Каква паста за зъби ползвате и от кога?

  • 3 094
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 919
записвам се да следя на 9 месеца сме с 7 зъба мисля, че е крайно време да започвам и аз с опитите за миене на зъбки.

# 17
  • Мнения: 2 312
Купила съм 2-3 вида пасти за зъби,но не ми дава да и ги мия Rolling Eyes
Какво ли не съм опитвала,но недава.
Понякога сама си  тъка зъбите с четката и вода само

# 18
  • Мнения: 491
С паста Ненадент,използвах първо накрайника,но много ме хапе.От два дни с четка Oral B от 4-24 месеца.

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Малко преди да навърши 3 годинки ,тогава започнахме да й мием зъбките.Преди това е доста рано за тази процедура,но кой както го разбиира.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Бебка има 6 зъба и педиатърката ми каза да ги изтърквам само с марличка сутрин и вечер,като и пея и тя мн. се кефи.Докато разглеждах Ненедент в аптека Римедиум се заговорих с една стоматоложка/жената там е консултант/ и ми предложи някакво билково гелче с невен пак без флуорид на някаква немска фирма Веледа или нещо такова.Но по-важното,което ми каза е да не се бърза с миенето,а някъде към год. и 4 мес. да се започне,когато детето започва да подръжава действията/ съзнателно/на майката при миенето.

# 21
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Използваме паста за зъби и четка  на Chicco .Започнахме малко след като навърши годинка.

# 22
  • Мнения: 439
Използваме  паста за зъби "Ненедент",но е силно да се каже,че мием зъбите...аз ги търкам колкото успея много набързо и после той продължава,но по-скоро дъвче четката,въпреки че съм му показвала как се прави ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 197
Започнах на годинка с обикновена четка и паста Ненедент. Имаше 4 зъба. След това сменях няколко пъти четките и пастите, най-много ми допада Чико. Дъщеря ми още от самото начало се справя добре със зъбите - мие си ги с удоволствие сама. Е, първо аз минавам, измивам зъбите и езика и след това и давам на нея.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
  Използваме паста за зъби и четка  на Chicco .Започнахме малко след като навърши годинка.

Ние също.Доволна съм за сега.

# 25
  • Мнения: 8 999
Започнаха да си мият зъбите с обикновена детска паста за зъби чак като тръгнаха на детска градина. Дотогава съм правила безуспешни опити, но нищо не се получаваше. Като видех, че има налепи по зъбките, ги изтърквах с марля.

# 26
  • Мнения: 3 929
Когато му изникнаха 6 зъбчета, ги миехме само с четка за зъби с вода. После ползва Вадемекум, а сега е с Ненедент без флуор.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Полезна тема. Коко има 2 зъба, но все още не сме започнали да ги мием. Мисля да се консултирам със специалист и тогава.

# 28
  • Мнения: 259
Мием се зъбките засега без паста, само с четка.  Не сме особени почитателки  на този вид хигиена засега. Но щом повечето пишат за Ненедент или Чико, ще взема да пробвам. Може пък да й хареса. Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
ненедент бебе е най-подходяща, без флуорид и става за гълтане. има си и накрайник силиконов, който се слага на мама на пръста и така се мият зъбчетата. слага се по съвсем малко.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт