Някой има ли такива ботушки???

  • 5 686
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бих носила гумени ботуши. Есенно време в парка. Или на разни пътешествия по мокри поляни. Ще се въргалям с децата на воля.  Laughing (Не, че сега не се въргалям. hahaha).

# 16
  • София
  • Мнения: 708
Мдаа, баба ми има подобни, ходи на полето с тях  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 388
В Б-с има всякакви цветове и десени, по 30-40 лв са, много гадно стоят и са ултра неудобни.

Вярно е.  Peace А колко хора са си накупили не е истина.

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Крайно време е и галошите да станат на мода.... Whistling

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 481
За пороен дъжд или за градината сигурно стават!

# 20
  • Мнения: 1 941
Знаете, модата се вдъхновява от най-различни неща, що не и от галошите  Naughty В смисъл може от гейшите примерно, а от нашите баби на село не може?! Ай сиктир тогава ....

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След продължителен размисъл,вече предпочитам обувките с неразбираеми токове....(от една подобна тема за модните тенденции). Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 830
Лично мнение, но такава грозотия ми е чудно как някой би я харесал. Shocked Айде ботушките са сладки и стават за малки деца, но тези джапанки от първия линк са отврат, а са някаква луда мода и ги има по всички магазини! ooooh!

На същото мнение съм  Peace

# 23
  • Мнения: 451
http://sallyinnorfolk.com/wp-content/uploads/2007/02/WindowsLive … FB9/DSCF03061.jpg
Не можах да намеря снимка на ботушките, но са от същия материал...
В чужбина били луднали по тях...кажете мнения...смятам да си поръчам...

Не са ботуши, казват се Crocs Simple Smile И в ''чужбина'' честно казано отнасят повече подигравки, отколкото друго...За градинарство и за деца според мен са Ок, ама иначе не мога да ги понасям( и не само аз)

# 24
  • Мнения: 1 174
Такива джапанки не бих си купила. Казват, че са много удобни и не спарват - вярвам, че е така, съдя и по дъщеричката ми (тя проходи с тях), защото са с ортопедична подметка и наистина много меки. Ботите пак ми стоят детски и както някой каза, идеални са за дъждовно време с малко дете.

# 25
  • Мнения: 4 292
Не ми харесват. И нямам, нито пък ще имам такива ботуши.

# 26
  • Мнения: 1 312
Синът ми има такива и ходи с тях на плаж-нито спарват,нито нищо.
Отделно,че не се пребива с тях за разлика от джапанките,които са с разделител между палеца и показалеца/смешно го обясних,но ме разбрахте надявам се/.
За себе си не бих купила,въпреки,че мои приятели си ги носят.

# 27
  • Мнения: 141
Определено много са ми грозни. Ама ми изглеждат удобни. Наистина ги има във всеки магазин, където и да погледнеш, все те са ми пред очите, ще взема да меря едни от любопитство.

# 28
  • Мнения: 1 312
Миналото,или по-миналото лято беше когато се появиха за първи път тук-в Хот Спот ги имаше и струваха към 60 лева ooooh!
Сега са ги напускали навсякъде.
Има ги и по 4-5 лева дори.

# 29
  • Мнения: 2 085
Ботушките не успях да ги видя, обаче "Crocs"-овете са най-голямата грозотия, която виждам от миналото лято насам, ако и да са удобни  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт