Любими спрени от производство козметики

  • 2 423
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 232
синият стик на DOVE, но той по-скоро изчезва на моменти, не че е спрян
и едно което е по-скоро към парфюмерията ама много ми харесваше и вече го няма- едно парфюмче "99" се казваше, евтинко, но със страхотен аромат
за други не мога да се сетя в момента

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Една пяна за коса Timotei, която правеше истински къдрици от леко чупливата ми коса и ухаеше страхотно. За съжаление я няма вече от около 10 години, но споменът е жив Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 006
Аз пък от една година страдам по лилавия ексфолиращ душ-гел на Дав. Много ободряващ беше.

# 18
  • Мнения: 2 414
Цялата серия на Revlon Skinlight беше прекрасна. Cry

# 19
  • Мнения: 32
Като казахте Бионсен, се сетих, че много ми липсва интимният им гел, много го харесвах :

# 20
  • Мнения: 2 388
Една японска козметика"Бионсен"или нещо от този род беше.Най-хубавия roll-on,който съм ползвала някога.А как само ухаеше Heart Eyes

Вчера си взех лосион и и душ гел.
Ще видя дали има и рол-он и ще докладвам тук. Peace

# 21
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
балсам за устни Витаскин. но мисля, че не се внасят вече в бг, не, че е спрян.

# 22
  • Мнения: 183
Абе момичета, някой знае ли какво се случи с черната пяна за коса на TAFT с най- силна фиксация newsm78
То пак си я има, ама с някакви кашмирени частици вътре, дето седят като малки бели пухчета на главата ми.Направо е отвратно.Да им имам обновленията...И по магазините казват, че клиентите им пищят от този кашмир, ама старата я спирали от производство.Последния път си взех тъмно синя, то онова не се трае  #Cussing out.

# 23
  • Мнения: 5 647
На Галеник имаше един масажен диск със сапун /антицелулитен/. Не съм го виждала повече от 6 години, а беше страхотен продукт.

# 24
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Имаше едно олио за плаж мисля, че на Клеопатра беше само една година успях да го ползвам и след това изчезна от пазара.Но по-хубав и по- бърз тен никога не съм хващала с друг продукт.

# 25
  • Мнения: 23
Много ми липсва този душ-гел.Беше най най най най - добрият за мен. Кожата оставаше много мека за дълго време след баня и ароматизирана. Липсва ми много  Rolling Eyes

Току що го видях във Фантастико  Peace

# 26
  • Мнения: 2 414
Някой виждал ли е аналог на блестящия фдт на Ревлон? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 104
Много ми липсва този душ-гел.Беше най най най най - добрият за мен. Кожата оставаше много мека за дълго време след баня и ароматизирана. Липсва ми много  Rolling Eyes

Този душ гел го видях вчера в един супермаркет,така че го има още.

И аз го виждах наскоро в хипермаркет някакъв беше.  Peace

Момичета,вие ме върнахте към живота Laughing  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 114
Лосионът за тяло с блестящи честици на Буржоа...страхотен беше, много приятна и  нежна миризма!Немога да намеря снимка за да го покажа... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 247
На Орифлейм кремът за експресно нощно възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт