Риби или овнета ще са МАРТенските хлапета!!!

  • 13 228
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 361
ЧРД на Объйрках се  newsm51 nbirthday newsm67  cook  ura  bigdance2
желая ти само хубави неща да ти се случват и да си много здрава


Аз да ви се оплача, снощи не можах да ям много, после не спах добре и сега съм скапана. Трябва да чистя, че мама днес си идва от морето Rolling Eyes
пращам ви   bouquet

# 241
  • Мнения: 267
На втория преглед когато вече ми направи картон и измервания и т.н

Добре де, и аз искам така ....дори си мислех, че трябва да е така, но лекаркаа ми каза, че около 12 г.с. се регистрира и се започва воденето на картон. При всеки различно ли е, не разбирам.

Иначе за термина, мерси за отговорите, явно не е кой знае какво и може би е пропуснала.

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит рожден ден на Обърках се и от мен. Бъди жива и здрава и само хубави неща да ти се случват!!!  smile3525 newsm59

# 243
здравейте,аз бях в гърция и се върнах.Да ви кажа минах 1000км и нямаше никакъв проблем.В Гърция все още всичко е на намаление и почти не са заредени есенните колекции.Само в Зара имаше есенна стока на детското и на кандидат-каката напазарих 3 дънкита,2 чифта обувки за есента и жилетка.на мен си не можах да взема нищо.ходих в Premaman,Mother care,prenatal,но есенните неща въпреки че ги има в интернет ,в магазините още не са заредени.И така не останах доволна.сега ще планираме почивка през септември и тогава ще си напазаря,хем се надявам да ми кажат пола,в 11 г.с ще ходя на ФМ и ми каза че ще се види.

Цитат от моята книга:"През бременността кръвната ви маса се увеличава,бъбреците ви филтрират повече,тъй като освен вашите отпадъци,организмът ви трябва да елиминира и бебешките.Поради тази причина трябва да пиете по 1,5 литратечности дневно."

# 244
  • Мнения: 107
Ч.Р.Д. на обърках се много здраве,щастие и само хубави новини! nbirthday cheers
Ние сме добре,чакам с нетърпение да се приберем-още 3 седмици!!!

# 245
  • Мнения: 121
обърках се Честит рожден ден !!! желая ти много здраве, щастие и най-сладкото бебе през март! smile3525 smile3525 smile3525 newsm67  ura  ura Tada hbday

# 246
  • Мнения: 70
Честит Рожден Ден, обърках се! smile3525 Пожелавам ти много щастие, късмет и усмивки! Весело изкарване на празника с любимите хора!    Tada

# 247
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Обърках се, честит рожден ден и от мен  ura Много здраве и само хубави емоции ти пожелавам.
Веси, какъв е този кардио преглед? Дайте някакви ориентировъчни цени за БХС. В клиниката където ходя ЖК без ЗО е около 430 с включен БХС и 200 със ЗО ама без БХС /ама и аз го обясних Rolling Eyes/
Red girl, мисля, че ти беше питала за делфинариума. Почивен ден е понеделник, представленията са от 10,30, 12,00 и 15,30, в момента не пише нещо различно за септември.
Честито за тупкащите сърчица и приятен съботен ден от мен!

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 16:37 от Есме Вихронрав

# 248
  • Мнения: 107
Обърках се, честит рожден ден и от мен  ura Много здраве и само хубави емоции ти пожелавам.
Веси, какъв е този кардио преглед? Дайте някакви ориентировъчни цени за БХС. В клиниката където ходя ЖК без ЗО е около 430 с включен БХС и 200 със ЗО ама без БХС /ама и аз го обясних Rolling Eyes/
Red girl, мисля, че ти беше питала за делфинариума. Почивен ден е понеделник, представленията са от 10,30, 12,00 и 15,30 в момента, не пише нещо различно за септември.
Честито за тупкащите сърчица и приятен съботен ден от мен!
Благодаря ти много вече не се надявах,че някой ще ми отговори!!! БЛАГОДАРЯ!!!  bowuu

# 249
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
Завърнах се от почивката и бързам да ви прочета
Ама предварително да кажа Добре дошли на новите мамчета, честито на всички които са имали поводи за празнуване
Сега отивам да чета какво сте писали  Hug

# 250
благодаря ви много за ппожеланията
много ме развълнувахте  Embarassed  Hug

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от нас
Завърнах се от почивката и бързам да ви прочета
Ама предварително да кажа Добре дошли на новите мамчета, честито на всички които са имали поводи за празнуване
Сега отивам да чета какво сте писали  Hug


Ами добре дошла отново. Пак се бяхме притеснили за теб, а ти на почивка си била. Браво. Аз лягам малко да поспа, по късно пак!!!

# 252
  • Мнения: 514
обърках се ------Честит рожден ден и от мен!
Да си много щастлива майка и много обичана жена!
Едно прекрасно малко същество да те зарадва на пролет!



Nefertity --- Hug Hug Hug

# 253
здравейте толкова много поздрави  Embarassed

искам само да кажа че сложих снимки на точко в албумчето (приятно ми е, МАрия съм аз). на последната снимка от вчера ясно се виждат главичка и две крачета  #Crazy

да не е чист спам поста ми искам да се обърна към мамите които вече имат дечица за съвет
мислите ли че на първо време напр. до годинката ще свърши работа т.нар. сгъваемо легло - кошара  newsm78 или трябва "истинско"
не намерих снимка но нещо подобно

благодаря за мнението

# 254
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте МАРТенки,
обърках се, честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава, много обичана и през март - да се радваш на най-прекрасното бебче! Весело изкарване! Сигурно вече празнуваш, затова наздраве!   bouquet
На мен също ще ми взимат кръв следващия път, тъй че обърках се, не си само ти, споко! Явно докторите, колкото и да се мъчим да изберем най-добрите, ще се случва да пропускат по нещо, затова съм твърдо решена да се информирам повечко и да не ме е срам да питам и да бъда настоятелна... Това, обаче, което малко ме смущава е, че всеки казва различни работи - едни съветват ФМ 3 пъти, други казват, че и веднъж е достатъчно, едни казват по-ранни седмици да се прави, а други пишат, че тогава много неща не личали и по-добре да изчакаме още... тъй че малко съм пообъркана и се чудя кой да слушам.... е, то има време де, аз съм само 8ма седмица, ама аз нали съм си такава, искам още отсега всичко да премисля Embarassed
Nagaina, и на мен ми казаха, че регистрирането ставало между 12 и 14 седмица... Thinking И аз почнах да се чудя вече защо при всеки е различно...
Nefertity, добре дошла отново, ние тамън пак бяхме почнали да те мислим... а, ти на почивка - браво. Кажи къде ходи и как изкара. Hug
Аз след малко съм на гости  Heart Eyes Приятна съботна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт