Cheaters или Хванати в изневяра

  • 8 433
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
Веднъж даваха едно семейство негри на средна възраст. Мъжът беше охранител. Та той само се закачаше с някаква млада негърка на работното си място. На дъртата негърка обаче и това и беше достатъчно.

Мисля, че когато заснетия материал не върши работа за предаването, човекът който е поръчал следенето трябва да заплати някаква сума.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 470
Или ако се откаже поръчителя да го излъчват, пак се плаща.Добре,че не го е имало това предаване преди десетина- петнайсет години. Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 170
Диема купи Нова телевизия, ако това има някаква връзка с въпроса на Кошничката  newsm78. В българското предаване ще ми е интересно как ще реагират прелюбодейците... newsm78 Според мен доста агресивен народ сме си и доста вулгарничък при това...А и как ще преглъщаме честолюбието си, просто не знам... newsm78

# 18
  • Мнения: 6 417
И водещ ще е кой? Симо Тъпото!  Tired
Извинявай, ама не разбрах кого имаш впредвид. Иначе и аз харесвам американския вариант. Интересно ми е дали тук ще се изроди. Имайки предвид мащабите на България, със сигурност всеки ще има поне един познат хванат  Laughing
Е, как не знаеш кой е Симо Тъпото? Симеон Колев, съпругът на Мариана Векилска, който едно време водеше "Изпитът".  Tired

# 19
  • Мнения: 2 170
И водещ ще е кой? Симо Тъпото!  Tired
Извинявай, ама не разбрах кого имаш впредвид. Иначе и аз харесвам американския вариант. Интересно ми е дали тук ще се изроди. Имайки предвид мащабите на България, със сигурност всеки ще има поне един познат хванат  Laughing
Е, как не знаеш кой е Симо Тъпото? Симеон Колев, съпругът на Мариана Векилска, който едно време водеше "Изпитът".  Tired

УЖАС !!!  #Crazy

# 20
  • Мнения: 3 634
На мен любима ми беше серията, в която една тлъста американка се борила с някакъв младеж 2-3 месеца и после го ритнала. Той вика екипа и я хващат "в изневяра" с гаджето й от 3-4 години.  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 941
Диема купи Нова телевизия, ако това има някаква връзка с въпроса на Кошничката  newsm78.
Да мило, ама аз съм писала преди да обявят сделката. Обаче Диема купува НТВ ми идва малко в повече. Компанията се казва MTG, не Диема  Joy

# 22
  • Мнения: 677
Шушон, издишаш. Няма да е този водещият.

# 23
  • Мнения: 2 170
Диема купи Нова телевизия, ако това има някаква връзка с въпроса на Кошничката  newsm78.
Да мило, ама аз съм писала преди да обявят сделката. Обаче Диема купува НТВ ми идва малко в повече. Компанията се казва MTG, не Диема  Joy

Просто цитирах какво пишеше във вестника... Peace

# 24
  • Мнения: 10 629
Подочух, че в момента тече кастинг за актьори за БГ - варианта. Шушон да каже вярно ли е?

# 25
  • Мнения: 71
Току що мярнах реклама  на предаването по Фокс Тв.  Mr. Green Ще се хващаме значиииии.... "Хванати в изневяра" - 'айде хванете ме де  Joy

# 26
  • Мнения: 799
Шушон, издишаш. Няма да е този водещият.
Абе и аз чух, че няма да е Симо Хумора  newsm78
Май зад цялата работа отново е Нико Тупарев (който на практика продуцирал и Шоуто на Азис) и той гласял Азис за водещ... (което е доста по-добре от Симо, де)

# 27
  • Мнения: 677
Хаха, е тва се казва партенка, Азис...

# 28
  • Мнения: 799
Може, може...
Но не е съвсем лишено ото логика. Рейтингът на Шоуто на Азис е покъртително нисък и нищо чудно продуцентите да се опитат да си избият кинтите от някъде.

# 29
  • Мнения: 2 755
Имам чувството, че бъркам в кофа с помия. И ми е чудно какви са тези хора, които излагат тази част от живота си пред цял свят. Ама хора разни.
Точно това си мисля и аз.

Общи условия

Активация на акаунт