Кюстендил

  • 18 105
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 958
Момичета, влизам да ви почерпя.

Данаил днес стана на 9 години. Суматохата беше пълна, малката едвам заспа от вълнения и игри.........А аз се чувствам доста уморена..... Rolling Eyes




Тези дни ще пратя снимки!

До скоро!

# 31
  • Мнения: 207
Момичета, влизам да ви почерпя.

Данаил днес стана на 9 години. Суматохата беше пълна, малката едвам заспа от вълнения и игри.........А аз се чувствам доста уморена..... Rolling Eyes




Тези дни ще пратя снимки!

До скоро!
Честит рожден ден! Да е жив и здрав, много да ви радва и щастливо детство!

# 32
  • Мнения: 3 698
Мила, да ви е жив и здрав Данаил,
с Лори му желаем много щастие, успехи, усмивки и радост!


# 33
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря за пожеланията!


Празникът мина много забавно и щуро за децата. Бяхме в тесен семеен кръг, но имаше много голямо пространство за тичане и игри и това предотврати всякакво изнервяне на деца и възрастни..... Laughing Празнувахме в игралната зала в бившия централен кореком на Калоян. Даже и името не зная, мился, че Fun city се казваше......Чак и аз се вдетених на моменти и покарах джет и лодка..... Simple Smile
Добре,че беше Дани да управлява до мен, че иначе в първата глуха се забивам......


Ето малко снимки:

http://s152.photobucket.com/albums/s171/Mila_71/Danail%20BD%209/


Хубави разходки на всички!

# 34
  • Мнения: 207
Браво! Снимките са много хубави - запечатан е този красив и щастлив за всички момент!  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 672
Мила, честит празник на патерици! Да ви е жив и здрав рожденика!  newsm59  smile3525
Снимките са готини. Личи, че сте изкарали добре.

# 36
  • София
  • Мнения: 958
Момичета, къде се загубихте?

Ние сме добре, напредваме с преместването, макар и многооооо бавно. Извадихме всички документи и ги дадохме на купувачите. Сега ги изчакваме, понеже са с кредит и банката трябва да каже кога ще са готови. Дано успеем до началото на септември.

Реших учениците да запиша в Първо училище. Точно до нас ще е, а и добри отзиви чух. Сега търся да разбера нещо повече за учителките, които ще водят трети клас тази година, за да реша при коя да запиша Данаил. Той е доста буен и на моменти хиперактивен и ми се иска да бъде жена с добър подход към децата.



Поздрави на всички!

# 37
  • Мнения: 207
Наистина Първо основно училище е много добро - и като методи на преподаване, и като материална база - и аз там съм учила 1 г.  newsm10 smile3525

# 38
  • София, България
  • Мнения: 2 222
аз съм учила в 3-то, но наистина по наше време, първо се водеше най-елитно, сега вече не знам как е  newsm78

Ние ходихме по хасковско през уикенда, бяхме в село Ябълково, дядото на мъж ми е от там, починахме разходихме се, много хубаво беше!

После ходихме на прощъпулка, абе хубав уикенд беше  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 313
Мацки, само да кажа здрасти и, че сме добре Wink
Много хубаво си изкарахме в КН. видяхме се с нашата любима Лори, запознахме се Вики и марси и така  bouquet
Гледам, че и вие не сте много активни да не ме гризе съвеста, че не пиша често Outta Joint
Желая на всички хубава вечер и много целувки от нас Hug

# 40
# 41
  • София, България
  • Мнения: 2 222
 Hug

ние пак сме болни, нищо ново вече  Tired само дето ще вземат да ме изгонят от работа ... вчера беше с много сополи, неспокоен сън и кашляне, сутринта се включи разстройство, а след обяд вече и температура ... предписаха му само неща против разстройството (то температурата се появи след това де  newsm78) абе пък сме във филма ... мислехме да скокнем до морето през уикенда  Confused  то може и пак да идем   Thinking  детето там по-бързо се оправя отколкото на "чистия" софийски въздух

# 42
  • София
  • Мнения: 958
радос - да се оправяте бързо.......... Hug Да, на морето въздухът лекува много.......а в София смокът направо разболява..... Sad


esy - `чудесно е, че сте прекарали добре..... Simple Smile

# 43
  • Мнения: 186
Здравейте майки и татковци от Кюстендил
Нужна е помощта ви.
В Клюкарника е пусната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325492.0 за издирване собствениците на намерен фотоапарат. Публикувани са няколко снимки с надежда хората да бъдат разпознати. Две от снимките са правени през 20 минути и на едната от тях има кола с регистрационен номер започващ с КН.
Бихте ли погледнали темата.

Писатева

# 44
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ей хора, къде изчезнахте всички!

Влязох в темата за фотоапарата, радвам се, че акцията е била успешна и са се намерили собствениците на фотоапарата. Само малко ме е яд, че не ми се отвориха самите снимки и не можах и аз да разпозаня някой  Tired

Да ви кажа как мина с нашата почивка. Детенце не беше добре, но въпреки това отидохме до морето в петък. Бяхме на Марина Кейп в Ахелой. Много хубав комплекс, бяхме в хубаво студио с гледка към морето, навсякъде зеленина и красота, в петък вечерта имаше опера край басейна  Hug  нашия дребосък не пропусна да се кльопне с дрехите, добре че баща му реагира бързо и го извади навреме ... абе направихме цирка, няма как  Wink

Пооправи се от морския въздух и тръгна на ясла, но в срядата пък след изяждането на един хамбургер, пържени картофи и две купи с кисело мляко не спахме цяла нощ  smile3511.  Като ревна в 11.00 та чак до 3.00 не спря.  smile3507Ходихме до Пирогов, масажираха му корема и като се прибрахме в 4.00 заспа като къпан. Повече хамбургери - НЕ  smile3513

Пишете вие как сте, Мила вие преместихте ли се, Лиличка как върви отслабването, другите, къде се загубихте ???

Общи условия

Активация на акаунт