Лосион за тяло по време на бременноста

  • 3 007
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Използвах лосионите на Авент и на Мустела.

# 16
  • София
  • Мнения: 191
Използвам на Мустела, бебешко олио на Джонсън и за сега съм доволна Simple Smile! Но и аз мисля, че всичко си е до кожа Peace!

# 17
  • Мнения: 27 524
Стриите не се повлияват от мазилата. Те зависят от типа кожа. Аз никога с нищо не се мазах и нямам нито една. Мои познати се мазаха със скъпи и прескъпи козметики и са нашарени като пътни мрежи от стрии, така че... не се хвърляй на нищо специлано, нито залагай на чудеса. Мажи се с обикновени хидратиращи лисони, не напълнявай много, пий течности. Има едно неписано правило - след 30-те рядко излизат стрии. Около 20-те - почти задължително.

# 18
  • Мнения: 1 813
Блонди, това не го знаех. Мислех,че колкото по-късно бременееш, толкова повече негативи обира тялото ти.

# 19
  • Мнения: 112
Аз изплзвах крем против срии на Дева. Купих го един път, а след това използвах лосион за тяло на Ив Роше. Може да се каже, че не положих особени усилия, но за мой късмет не получих никъде срии,а бях бременна с близнаци. Мисля, че всичко е до еластичност на кожата.

# 20
  • Мнения: 234
Това, което е писала Блонди е абсоллютно вярно. И аз знам че след 30 вроятността да имаш стрии е много по- малка. Все пак всичко си е и до ген, ако майка ти има стрии, почти сигурно е че и ти ще имаш.  Peace Което не означава, че не трябва да се грижиш за кожата си по време на бременност. Аз заложих на Мустела и не съжалявам  Peace

# 21
  • Мнения: 1 167
За гърди- Mama Donna Chicco
За тяло- Мустела, Palmer's  Cocoa Butter Formula Massage Lotion fir Stretch Marks and shea butter,
Percutalfa на  Piere Fabre, процедури при масажиска на цялото тяло с олио,зехтин.
Като цяло оабче всичко зависи от типа кожа, аз имам само 1 стрия от цялата бременност.
От целулита обаче нямаше оттърване #Cussing out

# 22
  • Мнения: 249
Извинявам се за глупавия въпрос, но преди да започна да се мажа с тези специални кремчета, т.е още преди 3 месец, мога ли да си използвам ежедневните лосини, които съм си ползвала до сега. Това ще навреди ли на бебето?

# 23
  • Мнения: 4 629
Ползвах маслата Икаров против стрии и съм много доволна. Наскоро разбрах, че мазилата с какао са много добри за предотвратяване появата на стрии

# 24
  • Мнения: 4 292
Извинявам се за глупавия въпрос, но преди да започна да се мажа с тези специални кремчета, т.е още преди 3 месец, мога ли да си използвам ежедневните лосини, които съм си ползвала до сега. Това ще навреди ли на бебето?
Гледай да са дълбоко овлажняващи. Забрави за стягащите лосиони.

# 25
Ето моя опит моята кожа е предразположена към стрии. При първата ми бременност се мажех с кремчета против стрии не помня на коя фирма бяха и ми се появиха стрии по корема. При втората бременност майка ми ми направи в една кутийка претопена мас вътре с масла за да мирише на хубаво мажех се от 4 месец и нямам нито една нова стрия. Толкова ме е яд че и първият път не съм се мазала с мас нямате си на представа. Сестра ми която също има като моята кожа се мажеше и при 2 те бременности с мас и няма стрии. Моя съвет е мас

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Редувах Мустела, бебешко олио на Нивеа и Еудермол  за суха кожа на Талодерма (българско, много съм доволна).
Нямам нито една стрия, а имах огромен корем.
Но имам и добри гени- майка ми е родила 4 деца без нито една стрия. Peace

Между другото- една от нашите юлски мами успя да излекува вече появили се стрии с мас. Но здраво мазане падна.

# 27
  • Мнения: 113
не мога да говоря от личен опит, тъй като не съм раждала все още, но моята майка с две раждания и няма никакви стрии... не е ползвала никаква козметика, освен това, че по време на бременността си се е мазала с мас.. (както по-нагоре е казала Габито)..най-вече коремната област... сигурно си е до тип кожа, разбира се, но прочетох генерални мнения, че нямало жени, на които след раждане да не им излязат стрии Simple Smile ето че има  Naughty

# 28
  • Мнения: 4 292
Между другото- една от нашите юлски мами успя да излекува вече появили се стрии с мас. Но здраво мазане падна.
Това не го вярвам!  Naughty Стриите са разкъсване на кожата и вече появили се такива, могат само леко да избледнеят, но не и да се премахнат, освен чрез оперативен път.

# 29
  • Мнения: 6 713
Мажех се с Мама Дона на Чико, Рок и Бюбхен. Имам 1-2 стрии след като родих ми се появиха, тогава само ми беше до мазане Whistling

Общи условия

Активация на акаунт