Препоръчайте треньор по плуване

  • 20 698
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 145
Дъщеря ми ходи от около година в клиниката на Мазнейкова. Поради честите ни пътувания и нейни боледувания, не е ходила повече от 25 пъти, но за това време плува много добре и няма никакъв страх от водата. И Ади (за начинаещи) и Наско (за по-напреднали) са много добри и децата ги обичат, Наско изглежда строг, но всъщност е много добър "педагог". Единствения недостатък е, че понякога се събират доста деца, но иначе нямам никакви забележки. И за да не помислите, че напредъка е до дете, ще ви кажа, че там водим децата си 5 приятелки, на някои от които децата съвсем не са "спортен" тип, но всички вече плуват много добре и със стил  Laughing!

# 16
  • Мнения: 342
Шнапи ,би ли казала моля те колко е голямо детето ти.

# 17
  • Мнения: 417
Дъщеря ми е на 10 г и от пролетта ходи в Спартак при Енчев.Доволна съм защото имаше страх от водата а сега вече може да плува Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 145
Шнапи ,би ли казала моля те колко е голямо детето ти.

Сега е на 6 и 3 месеца, започна, когато беше на 5 и 4м, но има и деца на 3 годинки.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А треньор, работеш в басейна на ТУ?

# 20
  • Мнения: 342
Шнапи ,би ли казала моля те колко е голямо детето ти.

Сега е на 6 и 3 месеца, започна, когато беше на 5 и 4м, но има и деца на 3 годинки.
 яв
Малко сте  по-голями.Ние сме на 4 и 7 месеца и мислех че е малка и да изчакам поне до другата година но ти пък казваш че има и по-малки деца. newsm78 в чуденка съм.

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Моите деца ходеха в Спартак при Стоян. Много бяха доволни. Малката беше на 2г8м, а голямата на 4г.6м когато ходеха. За 3 месеца се отпуснаха, шляпаха свободно и правеха опити за плуване. Simple Smile  Препоръчвам го. Много добре работи с деца, не ги затормозява излишно, оставя детето само да се отпусне когато е готово.

Сега на децата им липсва батко Стоян тук, ама в момента му търсим заместник! Wink

# 22
Наистина Церовски е страхотен треньор. Има индивидуален  подход към всяко дете, а и те много го обичат. Препоръчвам го на всеки.

# 23
  • Мнения: 194
и аз да се включа със суперлативи за Стоянчо Hug. И понеже е толкова добър и всеотдаен - на никой не отказва -  при него винаги е навалица /което е кофти Thinking/. А взима и деца за рехабилитация  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 886
Ако някой има телефона или дните в които стоян церовски има часове по плуване моля на лични да ми пише  bouquet

# 25
  • Мнения: 26
почти всеки ден Стоян Церовски има часове на Спартак. Ние ходим събота и неделя от 9.00ч. или от 11.00ч. Можете да получите по подробна информация на информацията на Спартак Peace

# 26
  • Мнения: 72
   Здравейте! Аз искам да попитам за Рени Дамянова, дали още е треньор в Спартак? Синът ми ходеше при нея и  бяхме много доволни. Сега е на 12 години и се занимава с подводно плуване. Бих подновила часовете при нея, ако все още е там!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 849
Мацки, моля ви, кажете каква е температурата на водата в Спартак и при Мазнейкова!!!
Малката е на 2г. и 7 м. и мисля да я заведа на басейн, но още съм в чуденка къде!

# 28
  • Месторождение
  • Мнения: 27
  Ние сме на 2г. и 6м. и аз също се замислям да я пробвам в плуването. Ние обаче живеем до Хенри Форд. Някой има ли информация за там. Аз съм ходила преди 3-4 години и басейна доста ми допадна. И точно спомените ми са свързани с едни пляскащи дребосъци, който само се пречкаха на спокойно плуващите  Joy. А и като цена знам че беше доста приемливо.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 849
  Ние сме на 2г. и 6м. и аз също се замислям да я пробвам в плуването. Ние обаче живеем до Хенри Форд. Някой има ли информация за там. Аз съм ходила преди 3-4 години и басейна доста ми допадна. И точно спомените ми са свързани с едни пляскащи дребосъци, който само се пречкаха на спокойно плуващите  Joy. А и като цена знам че беше доста приемливо.
Цвети, и аз живея на близо до у-ще Хенри Форд...ти ходи ли на басейна?

Общи условия

Активация на акаунт