Плодове и чай с мед - 29 част

  • 19 540
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 74
хах мина и рождения ден успешно ( с половин глътка вино), ден трети -67 кг, благодаря ти
Dundy Sladurska  за подкрепата, успех и на теб желая днес, а dexy не се самонавивай, че втория ден ти е критичен, така наистина, че стане такъв, мислено се убеждавай, че например 18 ден ти е критичен ( тогава няма да си гладна). titi789 извинявай мила, би ли ми казала колко успя да свалиш за 18 дни? благодаря предварително.
Е, красавици, отивам чай да пия, черпя и вас, успехи и минуси!!  bouquet
Свалила съм 4.8кг досега,но аз имам и малко за сваляне,а и има доста дни в които съм хапвала по повече от 1кг плодове на ден,затова е така.....

# 301
  • Мнения: 74
Никой не пише в темата Cry аз днес съм още -300гр , вчера бях на смокини и грозде,днес съм на диня,ама е неделя и дано издържа,че от сутринта още съм гладна....

# 302
  • Мнения: 68
Здравейте,милички Heart Eyes
няколко дни не се бях теглила и днес като се качих на кантара много ме зарадва-1кг. newsm44
Тити и мен ме гонеше голям глад вчера,но успях да издържа.Продължавам със захранването и тайничко се надявам да имам още минусчета.
Днес е неделя и времето е хубаво,нека се възползваме и да се разходим и така ще се поразсеем от мислите за храна.Лек ден на всички и без изкушения.

# 303
здравейте мамииииии!!! ден 4ти е днес, качвам се на кантара-65.500 кг, а започнах от 69, много съм щаслива, отивам на витоша да се поразходя, много минуси на всичкииии  bouquet

# 304
  • Мнения: 2 999
Здравейте плодоранки, щастлива съм че вчера устоях на изкушенията на рождения ден, хапнах толкова, колкото трябваше от нещата които стават за ядене   Party днес ми е гладния ден за седмицата, така че съм се заредила с плодове.

Миранди отивам да се меря и тегля, за да пусна своите данни за първата страница на новата тема.

# 305
  • Мнения: 2 999
Миранди ето моите данни:
ръст- 170
след-51.7
преди-56
цел-50
ханш-90
талия- 66
бюст- 84
бедро-51
прасец-32
ръка-24

# 306

Общи условия

Активация на акаунт