МАЙ 2009 е далече,но в коремчето на мама има мъъъъничко човече

  • 11 798
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4
А ТИ ЗА КОГА СИ MARIA-CHARI

# 121
  • Мнения: 4
А КАК ДА СИ СЛОЖА И АЗ ЛИНИЙКА  Laughing

# 122
  • Мнения: 4
MARIA-CHIARA ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГРЕШКАТА В ИМЕТО ТИ

# 123
  • Мнения: 4
момичета на 10-ти ден от закъснението се вижда има ли бриминост или не, 2 седмици след това се чуват и тоновете

# 124
  • Мнения: 4
честито на всички и успех на тези които все още не са видяли 2-те чертички

# 125
  • София
  • Мнения: 159
ven4o2008  dobreva82  taniab JeenySJ  Maria-Chiara  HoNeY_ChIlD  vaiza  taniab  dotss  vveessii  welcome

Тумбата изведнъж се увеличи. Ще се радвам да си споделяме тук и всички да издържим до края,  а на финала да гушнем по едно или две здрави човечета.

Да докладвам за вчера след 16 ден закъснение, беше ни първата фотосесия... с коремния не се видя, а с вагиналния се видя плодно сакче и жълтъчно мехухрче от където трябва да се развие ембриончето и въпреки, че се почуди дали има нещо последно сметна че се вижда миниатьурна семка и имало хубава новина, че бременноста е в матката. Още не съм се успокоила. Другата седмица пак отивам на док и дано вече се види добре и чуе пулса. Мислех, че съм в 6 г.с. и 3 д., а според ехографа съм в 5 г.с. и 4 д. Слагам си сутрин  и вечер по 1 утрогестан и пия фолиева 2 х 0,4. Вчера ми вляха и интралипид, т.к. са ми завишени NK клетките и може да ми навредят. Почивам си в къщи и нямам търпение да отида пак на док да се успокоя.

# 126
  • Мнения: 432
Две чертички и от мен! Ще бъда МАЙче. Другата седмица сме на преглед - дано всчико е наред.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте момичета!  
welcome на всички нови бъдещи мамита!

Веси, една молба, моля те не пускай толкова постове с по едно изречение! Когато си забравила да напишеш нещо има бутон за редакция на вече пуснатия пост, моля, използвай го.   bouquet За линийката виж в  http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0  

И друго ще помоля всички нови момичета-моля когато се включвате да споделяте как се казвате, кога ви е термина и от кой град сте, за да може да си направим и нашата тема красива както в другите отчетни   bouquet

# 128
  • Мнения: 125
Аз съм Жени , на 31 (почти 32  Embarassed) и съм от София. По мои изчисления срещата с бебе е насрочена за 07.05.2009, но това е все още предварителна информация,която се надявам да затвърдя др. седмица,когато съм пак на преглед. Hug

# 129
  • Мнения: 0
здравейте мами, казвам се Дора на 29г от Бургас  Grinning
  Ден 4-ти от закъснението  Praynig стискам палци всичко да е наред, днес ще си записвам час при гинеколог, И още с нещо да се похваля - от днес ве4е и не пуша (все още издържам) Иначе по мои сметки - бебешока трябва да се появи към 18.05

# 130
  • Мнения: 4
желая успех на всички ви  Laughing

# 131
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В момента събирам материалчета за да ви направя начална страница на следващата темичка. Ще е готова до ден-два надявам се,след което ще попълня данните ви и ще пусна нова тема, ако нямате нищо против.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз нямам Селин! Благодаря ти много   bouquet

# 133
  • Мнения: 4
И аз, и аз да се включа от Бургас (че и на рима го докарах) 
 newsm53Значи според табличката - 19.05.2009
Първа бременност   newsm03

# 134
  • Мнения: 4
казвам се Веси на 25 г. сега живея в ловеч, очакваме бебчо на 08,05,09

Общи условия

Активация на акаунт