Практична ли е пералнята със сушилня и каква да избера?

  • 17 159
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Бях за известно време в САЩ и там ползвах пералня и отделно сушилня, когато не пресушаваш дрехите не се измачкват, а и там ползвах     при сушенето кърпички , които ароматизираха и бяха антистатик! Бях много доволна, няма простиране, после прибиране... Peace. Иначе чувам много добри отзиви и за тези простори, дори смятам да си взема такъв, но все пак, когато простреш нещо по-дълго напр. чаршафи, пак няма да е много удобно за кафенце и цигарка... Wink Вземи си сушилня!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Да, и аз съм супер фен на сушилните именно защото съм ги използвала в САЩ и Германия и техните никога не са ми мачкали дрехите, те направо излизат изгладени. Вярно че малко се захабяват, ама не сме тръгнали на бал, я... Laughing

# 17
  • Мнения: 4 187
Доволна съм от моята, не мачка дрехите. Рядко я използвам обаче, предимно зимата !

# 18
  • Мнения: 220
Взех я от технополис Candy CDM 126 . Мисля че това е модела  Peace

http://www.euroshop.lv/shop/images/candy_cmd_126_b.jpg

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 19:10 от Малта

# 19
  • Мнения: 343
Аз също имах идея да си купя сушилня, но ми казаха, че трябва да я използвам само след като дрехите са били в центрофуга не по-малко от 800 оборота. Моята е 500 оборота и за това за сега се отказах.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Мерси!  bouquet

# 21
  • Мнения: 220
Моля, лека бременност ти желая   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 508
Мерси! И на теб да ти е живо и здраво детенцето!

Аз май се ориентирам към отделна сушилня все пак... Само дето мъжа ми ще мрънка... Всички ще ме убият за тая сушилня, все едно искам да си купя кожено палто! ooooh!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Моята е Бош и съм си много доволна. Не съм имала отделна сушилна и не знам какви излизат дрехите от нея. Спазвам си инструкциите за кг на моята и всичко си е о.к.

# 24
  • Мнения: 8 242
Спазвам си инструкциите за кг на моята и всичко си е о.к.

Това е важното  Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт