Варненки помагайте!-отзиви за д-р Верославов

  • 34 437
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 898
Ясно,но ле4ението се назна4ава въз основа на показателите от изследването,които трябва да са максимално то4ни.Има ли ефект тогава?Питам за майка ми,не за мен.
Мисля,4е  разликата във версиите на апарата се отразява и на възможностите му.
6те потърся с google,благодаря.  bouquet

Според интернет Оберон и Метатрон  е едно и също нещо.  Дори намирам следните записи    -    "Метатрон (Оберон - 4021)"
Както примерно да кажем има - Нокиа 6300, Нокиа 6500, Нокиа N95  и т.н.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не, лечението не се назначава въз основа от резултатите от Метатрона. Прави се диагностика. Виждат се рисковите зони и такива с изявен проблем. И те насочват към съответния специалист за мноооого подробни изследвания. Няма как да стане иначе. Специалистът после назначава адекватното лечение. Д-р Верославов не прави това. На практика с този апарат той само центрира вниманието към проблема, а вече конкретното състояние на дадения орган, система и т.н. се опрелеля от специалист. Така че различните компютърни версии биха могли да имат разлика единствено по отношение на точността на диагностиката. Но нали всеки е наясно, че няма как физиотерапевт да назначи лечение на сърдечна болест.

# 17
  • Мнения: 2 761
Ясно,ве4е загубих интерес..Насо4ване към специалисти и т.н.Стигаме пак до традиционната схема.

Оберон и Метатрон  е едно и също нещо,oба4е има и Биолаз-Метатрон примерно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е ти как си го представяше по друг начин  Laughing Това е само диагностика, вярно, доста конкретна, но все пак аз лично бих била по спокойна лечението да ми се назначи от тесен специалист, а не от кой да е. По тази логика и джи пи-то щеше да лекува всичко. И той те праща при специалист когато има конкретен проблем. Истинското предимство според мен на компютърната диагностика е ранното откриване на сериозните заболявания, нещо, което трудно става по традиционния начин или в много случаи това става, когато вече е доста късно. А това дали след като ти открият проблема ти ще решиш да се довериш на консервативната медицина или на алтернативната е въпрос на личен избор.

# 19
  • Мнения: 898
А това дали след като ти открият проблема ти ще решиш да се довериш на консервативната медицина или на алтернативната е въпрос на личен избор.

 Peace

# 20
  • Мнения: 25
Здравейте, а някой да е ходил на ирисова диагностика при него?

# 21
  • Мнения: 15
    Ходила съм при прословутия доктор,той се назовава физиотерапевт,но лъже зная от сигурен източник,че няма специалност.Доктор Верославов не е специалист,той непрекъснато сменя разни руски апарати и по този начин превлича пациенти.Била съм много наивна като съм вярвала в професионализма на този печалбар.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е това вече е чиста глупост. Аз пък знам от личния ми лекар, че са колеги от университета. Освен сега пък да взема да се съмнявам дали не са в комбина с джи-пи-то ми и ей така да си мамят хората.
ОставИ машинките настрана. Възползвала съм се от услугите му именно като физиотерапевт (и не само аз). Върши чудесна работа. Нищо общо като да идеш на самозван чекръкчия.
И как мислиш точно че практикува без да има специалност? М?

# 23
  • Мнения: 15
  Верославов е дипломиран лекар без специалност.Карал е курс по суджок и мануална терапия и затова може да намества и маниполира.Въпреки,че това ,което прави е като лечител и лекар по нетрадиционна медицина.Никой не може да ми промени мнението за него.В мануалната терапия е добър за леки случаи,като леки размествания и радиколити.Всичко друго,което си позволява да прави е за сметка на пациента.

# 24
  • Мнения: 15
 За ирисовата диагностика,не му етръпка и там се е учил на курс ,мисля от друг лекар от Павел баня.Не го величайте моля Ви.Не може лекар без специалност да бъде издиган в култ.

# 25
  • Мнения: 52
Не го величайте моля Ви.Не може лекар без специалност да бъде издиган в култ.

И аз съм на същото мнение.
Но не поради причината че съм прочела темата, а от личен контакт с него.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Всъщност изобщо няма да споря дали е физиотерапевт или не. Не ме интересува. Ходя най-често да ме намести, когато се налага и това е. Върши работа.
На мен също не ми харесва печалбарството му. Не ми харесва също, че кушетката, където лягат пациентите е с мръсен чаршаф. Много неща не ми харесват при него.
Споделила съм неща, които са ми направили впечатление. И забележете, казвам - според неговите думи еди-какво-си. Кое е възвеличаването, че не разбрах?
Идоли не си създавам.

# 27
  • Мнения: 15
   Всички апарати на този принцип имат странични действия.И още нещо не съм злобен човек ,но уважавам себе си като личност и желая да помогна на наивните и доверяващи се хора,защото ,когато човек е болен  той се доверява на всичко.Не съм пристрастна към въпросният доктор  Верославов.Всичко за,което пиша произлиза от личен контакт с него като пацеинт.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Че те и мобилните телефоти имат същите странични действия, както всяка електроника. И лъчението от монитора на пс-то е вредно и куп други. Дай и тях да не ползваме.

# 29
  • Мнения: 15
   Не говоря за  тия измислени апарати"за печалба,а за това,че този човек не е професионалист ,защото хората се лъжат и ,гледат на апарата като на  сензация,отгоре на всичко Верославов си позволява да приготвя лекарства от спирт под формата на капки и хората ги  пият,ате са приготвени при много ниска хигиена. Ако сте забелязали пода е мръсен ,чаршафа също,не си мие ръцете сле предходния пациент и тъй нататък,а там ходят и деца.Има ощи много интересни неща,но аз съм до тук,защото има много -заблудени хора.

Общи условия

Активация на акаунт