скандали за пари даи те ми съвет как да изчисля разходите

  • 5 651
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
В къщи си вземи да работиш още 2-3 фирми и ще имате повече доход.

Тук е ключът от бараката  Peace
И каква е тази сметка за телефон от 150лв щом няма пари за живеене, хм?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
В къщи си вземи да работиш още 2-3 фирми и ще имате повече доход.

Тук е ключът от бараката  Peace
И каква е тази сметка за телефон от 150лв щом няма пари за живеене, хм?

Да беееееее.Опазил ме бог от такава счетоводителка ако трябва да я наема.Тя собствените си разходи не може да оправи елементарни, че фирма ще оправя.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
и на мен ми се вижда мноооого тази сметка за телефо. Ние, че сме четирима вкъщи (и всеки с телефон) имаме направо миниатюрна сметка в сравнение с тяхната. Не че се ограничаваме, но ползваме телефоните по предназначение, а не да говорим по цял час или да теглим неща.

ще се откажат от ходенето по кафенета и кръчми, няма да си купуват известно време разни луксове като алкохол, музика и т.н.. Ще си приготвят обяда от вкъщи, вместо да ядат по заведения и така. Много им е разкрачена ножицата на приходи и разходи.

# 18
  • Мнения: 4 965
А тези кредити как ти ги дадоха на 17 години?
И родителите ти знаят ли за игрите ти на "семейство" или това са просто фантазии?
Пък и кога завърши, кога се дипломира като счетоводител, че чак те трудоустроиха, а и коя е тази фирма, която се доверява на дете да им води счетоводството?
Толкова ли нямаш какво да правиш, че пишеш /при това, адски неразбираемо и неграмотно/?

# 19
  • Мнения: 583
Боже, боже, колко мъка има по този свят!

# 20
  • Мнения: 4 916
А тези кредити как ти ги дадоха на 17 години?
...

В друга тема пише, че е на 21.

# 21
  • Мнения: 4 965
А тези кредити как ти ги дадоха на 17 години?
...

В друга тема пише, че е на 21.

Ето тук казва, че е на 17 /объркала е цитираното, но мнението й е вътре в цитата/:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302747.msg8222103#msg8222103

Всъщност, всеки път дава коренно различна информация за себе си. Crazy

# 22
  • Мнения: 4 916
...
Ето тук казва, че е на 17 /объркала е цитираното, но мнението й е вътре в цитата/:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302747.msg8222103#msg8222103

Всъщност, всеки път дава коренно различна информация за себе си. Crazy

 Shocked

Дам, а аз изобщо не усетих, че може да е пързалка.

# 23
  • Мнения: 2 471
Еййййй и аз каква съм паткаааа, пак ме хързулнаха. Ма какъв е смисъла от тези теми newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Пързалка или не, има достатъчно много хора във форума, които може по същия начин да са загазили с парите. Подобен батак и неспособност за справяне със семейните или личните финанси е често срещан случай.

# 25
  • Мнения: 2 471
RadostinaHZ съгласна съм с теб, но си направих труда да погледна постовете и в други теми на това момиче. Ми един с друг не си съотведства.....  Защо трябва да се фантазира за нещо подобно?

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото има всякакви, за съжаление. Това са рисковете на форума. Тъпо е да пързаляш хората.
Вече ще зная за този потребител и ще си имам едно наум.

# 27
  • Мнения: 4 965
Пързалка или не, има достатъчно много хора във форума, които може по същия начин да са загазили с парите. Подобен батак и неспособност за справяне със семейните или личните финанси е често срещан случай.

Че има случаи, когато хората не умеят да си направят разчета и да се забатачат - ясно /особено ако грамотността им е като на авторката, защото е трудно да смяташ, ако не можеш 2 изречения да напишеш "като хората"/. Ама не ми е ясно как ще помогнем на другите, когато правим разчети на някакви хипотетични "хвърчащи" цифри. Че то момичето newsm78 даже не прави разлика между кредит и лизинг, като послъгва, а и погледни какви й излизат лихвите... Освен ако не е решил/а някой да й реши някоя курсова задача, защото навремето подобни задачи изчислявахме...
Няма смисъл да си чешем клавиатурите...
 Peace

Защото има всякакви, за съжаление. Това са рисковете на форума. Тъпо е да пързаляш хората.
Вече ще зная за този потребител и ще си имам едно наум.

Писала съм заедно с теб.
Аз лично винаги имам едно наум по отношение на анонимните или на потребителите с 0 /1-2/ мнения, които веднага започват да се жалват в ДиС.  Peace

# 28
  • Мнения: 583
Авторкатаааа, авторката, авторката / викам я на бис/. Искам да знам къде се завършва висше на 17 години , за да пращам дъщерята за основно от сега.

# 29
  • Мнения: 2 471
На авторката просто и е скучно и си пуска темички
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318874.0

Общи условия

Активация на акаунт