На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре-2

  • 16 091
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
честито на рожденничката  bouquetмного щастие и много много любов.
честито и на майката героиня която е родила две мишлета.да са ти живи и здрави и много да ви ядосват  bouquet

# 61
  • Мнения: 844
Честит имен ден на всички именници, да им е живо и здраво името Simple Smile
Много здраве, късмет и хубави мигове със семействата им  bouquet

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 20:11 от tin_tin_

# 62
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Маги, честити ти малки принцеси! Много да са здравички, безгрижно детство и късмет!



Ти също си именичка днес, нали-честито! Мимчо, честито и на теб!




Да почерпя



Ето и малко снимки от морето
http://community.webshots.com/album/565483297cYphwU?vhost=community

# 63
  • Мнения: 3 360
Честит имен ден  на трите  мами и
на малката Мариана на Бебешор!
Бъдете живи и здрави и ...хубав празник!!!
 newsm51

# 64
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
честит имен ден на всички мимета,да сте нви живи,здрави и много щастливи smile3525

# 65
  • Мнения: 1 232
Да ви е живо и здраво името Мимета,всичко най-хубаво ви желая!!!!! Hug  bouquet

# 66
  • Мнения: 143
Честито и от нас на всички именнички!
 Благодарим за поздравите!
 Нека Света Богородичка да е с всички вас!

# 67
  • Мнения: 236
Маги,честити дъщерички  bouquetДа са ти здравички,а хубавите емоции покрай тях ще са умножени по две Heart Eyes
Честит празник и на всички мимета със задна дата-да са живи и здрави  bouquet
Микки,децата много са ти пораснали,особено на Ангел много му личи.
Ели,много хубава снимка Peace

# 68
  • Мнения: 133
Маги -честити ти дъщерички-желая им от все сърце да бъдат във живота най- щастливи ,а на теб много сили да приемеш нещата които не можеш да промениш и много,много да ги обичкате и те да ви слушат.

# 69
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето "малко" снимки от сватбата на девера в събота.

# 70
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
микки,много готини,а за ангел нямам думи Heart Eyesсладур.това момиче да не работи във вивател Rolling Eyes
и х5 си я бива,бяла Blush

# 71
  • Мнения: 143
 Много щастие на младоженците и пълна къща с дечица!  Булката ми е комшийка, добре, че не си ме хванала на някоя снимка. Бях изкарала бебетата на двора и поглеждах- много хубави бяха!

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, Ели, булката работи в БТК и да, съседка ти е, Маги. Аз даже им пожелах близнаци по комшийски  Grinning А Х5 е на кума, не е бяла точно, а модерния цвят шампанско  Mr. Green

# 73
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
Да, Ели, булката работи в БТК и да, съседка ти е, Маги. Аз даже им пожелах близнаци по комшийски  Grinning А Х5 е на кума, не е бяла точно, а модерния цвят шампанско  Mr. Green
бяла е бяла,такъв цвят шампанско няма а и модерният сега  е бяло а не шампанско Laughingвсеки ден кисне пред нас тая х5 ца та и се любувам,викам си някой ден може да се сменят с наща бричка
видях я един ден да прибира редутски пакет та затова се сетих hahaha

# 74
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мой ще да е бил пакета, аз все й звъня да ми ги прибира, че ми пускат ббележките в 16:29 , а как се чака цяла нощ за колетче  Mr. Green
А бе аз съм малко скарана с цветовете, пък и ти от коли определено разбираш повече, ама не ми стана ясно що кисне пред вас, като приятелката му, те.е кумата живее над нас hahaha

Общи условия

Активация на акаунт