за докторите проследяващи бременност-сравнение в цените????

  • 4 302
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 107
Здравей, др. Янкова следеше и двете ми бременности и впоследствие родих и двете си деца при нея. Страшно съм доволна от нея, винаги се е държала прекрасно с мен, обясняваше ми всичко, всеки месец ми пускаше изследвания и ме гледаше на ехограф. Това, че е млада и е дъщеря на шефа не означава, че не е добър специалист. Успех каквото и да решиш  Hug

# 16
  • Мнения: 4 555
Аз извадих голям късмет с моята докторка.
Има частен кабинет, но работи със здравната каса. Пускаше ми всички изследвания, гледа ме всеки път на ехограф, приема ме всеки път, когато ми хрумне да я питам нещо, без да е необходимо да си записвам час. Не платих нито лев.
И все ми е странно като напише тук някой, че по ЗК се полагали два ехографа или че за всеки преглед са искали да се плаща отделно или че докторката не е пускала всички иследвания редовно...

# 17
  • Мнения: 4 070
mimetol виждам,че си раждала сравнително скоро, а спомняш ли си в кой месец ти направиха 1 изследвания??? Аз не се притеснявам от това дали е добър специалист или не, въпреки че отидох на платен преглед при нея и тя доста ме претупа-нещо не беше много отзивчива.............ама все пак хората дето са били при нея я хвалят доста,въпроса е че искат да ми започнат 1-те изследвания чак в 14 г.с.-мисля, че е твърде късно????? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 107
ами за ЖК ме записаха и ми взеха  първите изследвания (кръв, урина и секрет) към 13г.с.., защото ми казаха,че дотогава се смята за несигурна бременноста. Разбира се, ако имаш някакви оплаквания предполагам, че ще ти пуснат и по рано.

# 19
  • София
  • Мнения: 879
Аз също ходя на ЖК в Тина Киркова, без абонамент, чрез ЗК и досега винаги са ми пускали изследвания /но се полагат веднъж на месец/ и са ме гледали на видеозон /при всяко посещение/ без да си плащам допълнително, освен таксата от 2 лв. за изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт