Татковци, я кажете ревнувате ли и защо?!

  • 8 069
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Татковците, що не отговаряте? newsm78 Въпросът е към вас.

Защото не посещават много техния форум, ако беше в клюката темата щеше да се пише повече.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 830
И да ревнува не го показва и съм му благодарна, за някои индивиди ревността е болест....

# 17
  • Мнения: 118
Вече споделих в една тема ,че мъже като мен вече се не раждат,така че не се притеснявам за верността на съпругата си.
Бидейки толкова съвършен ,тя от своя страна не е необходимо да ревнува.

# 18
  • Мнения: 904
Вече споделих в една тема ,че мъже като мен вече се не раждат,така че не се притеснявам за верността на съпругата си.
Бидейки толкова съвършен ,тя от своя страна не е необходимо да ревнува.
Включете рекламна пауза  JoyJoy Joy
Ти да не си моят съпруг  newsm78

# 19
  • Мнения: 118
Не ,не съм Вашият съпруг.
Предполагам ,че въпреки моята Уникалност,той също е уникален за Вас.Пожелавам Ви никога да не се съмнявате един в друг.  bouquet
А аз като един кавалер и джентълмен,няма да пиша повече ,за да не внасям смут.Само, моля за вашето разрешение, дами, да почета понякога.

# 20
  • Мнения: 904
Пътуващ, Вие сега да не се обидихте, не съм имала това за цел, и смятам че много съфорумки с интерес четат мненията ви

# 21
  • Мнения: 118
Не съм се обидил.
Просто оставям поле за изява и на други мъже.Толкова е трудно да живееш без конкуренция.Рискуваш да занижиш изискванията си. Grinning

# 22
  • Мнения: 904
Интелигентността ти е качеството, което те прави интересен събеседник  Peace

# 23
  • Мнения: 830
Мишел+ споделяй каквото имаше, че темата отива към спам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 447
Една жена трудно прощава прекалената ревност, но липсата на такава никога.

Аз съм точно такава жена.

Определено и аз съм такава.

# 25
  • Мнения: 288
Щом Мишел + не иска да сподели , тогава аз да споделя нещо.Моят мъж изобщо не ме ревнува.Чак ме дразни понякога Twisted EvilВсе пак съм си готина мацка ConfusedВеднъж флиртувах пред него с друг мъж.Бяхме се сдърпали с моя и той стоеше в другия край на заведението.С един мъж започнахме да си засичаме погледите, доиде при мен , поръча ми пиене и започнахме да си говориме , т. .е то мси беше сваляне.И чак тогава моя се намеси ShockedТака че малко ревност , ама съвсем малко и понякога не е излишна !

# 26
  • Мнения: 40
Ревността няма много общо с любовта. По-скоро има с чувството за малоценност. Има хора, които по принцип са ревниви (не само към партньора си) и такива, които не са. Вторите живеят по-щастливо. Ревността, завистта и злобата са най-самоунищожителните чувства.

# 27
  • Мнения: 2 448
Ревността няма много общо с любовта. По-скоро има с чувството за малоценност. Има хора, които по принцип са ревниви (не само към партньора си) и такива, които не са. Вторите живеят по-щастливо. Ревността, завистта и злобата са най-самоунищожителните чувства.

Хайде сега обобщения.
Колко ли малоценен и нещастен се е чувствал Бог, като е казал това на Моисей.  newsm78

" Да нямаш други богове освен Мене. Не си прави кумир........, защото Аз, Господ, твоят Бог, съм Бог ревнив, Който въздавам беззаконието на бащите върху децата до третото и четвъртото поколение на онези, които ме мразят."
Изход 20:3-5

А казват за Божията любов, че е най голяма....

# 28
  • Мнения: 40
Нямам доверие на имагинерни същества, говорещи човешки език и отмъщаващи за чужди грешки на невинни деца.
В подкепа на моите думи е фактът, че има хора, които обичат без да ревнуват. Обратното- има хора, които ревнуват без да обичат. Ревността под всяка форма е болест и се нуждае от лечение, иначе може да излезе извън контрол и да има пагубен ефект.

# 29
  • Мнения: 2 448

В подкепа на моите думи е фактът, че има хора, които обичат без да ревнуват. Обратното- има хора, които ревнуват без да обичат. Ревността под всяка форма е болест и се нуждае от лечение, иначе може да излезе извън контрол и да има пагубен ефект.

Има и хора , които обичат и ревнуват и съвсем не са болни. Да не кажа, че такива са по голямата част от хората.
Да обичаш и да искаш да си достатъчен за обекта на обичта ти за мен е напълно нормално , дори прекрасно.
Много кофти бих се почувствала, ако обичам някой мъж, пък на него да му е все едно аз с кого си го слагам , освен с него.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт