Грим на плажа?

  • 9 475
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Е как ще слагам грим на плажа  Shocked  Знам, че много жени го правят, ама е нелепо, все пак отиваме на плаж да плуваме и да се търкаляме по пясъка   grinning039
Peace
спомням си преди години 4асовете по плуване в института..... голям купон бе6е..... пове4ето колежки  не си сваляха грима преди да влязат в басейна......картинката бе6е гротесктна....

# 16
  • Мнения: 37
По принцип само тониращо кремче със слънцезащитен фактор (напр. има едно на Avon...). Понякога мацвам малко фон дьо тен и спирала...Иначе очите почти не ги гримирам, защото рядко свалям слънчевите очила.

# 17
  • Мнения: 4 292
Освен слънцезащитните продукти, винаги си слагам гланц или предпазващ балсам на устните. Водоустойчива спирала също, но много рядко, даже инцидентно.

# 18
  • Мнения: 294
Не слагам и ходя с очила  Wink  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 229
Не слагам и ходя с очила  Wink  Laughing

Ти може на майтап да го казваш, но си е така - половината от времето си на плажа с очила, другата половина във водата - е за чий е грим и в двата случая? Whistling newsm78

# 20
  • Мнения: 957
И аз не съм от гримиращите се.. най-много да съм с грим на плажа..ако след дискотека ..се остане на плажа..хихик..
Ама като се замисля..моливче на веждите за мен е единственото изключение..не за друго..ами на снимките не изглеждам готино..

# 21
  • Мнения: 1 224
Аз не ходя във водата, така че грима не ми пречи  Laughing И да ходя, то е само до коленцАта  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 388
Уау.
Интересно ми е гримиращите се как и докъде влизат във водата, пищят ли, ако случайно някой ги опръска по лицето, носят ли си на плажа несесер за почистване и рефрешване на грима, ако случайно се размажат, ей такива работи  Simple Smile

Носят си. Виждам вече няколко пъти жени, гримирани до безумие на плажа. Топят се във водата, някак си странно си изпъват врата нагоре, за да не ги опръска някоя вълна. После излизат сядат на хавлията. Вадят огледалце, слагат червилце, молив в долната част на окото и т.н... И това се случва на бургаския плаж, на невървежно място. Laughing

По темата - аз лично не слагам грим на плажа. На басейн съм с червило или гланц.

# 23
  • Мнения: 5 391
Като мома се кипрех за плажа, гланц-мланц, молив не помня дали съм слагала.
Сега вече не.

# 24
  • Мнения: 4 447
Отивайки на плажа е задължително да се откажете е то декоративната козметика. На първо място грима под въздействието на слънцето винаги се развали (тук не говорим за професионалните гримове, използвани от актрисите). Гримът не ви защитава от жарките лъчи на слънцето. Дори някои козметични средства могат излишно да привличат слънцето към себе си. За да подхраните лятото кожата е най-добре да я хидратирате. За да хидратирате кожата можете да ползвате маска от черно френско грозде, градински и горски ягоди и краставица Ако редовно използвате такъв вид хидратираща маска ще предотвратите появата на пигментни петна по кожата и щ е направят загара ви равномерен. След плажа не ползвайте гъба при измиването, защото кожата тъкмо е започнала да образува слънцезащитен слой и вие ще го нарушите. За да се чувства кожата ви по-добре след слънчевите бани прикрепете към душа в марля или в мек плат малко  овесени трици и нека водата да преминава през тях те също ще спомогнат за нежността на кожата ви.  След като с е върнете от плаж можете д а използвате всякакви козметични масла, но в никакъв случай продукти съдържащи спирт или алкохол, защото те изсушават кожата. Ако вие вече сте изгорели и кожата ви е започнала да се бели пазете особено много млада розова кожичка, която се показва отдолу. Тя е много чувствителна дори и към незначително излагане на слънчевите лъчи. Ако искате да имате красив а и здрава кожа ще ви с е наложи да изчакате няколко ден със слънчевите бани , докато новата кожа придобие качествата на окръжаващата я здрава.И ще един път ще ви напомним една стара истина най- доброто време за излагане на слънце е до 10 часа сутринта и след 17 следобед - в промеждутъка можете да обядвате и дори да си поспите (тези часове малко могат да се изменят в зависимост от климата, защото на канарските острови например излагането на слънце трябва да се прекрати по -рано до към 9.30, докато в Москва можете да си поседите до кум 12 на обяд). От 10 до 17 часа в слънчевият спектър съдържанието на ултравиолетовите лъчи е най - голямо, Инфрачервените максимално. Дерматолозите считат,че за жителите на умерените и по-студените ширини, количеството на слънчевите сеанси, включително и на солариумите не трябва да превишават 50 броя за една годината.                       

# 25
  • Мнения: 1 885
Не слагам и ходя с очила  Wink  Laughing

Ти може на майтап да го казваш, но си е така - половината от времето си на плажа с очила, другата половина във водата - е за чий е грим и в двата случая? Whistling newsm78

А не остават ли бели петна там където са били очилата?  newsm78

# 26
  • Мнения: 4 447
Не слагам и ходя с очила  Wink  Laughing

Ти може на майтап да го казваш, но си е така - половината от времето си на плажа с очила, другата половина във водата - е за чий е грим и в двата случая? Whistling newsm78

А не остават ли бели петна там където са били очилата?  newsm78

Без очила не мога. Слагам 30-ти фактор крем и нямам проблем.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 224
Не слагам и ходя с очила  Wink  Laughing

Ти може на майтап да го казваш, но си е така - половината от времето си на плажа с очила, другата половина във водата - е за чий е грим и в двата случая? Whistling newsm78

А не остават ли бели петна там където са били очилата?  newsm78
Остават  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 388
А не остават ли бели петна там където са били очилата?  newsm78
Остават  Mr. Green

Вярно е. Peace И как трудно се махат. Една седмица ходих, като заварчик в лице. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 039
Остават савсем леко, ама какво от това  Party

Общи условия

Активация на акаунт