Нова РУСЕнска седянка

  • 13 399
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 219
Снимки от Световната Седмица на Кърменето - Русе: http://bg-reality.com/gallery2

Много сте хубави, страхотни сте.

А Бумито защо не се престраши да кърми?

# 76
  • Мнения: 4 406
буми си кърми  Mr. Green но не се показва, за да не предизвиква грешни мисли у минувачите. достатъчно й е , дето й подсвиркват и подвикват Машалла! по улиците.

# 77
  • русе
  • Мнения: 335
Добър вечер, момичета!
Имаме благословия за посещения в АГ-то. Д-р Хубчев направо се зарадва, че ще отменяме персонала в работата му Smile Интересно му беше на какви начала работим, има ли медицински лица сред нас и кой ни плаща Smile ! Симпатичен млад мъж. За разлика от преди, вече всички ми се радват, като ме видят, усмихват  ми се и ме заговарят. Интересно ще ми е да се засека с д-р Радкова, дали ме помни и дали ще ни пречи, да се надяваме не и за двете SmileРазбрахме се за веднъж седмично, в удобно време, което ще изясним  допълнително. Така ще обхванем голяма част от жените, които раждат. Трябва да си направим здравни книжки. Предполагам, че Инфинити ще се зарадва Smile, Бюти (ако имаш време), с Бумеранг вече говорих, с ЖКатя също -двете са съгласни принципно. Ако има още някоя майка, която успешно е кърмила децата си или все още кърми, готова е да сподели опита си, има време и желание и все още не се е разконспирирала-да се обади. Ще ви кажа какви точно изследвания са нужни. В общи линии- спин, хепатит, васерман, гърлен, анален, носен секрет, флуорограма. Подробности по-късно.

# 78
  • Мнения: 5 577
а аз може ли да дойда, като бъдеща майка да се разходя из АГ, и да послушам?

имам всички необходими изследвания, по разбираеми причини.  Embarassed

# 79
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Страхотно, че д-р Хубчев е позволил  Hug

Искам да попитам дали някой знае с какъв автобус мога да стигна до жп-прелеза на кооперативния пазар от Възраждане или центъра, или... няма значение, важното е да стигна  Tired

# 80
  • Мнения: 1 523
 Deb , дали ще помогна?       
http://www.ruseinfo.net/profiles_3286.html
Май 27 ти върши работа,може и друга,разгледай.

# 81
  • Мнения: 470
Здравейте и от мен.Ние днес следобед се завърнахме в Русе.Надявам се че всички сте добре.
И да ви попитам - търся бавачка почасово,не за постоянно,а за 2-3 дни в седмицата по няколко часа.Ако някой може да ми препоръча,ще съм ви благодарна.Лека седмица на всички.

# 82
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро момичета  Hug
Ето кафенце за събуждане  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 27
Мами, тези дни бабата като е разхождала детенце и са загубили любимия му ключодържател - има пластмасови карти от типа на Оптима и Алмарт, плюшено слонче и кожено парче с надпис Елена. Случайно някой да го е мярнал??

# 84
  • Мнения: 5 577
 Praynig момичета, спешно ми кажете топлофикация на какъв период отчита сега топлата вода?  Praynig

# 85
  • Мнения: 1 523
Мисля,че веднъж месечно.

# 86
  • Мнения: 5 577
 Shocked защото разглеждам си сметките, и излиза че от 01.08 не ми е отчитана топла вода / защото нямам написани кубици никъде/ дали е възможно?

а парно как да отчитали тогава?  ooooh!

# 87
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро момичета  Hug
Къде се губите ?  Темата изпаднала на втора стараница и аз търся ли търся ...  Crazy Crazy Flutter

Ето кафенце ....  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 523
Много си мила,благодаря!

# 89
  • Мнения: 343
М-да и аз имах нужда от едно.

Между другото ние двамцата с Криси бяхме на "срещата" в събота от 18ч. на Баба Яга. За съжаление никой не се обади, но ние си киснахме там 2 часа. Следващият пън нека бъдем по-организирани в срещите. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт