Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 4-та тема

  • 37 564
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867

Една бърза ароматна шарлотка за следобедното кафе.

# 16
  • Мнения: 3 770
Това е кръгче патладжан върху него пуешко филе, отгоре тиквичка,пуешко филе, топено сиренце, доматче, пак тиквичка и най- отгоре пак топено сиренце поръсено с шарена сол.
  и отваряш една огроооооооомна уста и го заръфваш !  devil

# 17
  • Мнения: 11 607
Момичета, давайте линк към новата тема в старата тема, ако обичате......

Че така си мисля,че баннали цялата тема......

После ще чета и гледам повече...Ако може рецептата за патладжана с каймата, а аз в знак на благодарност, ще ви покажа нашия обяд........

Яйца със сирене на фурна - стана за 6 мин. и е вкусно

# 18
  • Мнения: 9 108
заповядай http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2271.msg63216.html#msg63216  за теб винаги  Hug

аз така миналия петък мислех че темата е изтрита старата hahaha

# 19
  • Мнения: 3 770

Че така си мисля,че баннали цялата тема......



И тайно се зарадва , нали ?  Twisted Evil Не лъжи !   Joy   Heart Eyes

# 20
  • varna
  • Мнения: 676
Labrex,страхотна шарлота.Поздравления! newsm10

# 21
  • Мнения: 22 867
Labrex,страхотна шарлота.Поздравления! newsm10

Благодаря, bubina!    bouquet  Откакто направих кекса с майонеза, който много се хареса, много смело правя сладкиши с майонеза и съм сигурна, че ще се получат. Наистина е бързо и  вкусно това шарлотче! Heart Eyes

# 22
  • varna
  • Мнения: 676
Този кекс наистина ли е с майонеза??? newsm78   bouquet  bouquet newsm03Я сподели тази вкусотийка,че да си я направим.Да не вземем да заслабнем. Joy

# 23
  • Мнения: 6 017
labrex дай и на мен от шарлотата   Grinning

# 24
  • Мнения: 22 867
Този кекс наистина ли е с майонеза??? newsm78   bouquet  bouquet newsm03Я сподели тази вкусотийка,че да си я направим.Да не вземем да заслабнем. Joy

bubina, шарлотата е само с три лъжици майонеза, а кексчето с една кутийка, но пък не се слага мазнина. Къде ли не съм му дала рецептата - първо е любопитството, после се оказва, че го харесват.
Пък за килцата.............не знам дали успоредно с тая да не си спретнем и една тема за отслабване........Или с указания след рецептите, например: две парчета кекс + чаша кафе= половин час крос.  Joy

labrex дай и на мен от шарлотата   Grinning

L 0 V E, бързо вземай, че не остана......... Embarassed

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
........................
Пък за килцата.............не знам дали успоредно с тая да не си спретнем и една тема за отслабване........Или с указания след рецептите, например: две парчета кекс + чаша кафе= половин час крос.  Joy
Определено има нужда от такива указания!  Peace  Wink

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Спирка нямате!

Аз два дена правя торта за рождения ден на дъщеричката ни, който беше вчера и готвенето го позанемарих, основно на полуфабрикати бяхме, но пък ето го двудневния ми труд, тортата е готова:

# 27
  • Мнения: 22 867
Аз два дена правя торта за рождения ден на дъщеричката ни, който беше вчера и готвенето го позанемарих, основно на полуфабрикати бяхме, но пък ето го двудневния ми труд, тортата е готова:



marulka_s, страхотна е тортата, току що я разглеждах в тортената тема. Да ти е жива и здрава дъщеричката, да расте слънчево и щастливо дете и да стане талантлива майсторка, като мама.  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 762
marulka_s , думи нямам  Hug Да ти е живо и здраво детенцето   bouquet

# 29
  • varna
  • Мнения: 676
........................
Пък за килцата.............не знам дали успоредно с тая да не си спретнем и една тема за отслабване........Или с указания след рецептите, например: две парчета кекс + чаша кафе= половин час крос.  Joy
Определено има нужда от такива указания!  Peace  Wink


Или половин час СЕКС! Wink Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт