едни мъжки тениски при мини от новата колекция за 10.47Е с код 62952 и ми излезнаха на 0Е + подарък чанта.

Дай да ги видим тия тениски и ние да облажим мъжете де Laughing


Е на предната страница ги показаха вече въпросните тениски, при кръглите цени са, 5 евро за три броя, и също при юношеското.

Общи условия

Активация на акаунт