Въпросче за косата.....

  • 3 306
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
вързана на опашка или на  кок, така не ми пречи, не ми е топло пък и се избягва вероятността да хвръкне някой косъм в чиниите Close

# 16
  • Мнения: 5 173
Увита на 1 кок и защипана с щипка, а бретона - с 2 фиби.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Вързана на кок, особено когато готвя нещо винаги си връзвам косата!

# 18
  • Мнения: 2 229
Гледам да е по-често пусната, защото стегнатите кокове и опашки скапват косата. Но понякога хващам с щипка предната част, ако ми пречи. Grinning

# 19
  • Мнения: 1 819
Много рядко си връзвам косата,дори в къщи,започва да ме боли главата от разни ластици и шноли.Когато бях малка,майка ми всеки ден ми връзваше косата-опашки,плитки...голямо скубане падаше,защото косата ми винаги е била доста дълга,тежка и жива.Тогава си обещах като порастна никога да не си връзвам косата-е...изпълнено Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 447
Почти винаги я нося вързана,но определено после ми се обезформя и ако трябва да излизам,а преди това вече съм била в банята отново я мокря и суша.То затова и ми е толкова изтощена.

# 21
  • Мнения: 4 292
Използвам шноли или само си вдигам бретона с диадема. Прическата определено се разваля, ама какво да се прави.

# 22
  • Мнения: X
Нося я свободно - все пак с тази дължина до врата няма как  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 733
 Вързвам я на опашка обикновено.

# 24
  • Мнения: 294
Връзвам си я с ластик на опашка или кок, бретона прибирам с фиба.  Animal Chicken

# 25
  • Мнения: 1 234
Вече съм с къса коса,но понеже доскоро беше достатъчно дълга да мога да я връзвам,а и късото е временно явление да отговоря.Връзвам я на опашка с ластик (обикновено направен от чорап Laughing ,защото редовно си губя ластиците из къщи и съм си направила 10-на,да са ми постоянно под ръка ).И винаги ниско на тила,защото не мога да спя с пусната коса,а ако е вързана високо ми убива ластика Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 4 751
Прибирам горния пласт с щипка някаква най-често Simple Smile Понякога опашка, а бретонът винаги ми е пуснат.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
На опашка, на кок, прибрана с фиби..., но често я оставям и пусната.

# 28
  • Мнения: 3 294
Вързана на опашка  Peace

# 29
  • Мнения: 2 414
И аз така или на кокче.

Общи условия

Активация на акаунт