Отговори
# 315
  • Мнения: 13
От бързане пак се обърках Simple Smile не " пари артикули", а "парти", но ако някой знае къде раздават пари да каже Wink

# 316
  • Мнения: 2 039
Парти Артикули има във Фантастикото, дето е в Хаджи Димитър-над яслата  Peace

# 317
  • София
  • Мнения: 11 127
От бързане пак се обърках Simple Smile не " пари артикули", а "парти", но ако някой знае къде раздават пари да каже Wink

Хе хе, де да знаех, къде раздават пари.  Mr. Green
Аз знам магазин за такива работи на Мадрид, не много далеч. На ъгъла със Сан Стефано се намира.  Naughty
Също и в Била има...

galaUSA , аз от масажи не съм се интересувала и нямам идея за цени и т.н.
Знам за една масажистка, която ходи по домове и офиси, ако те интересува ще взема тел.

# 318
  • Мнения: 675
От бързане пак се обърках Simple Smile не " пари артикули", а "парти", но ако някой знае къде раздават пари да каже Wink
да,да за пари казвайте ще се нареждаме по много пъти  Laughing

# 319
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 758
Парти-артикулите във ФФ са скъпи, квото и да си говорим
За съжаление, са скъпи и в Илиенци.
Аз си ги купувам от Бяла Слатина, там 12 чинийки (независимо дали са десертни или са за основно ядене - огромните) - картонени са и варират (поне така бяха лятото) м/у 90ст. и 1*20. С Барбита са, Спайдърмен, Мечо Пух и разни такива герои. Същото е с 10 свирки, а шапките бяха - големите по 80ст, малките - по 40 ст.
Разгледай в Продавалника, често на някоя мама, като й останат, ги продава там доста по-евтино. Някои дори ги подаряват

жгмъц, да, дай телефон да попитам (на ЛС, разбира се)

...и да!
запишете ме и мене за опашката, където раздават парите  Hug искам и аз, че все не ми стигат, както и да ги подреждам предварително  ooooh!


Аз не съм в Щатите, това ми е ник от милиони години, наложи се да го направя заради братовчедка ми, но всички никове бяха заети, а аз трябваше да й оправя документите за Щатите. И оттам идва.
Иначе, била съм в Щатите, за 2 седмици, в командировка - Лас Вегас и в Маями. И толкоз...
Леля ни кани в Ню Йорк, но предпочитам първо да си оправя положението у дома, пък после да се разкарвам ъброуд  Laughing. И предпочитам да почна с Египет и Тибет (в Китай), после Индия и Тайланд.

# 320
  • Мнения: 1 224
Аха, ясно Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 11 127
Аз пък искам да ида в Куба, ей това е истинска екзотика за мен. Даже ми се ще да посрещна НГ на плажа. Ех мечти ... Ще взема да пусна тото.  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 1 224
Аз и Малдивите не бих ги отказала.. Ех  Blush

# 323
  • Мнения: 3 718
Алоооо отпускарките, какво се размечтахте  Sunglasses
И аз искам някъде на плажа, ама хич не ми дреме къде, само да има шезлонг и да няма буболечки.

# 324
  • Мнения: 1 224
Аз също искам да няма буби , но и да е мноооого топло .
Тоя студ не мога да го издържам. Треса се цяла сутрин  Tired

# 325
  • София
  • Мнения: 11 127
Алоооо отпускарките, какво се размечтахте  Sunglasses
И аз искам някъде на плажа, ама хич не ми дреме къде, само да има шезлонг и да няма буболечки.

Мечтите са безплатни,а и така си вдигам настроението, че съм в някаква дупка ...   Confused

Тополинка Чоколинка, сега ти е студено а като стане -20 градуса ?  Mr. Green

# 326
  • Мнения: 1 224
жгмъц ,ааа без тия !  Crossing Arms

# 327
  • София
  • Мнения: 11 127

Ако зависеше от мен годината щеше да има един сезон - лято.   grinning039

# 328
  • Мнения: 1 224
И аз съм същата !
На жега ми е много добре, обаче на студ не мога да търпя. Не ме питай с колко одеяла спя  ooooh!

# 329
  • София
  • Мнения: 11 127
И аз съм същата !
На жега ми е много добре, обаче на студ не мога да търпя. Не ме питай с колко одеяла спя  ooooh!


Тони Димитрова - Лятото, Лятото
http://www.vbox7.com/play:d6c2d018
  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт