Сигурни ли сте от кого

  • 11 308
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Прозаично, ама и моето е от мъжа ми. Но, ако имаше и секунда съмнение у него, щеше да е лишен от привилегията да ни познава занапред.

# 16
  • Мнения: 25 620
На моето само бащата се знае - майката е неизвестна...  Whistling

# 17
  • Мнения: 3 268
Сигурен съм че никоя няма да каже че не знае от кого е детето й защото тук всички са 1000% моногамни и са спали само с един мъж през живота си...
Естествено,не ставай смешен! Crazy

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На моето само бащата се знае - майката е неизвестна...  Whistling

Е, то и аз твърдя, че Василена не е от мен, ама баща и вика "Нищо, поне е от мен" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 629
анкети, манкети, само майката е сигурна.
Обаче, вече и това не е факт, откак инвитро практиките се разшириха, чия е всъщност яйцеклетката не се знае.

# 20
  • Мнения: 301
 Whistling не ми се налага да се оправдавам нищо, че мъжо е само лекииинко ревнив  Mr. Green
мъжо се клонира под формата на дребния Mr. Green само по кафявите очи мога да претендирам за авторско право  Mr. Green
мисля да се пробвам за втори опит  Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Детето е на майката-природа, но аз и го отглеждам.

# 22
  • Мнения: 3 521
Не!
Това дете толкова прилича на баща си, че изобщо не съм сигурна дали е от мен. Подозирам, че в болницата са извършили някоя подла измама и са злоупотребили с мен. Дали да не пиша на RTL2? Thinking

# 23
  • Мнения: 3 405
Аз имам две.
Но не искам да ги вкарвам в никакво шоу.

# 24
  • Мнения: 212
Аз имам две.
Но не искам да ги вкарвам в никакво шоу.

Така е. По-добре изчакай малко да пораснат за да те разберат по-добре като им кажеш истината Simple Smile (шега)

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
а , сега де ............. Mr. Green
не................. Mr. Green
 Joy
Свежа тема  Peace

# 26
  • Мнения: 1 554
мдааа,от моя е,одрал му лицето и уная работа Laughing

# 27
  • Мнения: 118
Аз си ги обичам,пък .И жена си обичам.Значи са от мен.

# 28
  • Мнения: 9 990
анкети, манкети, само майката е сигурна.
Обаче, вече и това не е факт, откак инвитро практиките се разшириха, чия е всъщност яйцеклетката не се знае.

Извинете, ма не съм съгласна.Много жени не си знаят овулацията, сиреч, времето, по което са преспали с няколко мъжове е без значение, след като не знае кога може да зачене.Така че, много жени може да не са никак сигурни. Laughing

# 29
  • Мнения: 511
Аз имам две.
Но не искам да ги вкарвам в никакво шоу.
И аз съм с две.Едно ми е удрало кожата,а другото изцяло на баща си.
Когато родих първото всичките му колеги му казваха,че досега не са виждали бебе толкова ца прилича на баща си. hahahaКато поотрасна се промени.
Да сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт