Турската тема прекрасна с бебе Дениз се хвали сега! =Турция 13=

  • 33 557
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 243
Здравейте мами,
Елена не се настройвай така негатвино!Тъкмо си отпочинала и сега с нови силе ще се впуснеш в работата  Peace а ие отиваме на гости на брата на мъжа ми.Чакат бебенци и да съчетаем приятното  с полезното.Това ще им е трето дете и докато снаха ми е в болницата аз да помагам за другите 2.Ама от сега съм казала на каката, че ще ми е екскурзовод и преводач.
Ейййй Drize да поздравиш гостите и от нас!   bouquet

# 76
  • Мнения: 58
Честит празник, Дризе!   smile3525 Да ти е жив и здрав рожденика, и колкото свещите - толкова сбъднатите желания.  nbirthday newsm67

Да си изкарате страхотно цялото семейство.

# 77
  • Мнения: 418
ДРИЗЕ - ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ЛъВъT , И ДА ТЕ СЛУША, МЯУУУ hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug 
http://www.pinkcakebox.com/images/cake397.jpg   - nito Talat e na edna, nito e Annabelle, no pak e lav Simple Smile grrrrrrr
http://www.funpartysupplies.co.uk/images/lionkinghb18foil.jpg
http://arieltheatre.com/osCommerce/catalog/images/SetDisneyNewHa … irthdayMickey.jpg
И поздрави на маycheto и кака ти Simple Smile Хa'де цунки и на вас със Селин  Laughing 

Цвете , Елена - не пиша кака, щото от петък СМЕ с Т ...и вече ми идва не знам и аз какво ...направо физически не издържам ....Де да беше от мнoгoто шетане , та уж cъM забравила да пиша, но не е ...Снощи, по-скоро тази сутрин си легнах в 4:30 .... Пречиства се детето...просто отнема време, но имам вяра ,че ще се оправи  Praynig Praynig Peace . Както винаги опитвам се да съм позитивна , но в петък към 2ам като му ревна ....Сега съм по-добре. И така ...

Tuly - добре доshла  Hug ..Кажи нещо повече за теб Simple Smile

НА ВСИЧКИ ЦУНКИ И ГYНКИ , И СПОКОЙНА ВЕЧЕР Simple Smile и спорна седмица Simple Smile

 Heart Eyes Laughing Hug Peace  bouquet


пс: niancka - търся някакво инфо, за да съм от полза,не сме те забравили ...ще намеримз аедно разрешение на проблема (можеш ли на лични на ми напишехс ПЪЛНОТО ИМЕ НА МОМИЧЕТО  И НА НЕЙНИТЕ ДЕЦА, и някаква инфо за мъжа и ) ...

ps2: http://www.bglog.net/Obrazovanie/10016  - polezno info ...

# 78
  • Мнения: 1 243
Drize честит ти рожденник!!! (аз пак съм изостанала с информациата-прости ми!) Весел празник!
bz пак ли температура? Hugскорошно оздравяване!

# 79
Здравейте мами,
Казвам се Нигяр, на 40 год.съм. Много отдавна следя форума бг мамма но отпреди една седмица разбрах че има страница и за мамите от Турция.
Майка съм на 3 дъщери, едната е на 18 години а другите две са близначки на 11 месеца.Живея в Истанбул иначе сам родом от Разградско.
Не знам дали тук е мястото да се пише много ще се радвам да се запознаем. Бих се радвала да видя и ваши снимки.

# 80
  • Мнения: 1 111
още чакам снимки от хубави места и курорти в Турция,момичета... Sunglasses
и да попитам - защо не се отварят старите теми Sad

# 81
  • Мнения: 1 243
В >На път, море...>има темичка за почивка  в Турция-all inclusive.Там момичетата са публикували много мнения и снимки!Погледни ги, дано си избереш нещо!

# 82
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен.

Аз имам 10тина минути преди да тръгна към лекарката, та викам да се отчета.

Добре дошла, Нига. Целувки на твоите дъщери, супер, направо ти се възхищавам.

Тули, конкретизирай малко. Искаш снимки от хубави места, но това е много общо понятие. Общо взето - хубави места - адски много. Търсиш си курорт, или просто ти се гледат снимки от Турция? А при мене се отварят старите теми, странно. Пробвай от първата страница на темата.

Дризе, как мина събитието? Изядохте ли рождения ден?

Бз, скоро ще си открия частна болница, ако продължавам в тоя дух тая година, като гледам и клиентела ще си имам.

Офф, момичета, без да се оплаквам - в Петък бях толкова зле, че като излизах от поликлиниката, и направо ми идеше да ревна, но събрах сили, в колата, и в една частна клиника. Моя грип мина през следните фази, 1 седмица болки в гърлото, 4-5 дена хрема, в петък изби в инфекция в очите - и нали се сещате, моя милуст в командировка, събрах на бързо багажа и се прибрах, да.... ама нъцки, личната лекарка седи в кабинета, но заключено и не отваря. Но, знам си аз - всяко зло за добро - в клиниката поне ме гледаха с точната техника, и доктора ми даде правилните капки, в събота вече нямах никакво дразнене в очите, само бяха червени. сега вече съм почти ОК. Но продължавам да кашлям, така че ще ходя пак при личната. Изгоних и милото, да не го заразя, щото знам конюнктивита как се предава, въпреки че беше с мен петък вечер, и събота цял ден, и той реши че ако ще се заразява, вече да го е хванало, и пак слушах лекцията: ТИЯ ДИЕТИ, виждаш ли....

Та така... сега ще видя как ще боря кашлицата, и мисля и днес да пазя леглото. Не че следобед не съм на един семинар, ама ... работа, какво да се прави.

Стига толкова... ето малко http://www.colorado.com/data/businesses/denver_bed_and_breakfast_guild1.jpg да споделя, какво му се случва на човек като е болен. въпреки че в моя случай е така http://www.lapdawg.com/gallery/bed-tray/images/laptop-bed-tray-narrow-1.jpg

# 83
  • Мнения: 6 243
Ghosn, много неприятности си имала, момиче! Оправяй се вече, не е работа лятно време да си болна.

Истанбулски момичета - кокичета, другия понеделник ще идвам към вашия вилает. Но за много малко, няма да мога да пия кафе - за огромно мое съжаление. Ще хващаме самолет на истанбулското летище за Тайланд. Та правя едни сметки (дано не се окажат криви), пътем да спрем за час в Икеата, която е в европейската част - гледам, че ни е на път къмч аеропорта. Мисля да си взема новия каталог, понеже планираме през септември да купим някои мебели за детските стаи оттам. Ще пазаруваме от румъния заради ДДсто и митото, но поне ще се ориентирам в новите неща.

Гледах сайта на летището, май има само един терминал за международни заминаващи - така ли е2 Ако някой знае, да пише, че ще трябва да се търсим с останалата част от групата - те ще тръгват организирано от Сф с бус, а ние - с кола от СЗ.

# 84
  • Мнения: 247
Ехооо....тук съм вече  Laughing От вчера сутринта сме на турска територия Sunglasses

Изкарахме си чудесно в Габрово и моят син за пръв път не искаше да се връщаме в Истанбул  Simple Smile
То бяха големи игри,голямо чудо...Нито интернет ,нито телевизия,постоянно бяхме навън и ни се отрази наистина добре...на мен дори прекалено-качила съм 3 кг  Embarassed

снежи,   bouquet поздрави и много целувки за теб  и малкият Дениз...   bouquet Радвам се ,че вече има апетит и суче добре....

На всички новодошли-привет и от мен,а на останалите съфорумки-много Heart Eyes и  Hug

# 85
  • Мнения: 223
Привет от Истанбулска земя момичета!
Най-после намерих малко време да напиша някой ред... Тук е страхотно! Но вие това си го знаете, де! Вчера ходихме на Еребатан и вечерта вечеряхме на моста Галата. Голям кючек падна.. Поиграхме си здраво!
Днес ходихме до Лалели и до Таксим на пазар... Вечерта предстои... Да видим как ще я оползотворим!
Целувки и прегръдки на всички!
Дризе и Гери нямам търпение да качим снимките! Благодаря ви за всичко момичета!

# 86
  • Мнения: 745
Охх то стана вечер докато седна на компютъра Wink
Днес ми беше първи ден на работа след отпуската. Малееее много трудно беше - станах в 6,20 с голям зор. На работа докато си изпием кафето с колежките беше добре, ама после скукааа цял ден - сега съдилищата са в съдебна ваканция и не гледаме дела, само току някое писмо напишем. След работа с банки се занимавах и докато се върна то 6,30 станало. От там шетане, готвене и ...вече е 22,50 - аз съм труп и ще си лягам. Twisted Evil, че утре пак в 6,20 ще ставам.
steffi_k само така Laughing забавлявайте се здравата Peace
benmary 2 и вие сте се забавлявали значи, щом и на малчо му е харесало Grinning, а пък твойте +3 кг - то от чистия въздух бе мила, я не се кахъри Wink
sladka hapka вземете ме и мен в Тайланд  Embarassed много искам да отида там. Praynig
Ghosn охх голямо боледуване направи, ама айде вече мина  Hug
niga добре дошла при нас Hug Hug Hug сама ли се справяш с близначките? или и каката се включва активно в гледането им?
bz разбира се, че ще имаш вяра. Всичко ще е наред и малката принцеса пак ще щурее  Praynig Praynig Praynig Хайде дано да й мине вече, че и ти да се успокоиш Hug Hug Hug
Дризекак мина рождения ден?  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 243
Здравейти дружки,ама аз така като гледам май всички спинкате Sunglasses
Benmary добре си се завърнала!  bouquet Радвам се, чес те си изкарали чудесно HugАз взех да се чудя по едно време дали пък не сте останали да живеете в БГ newsm78 Laughing
BZ как сте днес?Надявам се многооо по-добре! Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug
steffi_k ах, само ако знаеш колко ти завиждам, ама благородно!Забавлявайте се и после да разказваш!и много снимки да направиш!
Ели кофти е това с първия раб, ден ама ще се приспобиш бързо бързо!
Ghosn подобряваш ли се?Ама много ти се насъбра майи на теб! Hug
Момичета аз отивам да си полегна,че утре ще ставам рано зарана,като работна мецана!Целувки на всички и лека нощ!

# 88
  • Мнения: 58
eeee, днес е страхотен ден  smile3525 smile3521

слънцето грее, лято е  newsm53, настроението е лятно   newsm08, зарязах болести, вируси  newsm47, и днес само позитивни мисли ще са в главата ми.  smile3502

сега искам да ви заразя с хубаво настроение  smile3508, да ви накарам да се усмихнете  smile3501, и ха някой се опита да ви каже нещо  gydi

Ето нещо, за да допълня егото ви http://www.scrolllock.nl/home.cfm

Накарах ли ви да се усмихнете?

# 89
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Здравейте момичета!!!! Hug Hug Hug

Дълго време стана откак не съм писала, но тия дни голямо хойкане му дръпнах!

В събота изръшкахме Багдат Джадеси с една приятелка и взех първите дрешки за бебчо - боденца с късо ръкавче и пижамки с дълго. може да са му малко големки, но какво да се прави, ще ги ползва все някога, а бяха много сладки и намалени Blush. Харесах си легълце и скрин с поставка за преобуване, дървени, но ще видим кога ще ги вземаме тях... Колички обаче не намерихме място с голям избор. Аз от интернет си бях харесала един модел на Фърстуийлс, но още не съм открила къде ги продават, пък искам да го видя наживо...

В неделя пък ходих малко на сватба. Нали знаете сега при нас е сезона на сватбите. Беше на много приятно място - крайбрежито на Малтепе, с гледка към Принцовите острови, обаче много за кратко, от към 8 до 12 и половина вечерта. Тъкмо се поразиграхме, макар че народа ме гледаше с почуда как го мяткам тоз тумбак, и то трябваше да си ходим....

А вчера се видяхме със Стефи и сие. Поразходихме се, поразгледахме, понапазарихме, похапнахме, повозихме се на трамвайчета и метро и така. Има ни на една снимка увековечени в Таксим и ще я лепна в албумчето след малко.

Я да ви видя вие как я карате?!

Нига, добре дошла!  bouquet

БЗ, как сте? Подобрение има, надявам се! Praynig Бързо оздравяване, мила Hug!

Дризе, тез гости не те оставят за 2 минути едно здрасти да ни кажеш! Ама айде, простено да им е, предполагам ви забавляват много по-добре от нас  Laughing Поздрави от нас!

Гхосн, радвам се че си по-добре! А линка е много сладурски Laughing

Цве–те, честити ти пътешествия! Сигурна съм че ще си изкарате страхотно!  bowuu

Ели, като те чета си представям на мен какво ще ми е Септември месец като трябва да се върна на работа Sick

Стефи, после да разказваш какво сте успели да разгледате без мен! Hug И снимкиииии!

Бенмари, добре си си дошла! Радвам се че сте изкарали страхотно! На мен това лято ми се размина БГ, но вие и заради нас сте останали дълго-дълго там. Сега като си заминат Дризевите гости и преди септември очаквам да организираме една по-сериозна срещичка на истанбулска земя Party

Сладка хапка, аз само веднъж съм ходила до Ататюрк, но мисля че ще се оправите лесно, всичко си е надписано на човешки. Искрено ви завиждам за Тайланд, да знаеш! Ще останете с много цветни спомени, сигурна съм!

Снеж, как я карате с Дени, сладурчето?

 Hug Hug Hug Поздрави на всички и приятна седмица ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт