Блиндирана врата

  • 6 651
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Да попитам тези, които вече са сменили вратите...
Остава ли нещо за доизмазване както след смяна на прозорците? Да знам какви ще са щетите.  Thinking
Остава. Учудих се колко трудн се кърти старата метална каса на панелен апартамент - панелата е излята заедно с касата и това чудо трима души го мъчиха. Остана за измазване, а след това боядисах и стената около вратата, като цяло не беше обаче кой знае колко трудоемко или скъпо.

# 16
  • Мнения: 60
Да попитам тези, които вече са сменили вратите...
Остава ли нещо за доизмазване както след смяна на прозорците? Да знам какви ще са щетите.  Thinking
Остава. Учудих се колко трудн се кърти старата метална каса на панелен апартамент - панелата е излята заедно с касата и това чудо трима души го мъчиха. Остана за измазване, а след това боядисах и стената около вратата, като цяло не беше обаче кой знае колко трудоемко или скъпо.
Ние сменихме нашата в понеделник и наистина голямо разбиване е било на тия панели -ужас!Обаче аз си имам чудно момченце -мъжленце като се прибрах с децата всичко беше почистено и беше вече ОК!А относно вратите и аз се бях спряла на Тунадор,но са доста скъпички ,от много ровене в нета видях и ф-ма Галиарди ,техните врати са същите като на Тунадор,само дето нямат заключването с обратна кука ,което е + за Тунадор !Но пък цената беше с 300лв по ниска и в крайна сметка си сложихме от Галиарди !Доволна съм много !Вратата е същата като  Голд 1 на Тунадор -1266лв,а на нас ни струваше 947лв

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, и при нас стана в рамките на около 3 часа всичко, сравнително бързо, но си имаше за измазване и боядисване, това имах предвид.

# 18
  • Мнения: 44
Moята е от Дизар и съм много доволна.Времето за изработка беше 10 дни.

# 19
  • Мнения: 1 317
Да попитам тези, които вече са сменили вратите...
Остава ли нещо за доизмазване както след смяна на прозорците? Да знам какви ще са щетите.  Thinking

ПОвечето фирми работят със стандартни размери, затова се налага оширяване на отвора в повечето случаи.
Но в никакъв случай не е кой знае колко страшно, нормално е да има малко пушилка  Peace

max-mama  в Русе има добри специалисти-ключари, които ще ви направят копия на ключовете без проблем Peace
 

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 13:34 от eleonor@

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110

max-mama  в Русе има добри специалисти-ключари, които ще ви направят копия на ключовете без проблем Peace
 

Благодаря за отговора  bouquet.Често ходим в Русе на разходка и ще се оглеждам за ключар.

# 21
  • Мнения: 1 317

max-mama  в Русе има добри специалисти-ключари, които ще ви направят копия на ключовете без проблем Peace
 

Благодаря за отговора  bouquet.Често ходим в Русе на разходка и ще се оглеждам за ключар.
На Петко Д.Петков (дано да знаеш коя е) има един, който е специалист и би могъл да ви свърши работа.
Ако не знаете къде е или не го намерите, като идвате в Русе, минете през магазина, там ще ви упътят  Wink

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
eleonor@,улицата не я знам,но ще минем през магазина на Тунадор.Благодаря за идеята.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 919
още един глас за Тунадор - варненския офис ! Peace... оставили сме резервни ключове на кумовете ни в случай ,че някой тропне вратата без тях:)Simple SmileSimple Smile.

и аз давам своя глас и ние взехме от там довлона съм, работят с денонощен ключар при нужда.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 345
И от мен глас за Тунадор.При мен дори не остана за доизмазване и боядисване.Като чета явно екипът е бил супер. Имаше да речем от едната страна 1 сантиметър само дето са козметични по-скоро от колкото да се води довършване. За около 15 дни вече беше поставена,че и на мен ми трябваше спешно. Разширяваха отвора,че беше по тесен и стана бързичко

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хубави,качествени и надежни на Бг.пазар са блиндираните врати на Solid55 и Gardesа  Peace

# 26
  • Мнения: 3 453
 Солид  Peace

Общи условия

Активация на акаунт