При вас кога запо4ват разпродажбите?

  • 1 980
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244

Сега кат ми докривее и отварям готварските книги и я торта, я някакъв сладкиш  chef и за три години съм 10 килца в  +
Ама пък понякога( тази пролет Wink) три чифта обувки наведнъж Whistling
Няма да ми вземаш патента чуваш ли  Naughty

# 16
  • Мнения: 7 837
Ей, стига с това ядене   Laughing
При нас разпродажбите са постоянни. Много съм доволна, 4е набарах един панталон от GAP за $7  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 244
Ей, стига с това ядене   Laughing

Ама как се поддържа тая фигура, а?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 980
Верно покрай теzи диети в всяка тема накрая на манджи ни иzбива Thinking

# 19
  • Мнения: 1 465
то и на мен манджите са ми болна тема - аз гледам много да не я засягам 4е един глад - туй бебе голям канибал зна4и - вси4ко ми изяжда и все гладна си оставам newsm22

# 20
  • Мнения: 4 244
Верно покрай теzи диети в всяка тема накрая на манджи ни иzбива Thinking
Който пази диета да мълчи  Naughty
Аз не пазя и се гордея с това  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 980
Аz оЩе страдам по моминската си фигура и от време на време ме иzбива в таzи насока ......ама съм сладокустна и кат се сетя zа неЩо, и кат ми се раzтреперат коленцата, и кат се раzвихря в кухнето и и и и и...... Cry Cry

# 22
  • Vienna
  • Мнения: 266
Da ne sa mi uruki(kakto kazvat babite), ama zjal  jivot si hapvam s takav kef i blajenstvo, dori ponjakoga i govorja na hranata predi da ja izjam ot roda na"Zdravei mili Karamele!"(na kremkaramela)...........ujasno po6taliva sam i imam mn spezialno otno6enie kam hranata, jam s takova blajenstvo i mi blestjat o4ite, pusto vse me e strah gladna da ne ostana! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 017
В Париж днес започнаха:)
Снощи като се разхождахме по "Стъргалото"( Champs-Elysees) и видях сменените витрини и надписите:) и днес дори се разписах:))
Ама мисля и утре да погледна пак:)

# 24
  • Мнения: 1 909
Палмира, при нас са навсякъде, ама как е при вас не знам???Нали знаеш, че тази терапия действа зле на портмонето и на мъжете  Wink
После пратете и мъжете на психиатър  Laughing

# 25
  • Мнения: 980
Палмира, при нас са навсякъде, ама как е при вас не знам???Нали знаеш, че тази терапия действа зле на портмонето и на мъжете  Wink
После пратете и мъжете на психиатър  Laughing

Дa бe! оЩе някаква компютерна джаджа в къЩи и Трябва да търсим ново жилиЩе #Crazy

# 26
  • Мнения: 456
По всяко време!!!! И аз по всяко време се изкушавам... Embarassed Rolling Eyes

# 27
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Всъщност в Германия няма вече така строго раzграничени zимни и летни раzпродажби, zащото отмениха zабраната. Така че магаzините по всяко време могат да си правят раzпродажби и те раzбира се се въzполzват от това.
Последната иzмислица е на Карщад, които отвориха на опр. дати zа опр. хора магаzините от 20.00 до 22.00 часа.

Иначе по повод паzаруването... и аz много обичам да паzарувам. Вече не ми стига мястото zа обувки, но продължавам Crazy Sunglasses

# 28
  • Мнения: 4 244
Последната иzмислица е на Карщад, които отвориха на опр. дати zа опр. хора магаzините от 20.00 до 22.00 часа.
Е те това го направиха и разни други глупости за да се спасят от фалит. И май ще си развалят конушмака с Квеле. А последната им покупка беше Pieper

# 29
  • Мнения: 229
Тук вече започнаха newsm35.

Общи условия

Активация на акаунт