За какво мечтаят децата ни ?

  • 3 224
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Да си има кукла Bratz, да отиде при баба в Бургас и в Гърция с мама и тати. Wink

# 16
  • Мнения: 3 491
*
Да няма брат,а сестра

Да бъде чернокож, за да има за брат вместо сегашния чернокожия си приятел.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 629
СИнът ми си мечтае за бебе  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 731
Дъщеря ни мечтае да стане ветеринар ,а синът ни първо искаше да е Батман ама разбра ,че такава професия няма и сега иска да стане като баща си военен. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 965
Моите още са малки за "глобални" мечти. Засега едната мечтае да стане звезден рейнджър, а другата русалка. Laughing

# 20
  • Мнения: 639
Моята малка Еси мечтае вече да е Коледа и да се съберем цялото семейство заедно да е с кака и бати в тяхната стая и цяла нощ да гледат филмчета с приказки.

# 21
  • Мнения: 2 803
Детето ми живее в света на приказките. Вярва в чудеса и вълшебства. Представя си, че е принцеса и има вълшебна пръчица. Мечтите и са свързани с вълшебства, като от Барби филмчетата.

# 22
  • Мнения: 3 447
Мисля, че мечтите на децата са показателни за мечтите на родителите  Simple Smile Не като конкретика, а като размах.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че мечтите на децата са показателни за мечтите на родителите  Simple Smile Не като конкретика, а като размах.

мечтата на момиченцето да бъде принцеса (или Барби) с какъв размах е? А желанието на някое момченце да стане дърводелец и да строи хубави къщи за хората?

# 24
  • Мнения: 3 447
мечтата на момиченцето да бъде принцеса (или Барби) с какъв размах е? А желанието на някое момченце да стане дърводелец и да строи хубави къщи за хората?
Това е размах, другото е жертва на рекламата  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 367
Мисля, че мечтите на децата са показателни за мечтите на родителите  Simple Smile Не като конкретика, а като размах.
sъгласна съм напълно!

# 26
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми мечтае да стане фея, а синът ми - елф. Подкрепям илюзията им, че това е възможно. Също така им се иска вечно да е лято.
Екзистенциални теми като световния мир, световния глад и глобалното затопляне не ги интересуват. Радвам се, че е така, защото тепърва ще има да преживяват много мъка, разочарования, загуби и раздели.

# 27
  • Мнения: 214
Мисля, че мечтите на децата са показателни за мечтите на родителите  Simple Smile ...

Снощи синът ми каза:"Мамо, не искам да ставаш баба!"
Аз също. 4470

Освен това всяка седмица се жени за различна девойка от групата, като всеки път казва: "И няма да имаме деца".   
Мъже.  Rolling Eyes

# 28
  • into the blue
  • Мнения: 771
На моята щерка мечтите са малко по-реалистични и осъществими.Скоро ще се местим в нов дом,а тя няма търпение и иска да мине под дъгата и желанието й  по-скоро да се преместим да се сбъдне.

# 29
  • Мнения: 1 568
Моят като го попиташ какво прави и той отговаря:мечтая #Crazy На училище госпожата когато го вдигнела и не знаел и го питала,защо така,за какво мислиш той отговарял:мечтая ooooh!
Но общо взето мечтите му са детски,примерно,да бъдел костенурка Shocked

Общи условия

Активация на акаунт