''Дневникът 48'' - на режими сме различни, но отслабваме ОТЛИЧНО

  • 13 079
  • 369
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 631
хей!
Вчера цял ден режимна и днес нито грам надолу  #Cussing out
Днес продължавам, надявам се че утрешният ден ще е по-благосклонен Mr. Green

Каприсче, споко!  Peace
Не знам дали ще ти подейства успокояващо, ама аз също нямам минус и вече не мога да споря с кантара... 3 пъти се качвам и все различни стойности отчита...   #2gunfire
Днес си пратих мерките на Миранди, че утре смятам да се понаспя (видиш ли...) и все още са си същите като предишните  Joy
Днес пак ще съм си режимна:
Ще закуся грейпфрут, после ябълки, за обяд домати и краставици, следобяд пак ябълки, после пак краставици и основната вечеря не съм я измислила още.... Ще взема да се поровя да се поограмотя що е то въглехидратна храна и кво да ям на вечеря....

Хубав и режимен ден на всички!  Hug

# 331
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте в горещия петък Simple Smile
Какво ви стана с този печен лук бе  Joy Joy
Вчера се олях от чревоугодие, но! режимно.
Та отчет за вчера:
миш маш (чушки и домати, извара, яйца)
спаначено пюре с "пържени" яйца
Пилешко филе
"Баварски" крем с малко какао, леко охладен в камерата, ммммммммм  Mr. Green Mr. Green

Днес:
Сутринта- приготвен снощи солен кекс- отвратен, макар на Иво жестоко да му хареса. Не си изядох и 1/3.
Сега ще ида да мушна малко печено пилешко месо, което вчера не изядох.
На обяд , ако излизам - салата и риба, ако не- пак пиле
Довечера съм на кръчма, където има режимни неща, пак на рибата ще наблегна и телешки език варен.
Тренировка днес- 2 часа! Яко. Адски се кефя. Но качвам кг. И кво от тва??? Изглеждам с тонус, весела съм и стегната! Кво значение има дали съм 52 или 53 кг? Според мен- никакво.
Събота и неделя ще съм на язовир Батак- джетове, водни ски, такива неща. Ще мога да ям зеленчуци, макар да не ме влекат напоследък.
Замислих се за нещо, което инструктура ми каза, май и Байкова набляга на него- че еднообразното хранене кара оргазнизма да привиква и метаболизма се забавя. Та ще се стресираме с моя тия дни, ама не съм измислила още как.
Като начало ще си вкарам малко мазнини. Искам да попрочета за олиото от гроздови семена, теоретично има някви масти, но не вредни, някой има ли опит с него? Може и да се готви..

# 332
  • Мнения: 7
Вчера (1ви ден)

Закуска:Домати и краставици със сирене
Обяд:Същото
Следобедна закуска:Същото
Вечеря:Същото.

+2,5 литра вода 

# 333
  • Мнения: 1 169
Добър ден  Hug

Аз продължавам да съм си режимна. Вече съм 63,800. Познатите ми които не са ме виждали от както почнах режима реагират ето така  Shocked. И не могат да повярват. Това ми харесва Flutter. Доста комплименти почнах да получавам. Свалила съм 9 килограма и нещо. Дрехите които не ми ставаха вече не само ми стават, но и почнаха да ми хлопат  newsm44

Успешен и режимен ден на всички. Аз когато мога ще се включвам  Simple Smile

Добре дошли на новичките   bouquet
Миранди, мерките за табличката за сега ми ги остави същите. Имам малко смъкване, но ще дам нови мерки на по - следващата тема.
Орелия, това спаначено нещо изглежда много вкусно. Би ли ми пратила рецептата на лични ?
iguanka, ти си толкова слабичка тъй, че можеш да си позволиш да си не режимна. Hug
labello, честито постигната цел. Успех в задържането.

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 12:08 от GlaDneSS

# 334
  • Мнения: 3 050
Добро утро!   Grinning
 
Днес пак ме изкушиха с кроасан, но аз не го ядох  Flutter
Закуската беше - малко бадеми и 1 прасковка
Сега пия вода  Peace
Вън е голям мор, но пък скоро свършва лятото и все пак се радвам че е още топличко Heart Eyes
Купих си ботушки (много си ги харесах и си ги взех от сега) и една пола, но сега нямам снимки.
Днес е Денят на Варна Heart Eyes и ще има заря    вечерта Grinning

мирама гледай да нямаш йо-йо ефект- ти сваляш само от глад, то всеки човек сваля така, но трябва да се яде разумно, а не като ядеш нормалните нещица и те да се лепят newsm78
гладнес чудни резултати-нямам търпение да видя снимки с нови дрешки и с нови мерки  Grinning и с кУчо  Heart Eyes Heart Eyes

Пожелавам на всички хубав ден 
Grinning

# 335
  • Мнения: 22 507
Здравейте и от мен, на вън е някакъв ужас просто, страшна жега.

Килограми същите, днес мисля да съм на плодове, но от мисля до ще стане има разлика, ще видим какво ще излезе накрая. ))))

Миранди, като се изключи шоколада и малкото сладолед другото е ок. Ако можеш да ги махнеш съвсем ще е супер.

GlaDneSS, браво за комплиментите, то си ги заслужаваш. ))))
На мен няма кой да ми отправя такива, защото хората, с които се виждам ме гледат всеки ден. ))))

iguanka, с нормално, но разумно хранене си задържам килограмите, не съм имала проблем с това. Започват да се качват само ако започна да се тъпча с боклуци.

# 336
  • Мнения: 1 875
Сега се прибирам, гладна съм , жадна съм, нервирана съм.
Обичам баща си, защото не е като пенсионерите, които ми отровиха живота днес.

Някоя добра душа е оставила климатика включен, и нея я обичам.

Закусвах диня Crazy
После си изядох триците и после имах неблагоразумието да изляза.
Сега набързо изгълтах един желиран степ с ягоди и започвам да готвя нережимни кексове и баници за утре, че имам мероприятие. И жито  тябва да варя ooooh!

Яко съм се овъглила и захаросала, но ми е добре.



Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 16:43 от Орелия

# 337
  • Мнения: 3 066
Здравейте дами!Днес е 11 ден и задаржам на 88 ,900кг засега!Иначе вече не ме сьблазняват много ,много храните извьн режима.След захранването реших окончателно да мина на Дукан и да пробвам да отслабна останалите ,пусти кг!Иначе вече виждам малка промчна вьв вида ми,но е минимална!Продьлжавам на домашно грозде днес и боробинки+диня,разбира се !Успех на всички!
 

# 338
  • София
  • Мнения: 2 210
Четох, четох..ще почна суплементи..
После ще докладвам. То тва после трябва да е най-рано след месец, ама все пак...

# 339
  • Мнения: 3 066
Здравейте дами!И аз като Еми започнах суплементи когато бях инструктор по Тае Бо като л-карнитин,омега 3,6,9,витаминни добавки и не безобидния ефидрин!В тази индустрия работех,но не виждах вредата от злоупотребата с тях.Бях се вманиачила и ако един ден не тренирах и не ги вземах бях с ужасно главоболие,отпаднала и тръпнеща да съм във фитнеса отново.От идеалните за 178см станах 65кг станах за месец 56,57 и бях много слаба и релефна ,но вредата си беше там и леля ми като бивш сястезател в националния отбор на Б=я за 20 год ме вразуми и отказа !А на мен се отрази така драстично защото се бях пазила цял живот от отрови,на 11 станах вегетарианка,не пуша,не пия ,наркотици никакви и само здравословна храна и спорт,но чух за ефекта и за първи път в живота ми без проучване бам,направо в устата на лъва!Трябва мнооого добре да ги съобразиш с диетата ,начина на живот,тренировките ти и структура и да не се вманиачаваш!сега съм доста далече от такива мераци с 24 кг за сваляне ,но само предупреждавам,защото само вчера се изкуших да започна ефидрина и кофеина отново за да свалям бързо!Ефекта е впечатляващ,не спиш,кипиш от енергия,тренираш като за триатлон, ас е чувставш че си изкачил един етаж стълби,затова те
моля да го обсъдиш със запознати и да решиш тогава!Успех за един по-здравословен нашин на живот!

# 340
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте! Hug

Днес съм режимна и в по-добро настроение.
По-късно ще пиша повече, че сега нямам възможност Peace

Приятен следобяд на всички! Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 22 507
tanyatais, един съвет от мен. Изчакай поне 1месец след плодуването, за да започнеш Дюкан. Захрани се стриктно 10дни ако изкараш 10дни или 20дни захранване, ако направиш 20дни на плодове. Месото се включва в храненето на много по-късен етап както и млечните продукти. Със сигурност ще стресираш доста организма ако минеш от една диета почти базирана на вегитарианството към друга, която пък се основава на месото (белтъчини).

# 342
  • Мнения: 1 027
Здравейте, дневничета!
Танятайс, грозде позволено ли е? а иначе и моят съвет е да захраниш малко и после да минеш на Дюкан, за да не стресираш организма Peace
Моят отчет за днес- закуска-айца, обяд- печени месца на скара, домати и патладжан. Сега ще хапна и една прасковка Simple Smile За вечеря съм планувала пълнени тиквички с кайма. Явно поради мн нередовното хранене през изминалите 10-ина дни, сега при малко по-редовно и нормално ядене, ме заболява зверски корема и чувствам задух от преяждане...ама така е-като съм глупава... ooooh!
Орелия Hug , ами опитвам да съм по-режимна Simple Smile А това твоето спаначено нещо мн вкусно изглежда на снимките. Ама ти мн си готвиш такива интересни нещаааа...аз нещо на мързел го удрям Simple Smile
лидето Hug приятно е да видя толкова позитивен пост, радвам се, че си режимна и в добро настроение Peace похвал!
игуанка, абе теб те разбирам, че все се изкушаваш от нережимности- то и аз, ако бях с твоята фигурааа Hug
Поздрави на всички режимстващи дами! целувки и много положителни емоции от мен!
ще пиша скоро пак Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 343
  • Мнения: 3 066
Мерси момичета,от днес захранвам със зеленчуци и ще изкарам 10 дни на захранване за да премина успешно към другата диета!Благодаря Ви,много ми помигнахте!Нямам търпение да ги хвърля тези кила от мен и може да сгреша в стремежа си за бързи резулатаи!Успеен ден от мрн!

# 344
  • Мнения: 3 066
Росенка,днес точно бях на грозде,но тъй като е калорично ,не много!Успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт