Флирт без перспектива...

  • 6 128
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
според мен, Х. е непознатото и вълнуващото привличане, не заради самия човек, а заради чувството. Сега го изпитваш спрямо Х., след години ще е спрямо У, после спрямо друг. Защото когато си дълго с един партньор нещата наистина губят първоначалния адреналин. Понякога се случва и да си внушаваш дори, само заради усещането /не в сегашния случай/. Мисля, че е добре да устоиш на изкушението и е твърде вероятно в бъдеще да има и други такива. Важно е да подредиш правилно приоритетите в главата си и да ги следваш. В една връзка се правят и жертви.
Може да поговорите с Х, да се изясни ситуацията. Ако е мъчително и за двамата, измисли начин да не го виждаш или да не оставаш там.

# 16
  • Мнения: 474
Хм, той този твой флирт направо жива свалка бих казала аз. И както описваш, ти направо си хлътнала. Или се дистанцираш, отиваш следващия път на хотел и спирате да се пипате с господин Х. / играта с косата е за мен ужасно интимен момент, далечен от приятелските отношения с мъж/, или се отдаваш на романа и си изживяваш каквото има да се случва. В първия случай ще си пострадаш ти заради несбъднатата емоция, във втория- пак ще си пострадаш ти от гузна съвест. Избери си кое страдание е по-добро за теб.
Само не се заблуждавай така яко, че Х. щял да хлътне и те е грижа за неговите чувства, а ти в състояние да се контролираш. Ти не искаш да си измиеш сега целувката му и ти държи влага дни наред... Замисли се дали няма накрая ти да се влюбиш безобразно страстно, ако продължаваш да си близо до "забранения" плод, а да не го опитваш...

# 17
  • Мнения: 289
Ау, че сладко разказче, върна ме години назад.. Simple Smile
Не знам какво да те посъветвам,   но не му мисли много. Или го хапни този, или забрави, не се терзай с мисли и колебания.

Абсолютно, това е и моето мнение  Peace всъщност ти сама можеш да прецениш как е най-добре да постъпиш - ако можеш да се дистанцираш от този "флирт", естествено, най-добре е да направиш това. Ако обаче цял живот ще си мислиш "Ами ако...", за мен например това е най-страшното... твърде вероятно е, ако се отдадеш на изкушението, този господин Х много бързо да загуби очарованието си  Wink точно защото вече няма да бъде "забранен плод"...
Разреши ситуацията по най-добрия възможен ЗА ТЕБ начин, мъжете не ги мисли толкова  Mr. Green майтап де.

# 18
  • Мнения: 597
Обясни му че си обвързана и не искаш да се раделяш с приятеля си но го харесваш и може да му дадеш само страстен секс.
Така няма да го разочароваш и няма да има излъгани очаквания.
Човек като прави секс да не би да трябва винаги да се обвързава, нали така?
Може и тои да тарси само сексуална връзка

# 19
  • Мнения: 22 436
То това си е станало бая флирт - целувки, държене за ръце, галене по челцето и косата.
Звучи ми като разказ от 15г девойка, а не от зряла жена.

Помисли си вниматено какво искаш, но според мен най-добре е да прекратиш с това, защото със сигурност ще нараниш този човек. Отиваш да си спиш на хотел, прекратяваш контактите и толкова. Не е хубаво човек да играе с чувствата на другите, само защото му се иска да опита нещо различно. А един наранен мъж може и да е опасен.

# 20
  • Мнения: 1 128
Ох, само на който не му е идвало на главата такова нещо не може да те разбере. И това може да се случи на всекиго,колкото и сигурен да е в себеси, в любовта си ....и т.н. Искаш да си желана и да има тръпка, да се чувстваш жива и да има емоция в живота ти.
Отдалечи се от това момче, колкото и да ти е трудно. Още по трудно ще ти е ако продължаваш да го виждаш и да се бориш между желанието да си близо до него, желанието  да се чувстваш желана и желанието да си честна спрямо приятеля ти. А пък ако се предадеш в някой момент и задълбочиш флирта картинката ще е пълна....още по трудно...


# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може пък един необвързващ секс да постави нещата по местата им в този любовен триъгълник. Още по-добре ще е ако успееш да пренесеш емоцията от Х. към сериозния приятел. При всички случаи трябва да намериш одушник, иначе има вероятност чувствата ти да те тормозят доста дълго.

# 22
  • Мнения: 1 217
Виж, мила, щом не си семейна, нямаш деца и харесваш този мъж/ или флирта с него/, защо не пробваш да видиш какво ще стане? От къде знаеш, че именно той не е мъжът на живота ти? Аз бих пробвала. Няма към кого и за какво да си вярна. Любовта е твърде важно нещо, за да си позволиш да не я търсиш навсякъде. Ще дойде време, когато ще бъдеш вярна, но въпросът е на кого? Hug
ай сектир !!!
Joy Joy Joy Щом обичаш приятеля си,по-добре не експериментирай Hug Или пък го помоли да си сложи перука,само да не наподобява на прическата на майка му Laughing Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 802
Много точно заглавие на темата  Peace Щом осъзнаваш, че е така, какво му мислиш толкова. Спирай да се срещаш с флиртаджията и се връщай при Х. Тръпката е хубаво нещо, но не е най- важното в една връзка...

# 24
  • Мнения: 2 448
Може пък един необвързващ секс да постави нещата по местата им в този любовен триъгълник. Още по-добре ще е ако успееш да пренесеш емоцията от Х. към сериозния приятел. При всички случаи трябва да намериш одушник, иначе има вероятност чувствата ти да те тормозят доста дълго.

Не искам да влизам в контра с теб по принцип, но като чета нейния случай изобщо не мисля, че ще се справи с въпроса с необвързващия секс. Тя само за една целувка теми пуска, и пише, че не го виждала като правене на страстен секс, ами като нежно погалване......... Такива нежни работи минат ли ти през главата, работата най вероятно няма да се размине със неангажиращ секс.

# 25
  • Мнения: 4 585
Необвързваш секс е друго. Мацката изпитва трепети.
Един човек като вземе да си мие зъбите ппрез половин час, друга работа е.
При необвързващия секс казваш Маце, ще те скъсам. А мацката казва - Ми, добре, да опитаме.

# 26
Щом си позволила отношенията ти с Х да стигнат до тук, според мен през цялото време, може би подсъзнателно ти си била наясно какво ще се случи в даден момент и си го искала. Ако искаше да останете само приятели щеше да се дистанцираш още при първите "симптоми". Сега вече е късно.
Може пък един необвързващ секс да постави нещата по местата им в този любовен триъгълник. Още по-добре ще е ако успееш да пренесеш емоцията от Х. към сериозния приятел. При всички случаи трябва да намериш одушник, иначе има вероятност чувствата ти да те тормозят доста дълго.

Съгласна съм с това, въпреки че не се знае точно как ще се разместят нещата.

# 27
molq sivetvaite .omijena sim otdavna no mija mi po4ti ni koga ne mi ekazval 4e me obi4a i da me e nari4al galeno .no posledno vreme mnogo sedi pred komputura i si pise s nai razli4nimaski i si govori stqh za seks kavo 6te si pravqt kato se sresnat kak ste se lubqt nedei taka vikam boli me mnogo taka kato si pises toi mi vika za razvle4enie bilo no po4ti vsi4koto si svobodno vreme prekarva s maskite i gi nari4ana nay razli4no galeno sqkas sa lubovnisi  i me boli adski .pove4e si pise kideto ne se 4ete hronologiqta no sno6ti 4etoh po skaip pise na momi4e koeto ne omijeno i kazva 4e ako ne bil jenen bi moglo da si vlubi vneq .kato mu kaja da ne sqda na kompa po4vame da se karame zasto sim revnuvala az tova bilo negovoto razvle4enie.kaavo da pravq da mil4a li toi si jivee lubovite na kompa a az  sim samotna i 4uvstvam 4e 6e umra ot bolka.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може пък един необвързващ секс да постави нещата по местата им в този любовен триъгълник. Още по-добре ще е ако успееш да пренесеш емоцията от Х. към сериозния приятел. При всички случаи трябва да намериш одушник, иначе има вероятност чувствата ти да те тормозят доста дълго.

Не искам да влизам в контра с теб по принцип, но като чета нейния случай изобщо не мисля, че ще се справи с въпроса с необвързващия секс. Тя само за една целувка теми пуска, и пише, че не го виждала като правене на страстен секс, ами като нежно погалване......... Такива нежни работи минат ли ти през главата, работата най вероятно няма да се размине със неангажиращ секс.
Не е нужно да влизаме в контра, просто анализираме ситуацията и за авторката различните гледни точки може би ще бъдат от полза.
Това, което може да се случи след изконсумиране на любовта е или да й мине меракът (което е по-вероятно след като има трайни чувства към друг) или да осъзнае, че иска и за напред да е с този човек, а постоянната връзка няма бъдеще. Поне ще е наясно със собствените си чувства.

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 09:49 от РЕНИ

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
molq sivetvaite .omijena sim otdavna no mija mi po4ti ni koga ne mi ekazval 4e me obi4a i da me e nari4al galeno .no posledno vreme mnogo sedi pred komputura i si pise s nai razli4nimaski i si govori stqh za seks kavo 6te si pravqt kato se sresnat kak ste se lubqt nedei taka vikam boli me mnogo taka kato si pises toi mi vika za razvle4enie bilo no po4ti vsi4koto si svobodno vreme prekarva s maskite i gi nari4ana nay razli4no galeno sqkas sa lubovnisi  i me boli adski .pove4e si pise kideto ne se 4ete hronologiqta no sno6ti 4etoh po skaip pise na momi4e koeto ne omijeno i kazva 4e ako ne bil jenen bi moglo da si vlubi vneq .kato mu kaja da ne sqda na kompa po4vame da se karame zasto sim revnuvala az tova bilo negovoto razvle4enie.kaavo da pravq da mil4a li toi si jivee lubovite na kompa a az  sim samotna i 4uvstvam 4e 6e umra ot bolka.
Като за начало можеш да му покажеш, че не е единственият мъж. Ако няма ефект- изходът май е ясен...

Общи условия

Активация на акаунт