Големи глави?!?!

  • 7 692
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Колкото до киселото мляко, полезността му е неоспорима, но  децата в чужбина не го консумират, просто защото нямат такова

Има, има, как да няма  Wink Бациликус булгарикус се изнася в чужбина и се прави кисело мляко  Peace

# 16
  • Мнения: 1 763
Колкото до киселото мляко, полезността му е неоспорима, но  децата в чужбина не го консумират, просто защото нямат такова

Има, има, как да няма  Wink Бациликус булгарикус се изнася в чужбина и се прави кисело мляко  Peace

А ядат ли го толква масово като при нас? Не правя опит да се заяждам или да споря, наистина ми е интересно  Grinning

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами аз доколкото знам Лактобацилус булгарикус присъстват в минимални количества вече в българското мляко. То и млякото е с неизяснен  произход вече. newsm78

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е главичката да е по-голяма...нещата ще се нормализират с времето

# 19
  • Мнения: X
Ма ти не знаеш ли  ooooh!
След като им порастнат главите, почват да им растат опашки....при някои по-лакоми деца по две. И от многото добавки зъбите им са по два реда........дааам, много лошо нещо е това мляко.

# 20
  • Мнения: 3 034
Големите глави стават от инстантните каши (поне преди 3 години, когато каката беше бебе беше така  Wink). От адаптираното мляко най- много да почнат да мучат като теленца децата, защото АМ се прави от краве мляко и е пригодено за телета не за хора, ако ме разбираш какво имам предвид  Mr. Green

най -накрая да се успокоя защо моят е кратунчо и мучи, благодаря  Laughing

кисело мляко се яде доста, но откакто цената му стана двойна, доставките намаляха пропорционално на търсенето  Sad а имаме само канадски марки и ... нагли са  Shocked

# 21
  • Мнения: 2 746
Големите глави стават от инстантните каши

хе хе хе, това сигурно го пише на кутиите с каши  Laughing и адаптирани млека....

# 22
# 23
  • Мнения: 155
Големите глави стават от инстантните каши

хе хе хе, това сигурно го пише на кутиите с каши  Laughing и адаптирани млека....

 Joy hahaha С най-добри чувства! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 032
Големите глави стават от инстантните каши (поне преди 3 години, когато каката беше бебе беше така  Wink). От адаптираното мляко най- много да почнат да мучат като теленца децата, защото АМ се прави от краве мляко и е пригодено за телета не за хора, ако ме разбираш какво имам предвид  Mr. Green

най -накрая да се успокоя защо моят е кратунчо и мучи, благодаря  Laughing

кисело мляко се яде доста, но откакто цената му стана двойна, доставките намаляха пропорционално на търсенето  Sad а имаме само канадски марки и ... нагли са  Shocked

Вече бях решила, че никой няма да оцени чувството ми за хумор  Wink

# 25
  • Мнения: 991
Ма ти не знаеш ли  ooooh!
След като им порастнат главите, почват да им растат опашки....при някои по-лакоми деца по две. И от многото добавки зъбите им са по два реда........дааам, много лошо нещо е това мляко.

Laughing Това за двата реда зъби не го бях чувала.

# 26
  • Мнения: 2 172
Говорите си вие тук,ама едно времешните каши са били точно такива( когато аз съм била бебе,т.е. 1985 година )Всички бебета,които са консумирали така известната бананова каша Хумана и са прекалявали с приема и са били с по-големи глави и то очевидно.Знам за поне 5 такива слуая именно от тази каша.Говоря за едно време.Сега формулите явно са различни.Но след като въобще се носи като мит,явно не е само измислица на някоя си баба или възрастна педиатърка  bowuu

# 27
  • Мнения: 3 034
ей ме нА, от изялите тонове от въпросната бананова каша. че съм и по-дъртичка, още по-стар модел ще да е била моята. ако искаш да ти пратя детски снимки да ми прецениш кратунката дали е била с извънреден размер?  Thinking айде стига, с тея измишльотини  ooooh!

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 08:47 от simplyaven

# 28
  • Мнения: 1 763
Относно въпросната каша от едно време- аз не съм искала да я близна ( сигурно съм е притеснявала за главата си), майка ми е изяла един кашон за една седмица ( решила жената да се снабди на едро, без да ме пита), но нищо и няма на главата.

# 29
  • Мнения: 4 018
Горе-долу пак по темата - на мен онзи ден една непозната жена - явно беше медицинско лице ми каза, че фонтанелата на детето /предната/ била много голяма и сигурно е на изкуствено хранене.

Общи условия

Активация на акаунт