Слагате ли престилка и шапка при готвене?

  • 7 775
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 355
Престилка слагам само понякога, когато пържа или плескам повече (мъжът ми отдавна ми натяква, че трябва да започна да готвя само по престилка, ама след това ще натяква, че няма нищо за ядене, то не е една беля Crazy).

Косата винаги я връзвам, и естествено прескачам до компютъра да видя разните съставки, мерки, теглилки и вкуснотии на съфорумките, за което съм ви невероятно благодарна, момичета.  newsm51

# 16
  • Мнения: 364
 Peace Престилка слагам и косата си вразвъм защото много се цапам и обичам да си бърша ръцете и затова слагам престилка вместо да търся непрекаснато кърпата  chef

# 17
  • Мнения: 11 747
Косата ми е винаги вързана в къщи! Престилка имам - бяла дълга до земята, като на професионален готвач. Слагам я, когато се налага.
Иначе аз готвя между другото... Пиша във форума, пиша в ICQ, правя какво ли не друго и с едната ръка готвя.... Така ме научиха на работа и май така ще ида...

Някога много се ядосвам, докато готвя, бяс ме хваща, бяс!!!  Twisted Evil

п.п. имам лаптоп - целия е в брашно, захар, подправки, месо и какво ли не.... Simple Smile
п.п.2 фотоапарата също...

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 16:51 от pina

# 18
  • Мнения: 419
.....весела, щастлива.......и .....форум в ръка за справка за мерките и теглилките за поредната открадната от там манджа........
 Peace
Косата я прибирам на конска опашка веднага, след като се прибера у нас .

# 19
  • Мнения: 247
Престилка понякога слагам, но косата задължително връзвам, за да няма после из чиниите "изненади".

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Престилка никога,но косата си я прибирам PeaceЧерното повече се забелязва от русото Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Понякога си слагам престилка , а шапка никога. Косата я връзвам от време на време, но досега съм нямала издънки с косми.
Иначе обичам да готвя . Когато готвя не ме интерсува компютър или ТВ. Готвенето определено ме разтоварва. Peace

# 22
  • Мнения: 1 176
Престилка почти винаги слагам,по навик.Удобно ми е,така не си цапам дрехите.За шапка не съм се сещала.Имам една такава за баня-трябва да пробвам с нея.Сега се сетих,че трябва да потърся и плувката на големия син. LaughingТака,за себе си се отчетох,обаче,какво ще ме посъветвате за мъжа ми.Какво да го правя,когато той готви?Косата му не е къса,но не е и дълга достатъчно,за да му я прибера с шнола например. JoyПо ръцете му има мнооого косми и все треперя дали няма да се пресели някой в кулинарното му творение.Мислила съм за ръкавели някакви да му предложа,от тези с ластичета в двата края. hahahaА,щях да забравя.Когато готви той,задължително пускам климатика на max,че ако му стане горещо насред вихъра на готварския танц и реши да се поразхвърля гол до кръста...Само че,моля ви,не ми давайте съвети да го пратя на кола-маска.

# 23
  • Мнения: 11 607
и реши да се поразхвърля гол до кръста

Ами.......тогава може да наготвите едно ястие, което се консумира под формата на целувки и прегръдки след 9 месеца......

Пък и ако цвета на кухнята ви е червена.......По-добре си помислете дали вече нямате 2 спални......

# 24
  • Мнения: 2 829
гласувах
не Peaceвръзвам си косата ,разбира се Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 176
Аа,Мама Цоцоланке,недей така.Да не смесваме нещата.Кухнята си е за готвене,а спалнята е за...спане.Друго измислих-вкъщи някъде се мотае един водолазен костюм,смятам довечера да му го предложа вместо престилка.
Извинявам се за отклонението от темата.

# 26
  • Мнения: 27 524
"Сърдита, намусена, с точилка в ръка, но.....с престилка, шапка, все едно излязъл готвач от реномиран ресторант 7 звезди.......... " - Определено не  Simple Smile

"Весела, щастлива, но...пълно неглиже....." - по-скоро - да  Peace

"Или.....весела, щастлива.......с престилка и .....форум в ръка за справка за мерките и теглилките за поредната открадната от там манджа........" и това да  Blush

"Аз готвя така.......Весела, щастлива, меткаща един поглед към форума, и молеща някой добър мод - Лео напр. с или без Дюкан - дава бан на всички комплексиращи ме съфорумки, като започне от нея самата и мине през Габи, Пепчо, Т Илиева, Гелева, Лабрекс, Пина, Деси...и да не изброявам всички...за справка погледнете в Любими рецепти...сами са си написали имената....." - хм, подмазваш ли се  Wink

"Съвсем сериозно...готвя само с престилка, прибрала добре косата с фиби и пр. приспособления......" и аз така, нищо интересно за отбелязване  Crazy

"Викам да издадем книга на форума тук......." - имах такива намерения. Говорих с доста хора. Оказа се безсмислено по куп причини. Но може би някой деn ще го направя аз поне; след втората ми философска обаче  Blush

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
не слагам престилка, нито шапка. честно казано, и не готвя много често  Crazy

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
никога не съм слагала престилка или шапка   chef

# 29
  • Мнения: 3 315
престилка не слагам  Stop  само си връзвам косата

Общи условия

Активация на акаунт