Вашият шампоан, балсам... и друго

  • 18 368
  • 143
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
ползвам шампоан TRESsemme- доволна съм,измива ми косата добре и не се заплита. Балсам неползвам.Ползвам Кристали за коса и ампули и серуми за подхранване,но различни марки ( несъм открила продукт,който мога да използвам само него)

# 46
  • Мнения: 277
Брей,този Клоран с манго звучи като да е вълшебен,точно за мен  newsm78 Чудя се него ли да си взема или за мазна коса на Дюкре...За сега съм на Клоран с хинин.Балсам не ползвам.

# 47
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Керастаз-олео релакс  и редувам с Колистар.Вместо балсам-маска.

# 48
  • Мнения: 105
  яз също съм много доволна от кристалите на Алфапарф.

Кристалите са много добри.Според мен, козметиката за коса (шампоани, балсами, маски и т.н ) трябва да се разнообразява и смяня често, защото ефекта се губи при дълго ползване.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 447
Лятото ползвам слънце защитната серия на framesi-шампоан,маска и кристали

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 09:52 от мел...

# 50
  • София
  • Мнения: 816
Серия aromateraphi на KEUNE.С лайка.Лятото нещо за предпазване от слънцето  и блясък на JOHN FRIEDA.Зимата подхранващи витамини.

# 51
  • Мнения: 2 414
От години използвам само Kerastase - и шампоан и маска. От време на време, според сезона сменям серията. Понякога, за разнообразие си купувам едни американски професионални - Angel, отново шампоан и маска.
От кои продукти на Angel си доволна?  bouquet

# 52
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
       Доволна съм. Много добре ми се отразява на косата.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 423
От години използвам само Kerastase - и шампоан и маска. От време на време, според сезона сменям серията. Понякога, за разнообразие си купувам едни американски професионални - Angel, отново шампоан и маска.
От кои продукти на Angel си доволна?  bouquet

Ползвала съм шампоана и балсама за суха до нормална коса, както и маската.



# 54
  • Мнения: 2 414
Аз съм пробвала маската и е страхотна. Crazy
От шампоана и балсама доволна ли си?Псдходящи ли са за сухи,изрусени коси?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз съм пробвала маската и е страхотна. Crazy
От шампоана и балсама доволна ли си?Псдходящи ли са за сухи,изрусени коси?

Доволна съм и от шампоана и балсама. Много. Тези за сега са единствените, с които заменям от време на време Керастаз-а. Не знам дали има някакво значение за руси или черни. Аз съм с тъмно кестенява. Може би трябва да се консултираш в салона, където ги купуваш.  Peace

# 56
  • Мнения: 2 414
Мерси за бързия отговор.  bouquet
Споменах,че косата ми е руса,защото по принцип русата коса е доста суха и изисква по-големи грижи. Peace

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Използвам на Бед хед и съм много доволна

# 58
  • Мнения: 2 414
Използвам на Бед хед и съм много доволна
От кои продукти си доволна?

# 59
  • Мнения: 2 803
Вече за втори път Clear- за обем и е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт