Игли и прежди аз обичам - ПЛЕТАЧКА вече се наричам! - 22

  • 45 187
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 111
благодаря за отзивите за кукличката,наистина голямо боцкане падна....но исках да й оплета и носле,обаче не можах да се ориентирам как става нослето...

Момичета,дайте ми идея....преди бях питала,но никой не ми отговори...Т.к. съм по-едричка и трудно си намирам дрехи,мисля да си оплета нещо на 1 кука /защото на 2 не ме бива много/...Но повечето моделчета са все за по-слаби и изваяни фигури. Какво бихте ми препоръчали  Crazy Мислех за някакви мрежести туники или блузки,които да се носят върху едноцветни тениски или нещо подобно...Моля за идеи Praynig

# 226
  • Мнения: 129
здравейте момичета   Grinning  най-сетне завърших "овчарската" ми чанта  Laughing ето я
http://www.mkamenska.snimka.bg/album.php?album_id=242592&pid=7115242 в цял ръст
тук е в детайл   http://www.mkamenska.snimka.bg/album.php?album_id=242592&pid=7115244
тук се вижда хастара
http://www.mkamenska.snimka.bg/album.php?album_id=242592&pid=7115241
почвам да я нося още днес  Grinning

# 227
  • Мнения: 498
maika mu na titi много добре изглежда! Изпипана работа  smile3525 Със здраве да си я носиш.

# 228
  • Мнения: 498
doci  nbirthday ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА СЛАДКИЯ ДАМЯНЧО!



Да расте здрав и щастлив за радост на мама и тати!

Поздрави и  Hug от нас с Андито!

# 229
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
                         Честит ти рожденник,doci!
Да ти е жив и здрав и много да ви слушка! newsm59  bigdance2

# 230
  • Мнения: 9 907
завърших "овчарската" ми чанта  Laughing

пак да ти кажа, че много я харесах и браво за майсторлъка ти да подплатяваш, не е лесно това  Peace

доци - честит празник на теб и детето - все така да ти остава време за творчество   bouquet

# 231
  • Мнения: 1 287
Майка му на Тити,поздравления и от мен за "торбочантата"!Личи си,че отлично се справяш и с шева   bouquet!

Доци,честит празник на вашето семейство!Бъдете здрави и ви желая много поводи да се усмихвате!


Аз почти завърших едната чанта.Остана ми да реша какви ще са дръжките и сега правя проучвания.В Русе никъде не продават дръжки за чанти.Все ми предлагат от кръглите бамбукови,а те не ме устройват в случая.Купих си прежда като Дидката и започнах и аз чанта от нея.Оплела съм половината,бавно става,щото е само от ниски пълнежи,за да е малко по-твърда и мисля да не и слагам хастар,ама още се чудя за хастара.

Айля,поздравления за терличките и за търпението да ги изплетеш!

Тули,сполучлива кукличка.Дано свърши работата,за която е предназначена! Peace

# 232
  • Севлиево
  • Мнения: 491

Благодаря момичета за пожеланията и да ви почерпа виртуално.
maika mu na titi очарована съм. Изпипана работа наистина.Браво   bouquet

# 233
  • Мнения: 3 810
doci, пропуснала съм.... ooooh!

Здраве и щастливо детство на малкия!

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 11:06 от мимиту с кeрилeзация

# 234
  • Мнения: 1 523
 newsm59 на Дамян-
да е здрав , да е засмян!
 
maika mu na titi,харесвам чантата ти,много е семпла и стилна!

# 235
  • Мнения: 498
Тули на въпроса ти за моделче - разгледах в Осинка-та, има тема такава, всичко плетат момичетата и добре стои. Плетивото е благодатно за всяка фигура. Още повече тип туника, към което ти си се насочила мисля, че ще се получи перфектно. Също и дълга жилетка с ефектно закопчаване.

# 236
  • Мнения: 129
Майка му на Тити,поздравления и от мен за "торбочантата"!Личи си,че отлично се справяш и с шева   bouquet!
Аз почти завърших едната чанта.Остана ми да реша какви ще са дръжките и сега правя проучвания.В Русе никъде не продават дръжки за чанти.Все ми предлагат от кръглите бамбукови,а те не ме устройват в случая.Купих си прежда като Дидката и започнах и аз чанта от нея.Оплела съм половината,бавно става,щото е само от ниски пълнежи,за да е малко по-твърда и мисля да не и слагам хастар,ама още се чудя за хастара.
kabzimalka, можеш ли да ми кажеш колко струват тези кръглите бамбукови дръжки, които споменаваш  Peace у наше село такива работи няма  Rolling Eyes и изобщо нямам представа колко биха могли да струват  Grinning между другото ти препоръчвам да си сложиш хастар на чантата  Peace от опит мога да кажа, че я химикал ще ти протече вътре, я малки боклучета ще се набият в плетивото  Mr. Green и става ужасно за почистване  ooooh! с хастар е по-лесно - изваждаш го, изтупваш, препираш ако трябва ...  Grinning

# 237
  • Мнения: 3 550
Доци, честит рожден ден и от нас! Само радост да ти носи малкият палавник!
Майка му на тити, много хубава чанта! Много труд си хвърлила, личи си!
Коте, не е моя идеята, видях по улиците , че това се носи.

# 238
  • Мнения: 120
Здравейте на всички.
Докато съм била на почивка сте сътворили много красиви плетива. Поздравления на всички.  bouquet
Да ви се похваля,жълтия бански,който го изплетох първи-вече го показах на плажа. Изпробван е . За съхненето-съхне,толкова време,колкото и другият ми купен бански. Ето и една снимка на плажа със банския и малко тлъстинки. Blush
Само се притеснявам да не избледнеят цветовете от солената вода. newsm78

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 13:57 от shampur

# 239
  • Мнения: 1 102
Здравейте,
много ми харесаха творенията ви, бих искала и аз да направя нещо, нямам голям опит.
Харесах си тази постелка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277671
Не знам от каква прежда може да се изработи също и модела на цветчето, моля да ми помогнете. Praynig
Поздрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт