Риби или овнета ще са МАРТенските хлапета!!!

  • 13 185
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
За зодиите мисля,че до 21 са риби и после Овен!

 Peace
tedsan На тебе искам специално да ти кажа Добре дошла при нас. Аз нали бях и от миналогодишните мартенки и покрай една позната четях и при вас, винаги много съм се забавлявала с твоите постове  Hug Пожелавам ти да нямаш проблем и с втората си бременност и март да гушнеш още едно съкровище
Пожелавам на всички хубав летен следобед  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 33
Снощи установих леко кафеникаво зацапване  Sad днес сутринта пак. Четох какво ли не по въпроса, но все пак утре ще ида на лекар. Аз съм  7 г.с., кажете ми нещичко...

# 17
  • Мнения: 1 187
Снощи установих леко кафеникаво зацапване  Sad днес сутринта пак. Четох какво ли не по въпроса, но все пак утре ще ида на лекар. Аз съм  7 г.с., кажете ми нещичко...

Ох,освен днес да не ставаш от леглото друго не мога да те посъветвам. Tired А и това ще са само предположения,достатъчно си притеснена предполагам.. успокой се,легни и си почивай и утре на лекар!

# 18
  • Мнения: 361
я и аз да питам нещо, щото ми е първа бременност, а и сме в началото-5 г.с
нормално ли е да ме наболява долу (тя доки ми каза че е нормално, ама де да знам), все още не съм повръщала (дано не).
За мазането, аз си ползвам бебешко олио. Една приятелка така ползваше и няма нито една стия (качи 14кг и ги свали още 2 месец)
Готвено не мога да понасям- не ми се яде, само като го помириша и ми се гади. Карам на сирене и диня.
При вас незнам как е, но гърдите ми пораснаха двойно повече. Носех 75В, сега 85В.
усмихнат ден  bouquet

# 19
  • Мнения: 10 012
Браво за новата тема!
Аз бързам да се похваля че вече не разговарям с тоалетната и дори не ми е лошо. Grinning Моето човече явно ще е рибка, датата ми е 16.03. (забравили сте ме в списъка Wink )
Второто ми дете обаче го чакахме на 30.07, а той ни изненада на 14.  Дано този път имаме момиченце, че за четвърто дете едва ли ще се навия. Praynig
Дали са риби или овнета, момичета или момчета, дано са ни здравички мартенските хлапета. Grinning
Хайде хоп!

# 20
  • Мнения: 3 621
Дали са риби или овнета, момичета или момчета, дано са ни здравички мартенските хлапета. Grinning
Това направо ми харесва за заглавие на следващата ни темичка  Simple Smile
Емили и аз ще те посъветвам да не ставаш от леглото, пий но-шпа и утре сутринта на доктор и дано всичко да е ОК

# 21
  • Мнения: 194

 Аз малко неканена се натрисам, все пак термина ми е за 01.04. ,а исках да споделя притесненията си от тази сутрин.
 
 Днес сутринта след като отидох втори път до wc забелязах, че по хартията има леко  червеникав отенък.  Shocked Подкосиха ми се краката, защото с първата бременност не съм имала подобен проблем.
 Споделих на мъжчето, веднага взех таблетка Дуфастон и след час вече бях в спешното в Бургас. При прегледа от дежурния гинеколог се установи, че няма нищо видимо обезпокояващо, бебчо се развива според седмицата си.  Praynig  Отдъхнах си. Изписаха ми Утрогестан и но-шпа.

Емили, ако се засили зацапването потърси лекарско мнение, поне ще си по-сигурна какво се случва, аз мислих първо да изчакам до утре, но като се знам каква съм паника ...

 Благодаря, че ме изслушахте!   bouquet

# 22
  • Мнения: 361
Мария, с две точици ли си или е една и аз не довиждам

# 23
  • Мнения: 194

 Едничка си е Еля  Laughing .  Много се бях притеснила сутринта, такъв рев от нерви изревах, дано всичко се стабилизира  Praynig
 Сега пия хапчета и лежа през по-голамята част на деня. Успокоявам се, че е било еднократно и до сега не се е повторило  Whistling  Мисля си позитивни хубави неща за края на март, началото на април 2009  baby_neutral Heart Eyes  Hug

# 24
  • Мнения: 3 621
Мария добре че всичко е ОК с точицата ти, нищо че си с термина април, добре си дошла и при нас  Hug Hug Hug
А как ти казаха да вземаш утрогестана през устата или вагинално, на мене доктора ми каза да си избера как да ги вземам.Пуснах дори тема в Искам бебе и реших да ги вземам както е писала Хера сутрин през устата, а вечер вагинално

# 25
  • Мнения: 70
Здравейте мамчета
да се запиша в новата темичка, браво на Слънцето за старанието
и аз днес пазя цял ден леглото  Sad Имам страшен обрив по деколтето и така сърбиииии. Хем си знам че имам слънчева алергия ама не съм и предполагала че ще се възпали толкова бързо. В петък след работа към 17 часа стоях половин час на слънце говорейки си с приятели. И още вечерта започна да ме сърби, А снощи не можах да спя цяла вечер. Според вас да се обаждам ли на док или да си карам така. В сряда имам записан час,  и мисля тогава да и кажа всичко пък дано ми мине обрива по-скоро. Добре че лицето си мажа винаги с 50 фактор. Имам поне 2 кремчета в къщи които ползвам при такива състояния, ама пише че не може при бременност и затова с нищо не се мажа, само снощи се намазах с бебешко олио Бюбхен пише че успокоява зачервено и раздразнено. Ако някой знае нещо за обрив през бременността моля кажете.
А снощи как се притесних, гледах предаването Дупка в стената и така силно се разсмях, че адски ме проряза долу в дясно. За няколко минути въздух не можех да си поема. Много се изплаших, и се радвам, че не съм прокървила че да не се притеснявам и за това.
Желая ви приятна неделна вечер и да се пазим всички, че да няма причина да се притесняваме занапред  Hug

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 17:02 от Janitsa

# 26
  • Мнения: 194

 Nefertity  Hug  аз се радвам, че и с твоята точица всичко е наред! Heart Eyes За Утрогестана, слагам го вагинално, но е кофти работа. Бях чела преди време, че когато се слага вагинално, действа директно върху матката и има по-силен ефект.  Ще хвърля поглед на темата ти в ИБ. Най-вероятно и аз ще го взимам като теб. Док каза докато все още имам зацапване да го взимам/пия/ 3х1табл на ден. Но от сутринта нямам нищо/да чукна на дърво/ , та си мисля от утре по едно вечер/вагинално/, както ми препоръчаха.   Heart Eyes

 

# 27
  • в гората
  • Мнения: 25
 Здравейте момичета!
 Аз също съм на утрогестан взимам го само вагинално, така ми препоръча док. за да не ми се догади допълнително от него, отначало бях на 3х2, а сега ги намалих на 2х2.А до колкото знам по последни изследвания папаверин-а е най-подходящ по време на бременност вместо но-шпа и спазмалгон.
 
 А слънчева алергия никога не съм имала, но от две седмици се обривам от всичко от сапуна, който ползвам отдавна, от дезодоранта, от лосиона за тяло абсолютно от всичко и се наложи да премина изцяло на бебешка козметика.Взех си душ-гел за новородени и се мажа само с бебешко олио, дезодоранта съм го отказала за известно време.

# 28
Здравейте!Аз спя задължително всеки следобед,много съм сънлива.Така беше ис първата бременност.Не ми се е гадило изобщо,както й първия път.Понеже забременях много трудно и с лекарска помощ,от деня на овулация ми изпсаха утрогестан по 2 сутрин и 2 вечер вагинално.Док ми каза за всеки случай до 12 седмица да продължа с тях,но да си призная сутрешните ги спрях,само вечер.Но ако тръгна да пътувам ще ги започна пак по 4 дневно.
Иначе ми се яде само готвено,предимно супи и таратор.Наблягам много на плодовете.
Мажа се с олиото на Хип и съм много доволна.За по-нататък съм си набелязала Мустела и Чико.
Сега пия витамини О-мами и фолиева.Причерняваше ми и казаха ,че е от хемоглобина.А сега спря.

# 29
  • Мнения: 361
Леле като ви слшам, леко се шашкам. При мен няма нищо (не че искам). Само ми се гади по някога, ама за минути. Пие само фолиева. А че си пазя леглото, то е ясно. Едно че ме мързи, едно заради бебето.
Мария- да се пазиш сега, добре че всичко е наред. Същото важи и за Нефертити.

Общи условия

Активация на акаунт