С какво храните малчовците докато сте на почивка?

  • 1 733
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
С готови купешки пюрета и малко от храната по заведенията и супермаркетите.Каквото сме купували за нас го е яла и тя,но се съобразяваме все пак.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 041
Тази година изцяло с ресторантска храна. Не сме имали никакъв проблем  Peace

# 17
  • Мнения: 639
И на мен нито ми се готви там,нито ми се иска по заведенията,защото миналата година хапна само веднъж от заведение и цяла нощ имаше разтройство,повръщане и температура заедно с още едно детенце което беше на 4 год. Rolling Eyes

# 18
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Преди по малко от месец ходихме на море и се хранихме с готвена храна, стерилизирана в бурканчета, които нося от къщи.Там където почивахме имаше хладилник и държах бурканчетата в него.

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
С готови пюрета от магазина. Най сигурното за мен.
и аз мисля така да направя  Peace

# 20
  • Мнения: 31 207
Абсолютно всичко за детето си носех от вкъщи. Изяде пюретата и изпи соковете. Бях спокойна.

# 21
  • Мнения: 76
С готови пюрета. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
Миналата година носех пюреда, каши, АМ и т.н. от вкъщи.
Тази година вече е голям, такива неща не помирисва, така че ще яде по заведенията....или ще гладува Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
С храна която продават по заведенията-манджи,супи

И ние така. Дъщеря ми така и не прояде готови бурканчета. А много отдавна не търпи някой да се храни и тя да не яде същото или да яде нещо различно. Поръчваме неща, които са подходящи за нея. Другото просто не фигурира на масата и се яде, когато тя спи.

# 24
  • Мнения: 2 231
Абсолютно всичко за детето си носех от вкъщи. Изяде пюретата и изпи соковете. Бях спокойна.
И ние така Peace, а след като си изядеше пюрето и предлагах и хапваше и от нашите манджи (супи, соса от манджата). А бе не спираше да яде Mr. Green, а между храненият ядеше и солети, сокове и т.н.

# 25
  • Мнения: 5 940
Ходим на места, където има възможност да готвим. Синът ми вече отказа купени пюрета.

# 26
  • Мнения: 1 477
С готови пюрета от магазина. Най сигурното за мен.
Peace

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Първото море на дъщеря ми беше, когато беше на годинка. Ядеше супи по заведенията с нас, а за закуски вземах по някое пюре или каша от тези в бурканчетата. Оцелява се, да. Не съм от хората, които ще готвят, ще затварят буркани, ще топлят храна и т.н.

# 28
  • Мнения: 1 984
И моят син, като повечето по-малки хлапета ядеше на плажа, освен пясък, готови пюрета, а пък вечер като излизахме му поръчвахме порция кашкавал натюр, картофи под някаква форма, пилешка пържола или сандвич с кашкавал и шунка! Естествено си взимаше и от нашите салати! Сутрин ядеше нещо малко, като кисело мляко с бисквити, напр. Не е трудно да се изхрани дете на почивка, поне според мен!

# 29
  • Мнения: 2 908
Никакви пюрета не съм мъкнала с мен-хранеше се в ресторанта под хотела ни-само вкусно,току що сготвено правеха и никога не ми е било студено,вкиснато или т.н.Доволни сме много.За закуска и правех в стаята ни бисквити с кисело мляко с някакъв плод.

Общи условия

Активация на акаунт